reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ja rowniez witam ;)

Alpine super gratulacje ;)
Kruszynka ;)

Emalia &&&& trzymamy ;)

Anusia klac sie jeszcze chociaz na chwile ;D

Ja wyprawilam meza do pracy i polozylam sie jeszcze ;) Natusia spi wiec kozystam ;)
 
reklama
ania ja leze ciagle,tylko zasnac nie moge.. zreszta teraz ,to juz nie ma sensu,budzik zaraz dzwoni,maz bedzie sie do pracy szykowal. ale,zeby dla mnie mega spiocha cos takiefgo sie zdarzylo :szok:
swoja droga Twoj maz naprawde wczesnie prace zaczyna,moze chociaz konczy o ludzkiej porze?

milego dnia kochane :*
 
joani, kochana u nas tez brzuch wielki jak balon i widac ze meczy ja to ze nie moze zrobic kupy, bo sie napina prezy. Wiem, ze polozenie na brzuch pomagalo bardzo, ale u nas ten pepek nie odpadl i jest dosyc dlugi, wiec boje sie ja klasc :/ Proboj podkurczac nozki, moze pomoze. Albo sciagnij pampersa i podkurczaj nuzko do brzuszka i porstuj, moze w koncu rusz... Dzisiaj przyjdzie polozna to zobaczymy co powie. Pamietam ze przy Oli mielismy delicol, a potem espumisan...
A nie jest to wina Twojej diety, tylko po prostu uklad trawienny maluszka musi sie w pelni wyksztalcic dlatego tak jest. Absolutnie sie nie obwiniaj :*

Ala, prawdziwy grzybiarz z ciebie - fajnie wygladasz :D:D

Dziewczyny alez robicie smaka, ja moge zapomniec o lodach przez jakis czas pfff :p

emalia, zaciskam kciuki!! szybkiego porodu!

milego dnia :)
 
Dzien dobry ;) witamy sie w dwupaku ;) maz dalej choruje wiec odpuściłam sobie nawet skakanie na piłce bo wczoraj i ja miałam katar ..

Alpine pięknie ze poszło lepiej niz przypuszczałas ;) Witamy Malenstwo a Tobie szybkiego powrotu do formy ;*

Emalia powodzenia ;)

Anusia pamiętaj ze u nas o godz pozniej niz u Ciebie ;)
A co do opuchnięcia mam to samo , az bolą palce u rak tak ze hoho...

Ania kochana obstawialam ze po obiedzie i teściowej urodzisz :)
U nas ma byc Nikoś, ale cos babcie marudzą bo im sie kojarzy tylko z Dyzma ale juz im uświadomiłam ze nie vedzie zmian koniec i kropka :)

Ann jak kino udało sie? A doczytalam jeszcze raz ze jednak blue cafe jsk koncert?

Rajo tez jestem lodozercs w ciazy ;)

Joani przynajmniej wiesz ze płucka ma mocne ;* ale domyślam sie ze stres nieziemski jak dziecko ciagle płacze :( a powiedz mm masz normalne czy hiperakerhoczne? Bo moze to jakiś sygnał na nietolerancj laktozy czy skazy bialkowej (czy jakos tak) ?


Alicja super fota widać zadowolenie w oczach :)))

Maltanka dzięki za info o storczykach moje wlasnie teraz pięknie rozkwitają ale o dziwo prawie cały czas maja trochę wody na dnie doniczki - jedynie dbam o to by nie zgniła a kwitną jak nigdy u mnie (?) ;) kiedys słyszałam ze z piwem rozcieczonym kąpać ze wtedy kwitną cały rok :)

Wesolutka super ze Zuzka nie płacze podczSs kąpieli :) i ze Ola sie oswaja :)

Ja wczoraj odpuściłam mężowi te podłogi bo taki chorutki to zeby sie odwdzięczyć zrobił mi kąpiel dla stop najpierw , potem małe spa w łazience, a do tego jeszcze obiad wiec obydwoje byliśmy mocno zrelaksowani wczoraj ;) za to Maluch koło 4 tak sie uaktywnił jak nigdy w nocy ze az mnie obudził /mam tylko nadzieje ze sie nie obrócił .

No nic ide chyba zrobic śniadanie bo mężowi tylko spskowalam produkty bo za późno wstałam, a siebie chcual oszukać owocami i jogurtem ale sie nie da :) bo juz Nikos złożył kolejne zamowienie na serwis sniadaniowy :)

Ja dzis w planach tel do rzędu czy jest dowód osobisty i jak bedzie to złoże od razu o paszport bo ostatnio mnie dupek odesłał ;) Nio i muszę sciagnac rodzicow do siebie zeby mi sie nie nudziło ;)

Miłego dnia brzuszki i mamuśki :*
 
Anusia M zaczyna prace o 7 naszego czasu a konczy o 15 takze ja nie narzekam wogole ;) i zawsze weekendy wolne ;) chyba ze dorobic chce ;) i czAsami ma wyjazd "8godzinna delegacje " hehe

Emka obiadek nic nie dal ale byl przepyszny ;)
Ladne imie a rodzice zawsze maja jakies ale... Ja moim powiedzialam ze jak oni wybrali mi i mezowi to niech daja nam szanse wybrac naszym dzieciom ;D

Wesolutka a czemu lodow nie mozesz ??? Nie slyszalam nigdy o tym ;)

Moj kurczak wlasnie wstal wiec idziemy robic sniadanko oharnac i na spacer bo piekna pogoda sie u nas robi :D
 
Alpine gratulacje ! Ale malenstwo.

Emalia kciuki za rozkecenie akcjii i szybki porod &&&

Wesolutka u nas tez pepuszek jeszcze nie odpadl ale ja klade na brzuszku. Mozna zabezpieczyc np gazikiem zeby nie podraznil skory.

Pozdrawiam i zycze milego dnia.
 
Emka witaj w klubie , mąż był cały tydzień przeziebiony więc nie skakalam na piłce miałam zacząć od dziś, ale dziś też się obudzilam z katarem i cały czas kicham wrr ale jestem zła .... Piłka chyba nie zdąży być wogóle wykorzystana. Pierwszy rostep juz ze mną i to na udzie mimo ze się smaruje codzień ale tendencje mam. Gdybym zgrubla więcej juz pewnie byłabym cala w paski.
 
reklama
Do góry