reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

shiran - kciukasy żeby się akcja rozkręciła :p
anusia - może Twój czop nie był podbarwiony krwią i wyglądał jak upławy czy coś, u mnie nie było czopa takiego galaretkowatego tylko śluz własnie
kusiak - ty z ato masz czopa podwójną porcję :pPP
 
reklama
Ide w sobote do internisty zeby wystawil mi zwolnienie, co powiedziec zeby mi wypisal l4, sciemnic ze mam tydzien do terminu i bola mnie plecy itp i ze nie moge pracowac, czy prawde?
 
no tak zbliża się wieczór i mnie znowu dopadają skurczybyki tak samo jak wczoraj :baffled:
joan zależy jakie masz układy z internistą, moja lekarka wypisałaby mi bez problemu bez względu na powód..... zresztą ginka też jest ok i nie robi z tego problemu bo uważa że macierzyński przysługuje dopiero po porodzie
 
Ania- oby lekarze wreszcie poradzili coś na dolegliwości Twojej córci

Anusia- super że u Ciebie widać, że coś się naprawdę dzieje. Pewnie lada dzień będziesz tuliła maleństwo.

Shiran- kciuki za rozwinięcie akcji także i u Ciebie

Felicyty- u Ciebie też już na pewno niedługo jakaś akcja wystąpi :-) zresztą u każdej z nas już bliżej niż dalej :-)

Ja byłam dziś na ktg, położna powiedziała mi, że widać, że brzuszek się opuścił :-) przynajmniej to cieszy. Ktg wyszło w porządku. Na wykresie widziałam takie skoki nawet do 60% ale jak się spytałam położnej czy jakieś skurcze pokazuje ktg to powiedziała że nie. Więc już nie wiem. Może te górki były podczas ruchów dziecka i one się nie liczą czy coś? No nie wiem ja się nie znam. Ważne, że z dzieckiem wszystko w porządku, a że ja się męczę z brzuchem to już trudno.

Pierogów jednak dziś nie zjadłam, za to mam przepiękne paznokcie i hennę na brwiach i rzęsach zrobioną przez moją koleżankę.

A teraz leżę sobie, oglądam serial i chyba mnie jakieś bóle łapią, takie miesiączkowe :-( już zapomniałam jakie to nieprzyjemne.. Do tego czuję parcie na miednicę :-(
 
Ostatnia edycja:
Ja to nie wiem jak na tym ktg wyglądają te skurcze, czy faktycznie były, ja zapomniałam się pielęgniarki spytać czy coś wylapuje. Na aparacie pokazywało tylko tętno małej i jakieś liczby nie wiem co to było, jak tętno spadało lub mała się przesunęła i nie wykrywalo tętna a musiałam jeden czujnik przytrzymywac to te liczby rosły nawet do 20paru. A na wykresie poprostu nic nie rysowalo. Tak tylko była zaznaczanq skala wykresu w jakiej biło.serduszko.

Edit: ale dupa ze mnie, na wykresie są skurcze pod tetnem dziecka, najwyższe były ok niecałych 50%.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny z tym czopem, to jakoś dziwnie. Z córcią pierwszą jak byłam w ciąży, to wyszedł mi po prostu (przepraszam,że tak obrazowo) - kawałek jakby żelki wielkości globulki. no nie dało się tego nie uchwycić :laugh2: Tym razem spodziewałam sie powtórki, ale jak widać każda ciąża inna- nawet u jednej kobiety.

Z tymi wykresami z ktg, to czytałąm kiedyś, że trzeba brać pod uwagę oba- ten górny i dolny. One razem dają odczyt, trochę to skomplikowane dla laika, ale pamiętam jak wziełam ten przykład z neta i porównałam swój, to nawet costam zrozumiałam.. ale krótkotrwała była to wiedza, bo nie potrafię sobie konkretów przypomnieć. może odnajdę tamten opis, to Wam wrzucę.

rajo faktycznie nieprzyjemne te bóle na @ ... niestety już niedługo powróci normalność i znów co miesiąc będziemy sobie przypominać jak to jest...
 
Hej laski ;* sorki ze cały dzien milczalam, ale najpierw ta kosmetyczka była .. Guzdrala sie troszkę ...No i nie jestem w pełni zadowolona ale lepsze to niz nic ;p A potem od razu do fryzjera, po fryzjerze rodzice zabrali mnie do siebie tam czekałam na męża az wróci z pracy , a ze kazalam mu zostawać dłużej jak musi bo nie wiadomo czy next day sie zgłosi do pracy to po tym spotkaniu z klientem musiał zostać dłużej , potem przywiózł mnie do domu i sam wrócił do teściów na mecz a ja sobie puscilam film i zasnelam teraz sie obudziłam wiec nadrabiam ;)

Ania kochana ja dopiero 25 mam sie zglosic do szpitala , ale juz zapowiedziałam mężowi ze jakbym nie urodziła przez weekend to w pn ma mnie zawieź żebym nie musiała potem w Lublińcu lądować ;P (dla nietutejszych w psychiatryku) bo mam dość juz serdecznie.
O! Ania ALe mi zrobilas smaka na chamskiego hamburgera ;) jutro zjem ;))))

Ritta, Sonia piszcie po prostu co u Was jak maluszki jak Wy sobie radzicie my sfrustrowane brzuszki chętnie poczytamy to nas moze uspokoi że my juz niedługo ;)))

Bubles jak po wizycie? Ok przeczytałam ze pozamykane, moze sie to zmienic w każdej chwili pamiętaj ;)
Z tym wypieknieniem jak pisałam nie wyszło jak chciałam ale tak to jest jak nie u sprawdzonego kogoś ;) brałam to ryzyko w opcji;)

Joan Joan przykro mi ze sie nie rozwinęło ... A bole krzyzowe masakra wiem bo wczoraj z drugiej strony mnie męczyły dzis trochę znow z prawej ehh a tylko wyczekuje tego czopa a tam nic ;(

Alicja jak ktg? I co z tym goleniem? ;)
O niezły sposob z tym korzeniem pietruszki ... Moze sprawdze jutro jak nie zapomnę bo tez juz mam wszystko napuchnięte na maksa a paluchy bola nawet w ciagu dnia!

Shiran i co tam ?? O super czop sie pojawił ;)

Rajo a jak u Ciebie? ;) to wlasnie objawy porodowe ol yea ;)

Maltanka ann no jak pisałam szału nie ma, zrobiła mi rzesy ale nie jestem zadowolona , moja kosmetyczka robi idealnie a tu mam ej poszarpane każdy w inna stronę, henna tak se, i zamiast pomalować zdarzyła mi tylko wypilowac paznokcie... I to trwało od 9 do 13... U mojej w tym czasie mam zrobione rzesy hybrydę rak i nóg ... No ale;) a u fryzjera trochę rudy odcień brązu mnie złapał ale moze to przez hormony ? Nie ma tragedii bo i tak przechodzą w jasne a po porodzie i tak mam plan chwile pozniej rozjaśnic sobie włoski ;) ale gotowa na porodówke jestem bo przemalowalam bezbarwnym paznokcie u mamy ;) a na stopach trzyma sie ładnie hybryda od slubu wiec git ;)

Maltanka nie odespalam przed , ale wieczorkiem trochę ;) a jak Twoje tulipany udało sie?;)

Joani tak juz chce jak Ty oj!!! ;)

Kusiak a o której teściowka jutro bedzie ?;)

Anusia super ze czopa juz brak i jest rozwarcie ;) mnie martwi ze mój jie każe mi często przychodzić ...

Kochane lecę znow cos zjeść ;*

Tak sie chciałam wyspać ... 1 h a ja nie śpię , tyle co przysnelam to siku i znow rozbudzona ah;)

Btw macie jakieś godne źrodła odnosnie wprowadzania dziecka do domu gdzie jest piesek ?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.
Witam sie nocnie z Alexandrem wiszacym u cyca ;) Wczorajszy dzien znow byl niestety nie najlepszy. Moj maluch nie wiedziec czemu byl tak glodny ze doslownie caly czas żądał cycowania. Wieczorem sie juz poddalam i pierwszy raz dalam mu butelke bo naprawde czulam ze juz nie wyrabiam. Wykorzystała m co prawda moje odciagniete mleko z pierwszych dni nawalu ale i tak bylam w szoku jak swietnie poradzil sobie z ciągnięcie m butelki. ;)
Tak czy inaczej podlamalam się troche bo wyglada na to ze bede musiała go chyba dokarmiać MM. Nie to zebym uważała to za jakąś tragedie ale czuje sie nieco zawiedziona i jednoczesnie mega zaskoczona jakich ilości pokarmu potrzebuje ten moj maly czlowieczek. :)
Mam tez ogolnie lekkiego nerwa na mojego K. Bo odkąd przyjechała moja mama z babcia on wydaje sie praktycznie w ogole nie interesowac Malym. Doslownie wciskam mu Alexa do przewiniecia albo odbicia na siłę żeby przypadkiem nie zapomniał jak wygląda opieka nad naszym dzieciakiem. :/

Skończyliśmy cycowanie, Alex juz w lozeczku więc i ja sie kładę. Buziaki kochane i miłego piateczku wam życzę :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane :*

Dzis nasz termin ;D

Mnie od 4-5 bole znowu mecza... Ale nie regularne...
M pojechal do pracy troche przerazony w szczegulnosci jak widzial co ze mna skurcz robi... ciagle powtarzal "jak cos to dzwon ja zaraz bede " hehe cos czuje ze dzis telefon bedzie dzialal durs ;)

Jak cos popoludniu jEdziemy na ktg wiec zobaczymy czy cos sie podzieje..
Daj boze zeby synus juz mogL byc z nami ;*

Anusia super ze juz jestes gotowa praktycznie do porodu;) teraz tylko czekac ;)

Emkaa szkoda ze kosmetyczkka nie popisala sie.. Ale chociaz troszke przyjemnosci bylo ;)
Z tymi bolami jak cos to sprawdzic jak sie nasila nie zaszkodzi ;)
Wczoraj padlo na pizze.. Ale to noe bylo to hamburger chyba wygrywa moze dzisiaj hmm ???

Shiran super ze czopa juz niie ma ;) tez masz na dzis termin to moze cos z tego bedzie ;) &&&

Wg dzisiaj jest nas pare na rodzenie w terminie wiec moze bedzie ciekawie ??? ;D

Mamusie zmeczone jestescie przez maluszki chyba troszke co ???
Bedzie dobrze powoli do przodu ;) piszcie ogolnoe co u was ;)

Sonia a moze M czuuje sie nie potrzebny jak praktycznie babxie wsszystko przy malym robia ???
Co do dokarmianaia spokojnie to nie twoja wina ze macie glodomorka w domu ;) a rezygnowac ze swojego mleka nie musisz przeciez ;)

Nie pamietam co jeszcze chcialam...
Wypilam kawe zjadlam krome i ide sie polozyc jesscze ;)

Buzka
 
Do góry