reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Alpine dobrze wiedzieć ze nie tylko mój chłop ma taka rułę;P

Dzis zapowiedziałam mężowi ze spi do 5 i potem rodzimy :) ciekawe czy sie uda tak zaczarować ;) hehe. No nic to trzeba spać dobranoc ;*
 
reklama
Witam pierwsza widzę
Nic się u mnie w nocy nie działo poza mega zgaga i bólem głowy który właśnie mnie złapał. Wstawalam często na siku i za każdym razem z wielkim trudem przychodziło mi wygramolenie się z łóżka.
Ja wczoraj upieklam pieczeń pasztetowa i nawet mi wyszła ale za mało pieprzu dałam i czosnku wg M, ale mi smakuje.
Wczoraj dwie burze przeszły, druga w nocy.

Jeszcze pół godziny do budzika a ja juz spać nie mogę, głowa cmi, Wiki coś mnie podkopuje ale juz tylko z lewej strony, może się obrocila na drugi boczek.
No nic jak nie zasne to wstaje sobie kawkę zrobię może ból przejdzie.

Catedra jak tam urodzilas juz? Odezwij się :-)

Dorcia raczej poczekamy obie do terminu bo mojej małej coś się na.świat nie spieszy :-)

Za wizyty i porody &&&
Miłego :-)
 
Dzień dobry :)

U mnie też cisza :p jakaś kiepska ta pełnia haha
za to dziwnie dobrze mi się spało ani razu nie wstałam w nocy tylko rano siku poszłam zaraz po budziku :)


Pada u nas.. więc pogoda do bani.. a chciałam z Natusią wyjść na spacerek... może potem jeszcze sie uda :)

Dzisiaj rano mąż mowi że trzeba na zakupy jechać bo jak ich zostawie lada chwila to musi mieć co do garnka włożyć :) haha
Także dzisiaj do biedronki udeżymy :)
Marciątko i jak ta piłka?? naprawde daje to coś?? polecacie dziewczyny??
bo może sobie tez kupię teraz poskaczę a poźniej poćwiczyć na tym tez fajnie chyba co??

Alicjaa toś dowaliła z tym przeniesieniem się na październikówki... ani mi się waż !!!:angry: :-D

Dzisiaj znowu piersi bolą M obiecał że wieczorem wymasuje.. no ja mam nadzieję :)

miłego dzionka kochane :):*
powodzenia &&& dla rodzących :)
 
Hej. No cos slaba ta nic ale moze dzien jeszcze cos przyniesie.
Ciekawe jak tam Catedra.
U mnie noc jak zawsze czyli wstawanie chyba z 5 razy i spinanie brzucha.
Trzymam kciuki za dzisiaj.
 
Bo to chyba jest tak, że na każdego działa coś innego- największy problem w tym, żeby odkryć co ;-) Albo druga wersja (bardziej prawdopodobna)- tak naprawdę to maluchy wychodzą kiedy chcą, a te nasze wszystkie czary mają gdzieś....

Ja kupiłam moją w dehatlonie na 39.90.. też nie jakiś majątek a może się przyda później rownież... za 19.90 tym bardziej bym brała
 
reklama
Tak bym chciała Wam napisac ze juz po;)
Ale melduje sie jeszcze z domu, jakieś skurcze sa cos sie dzieje ale to jeszcze nie to, tzn mówią ze bede wiedzieć ze to sa te... Eh ;(

Także Maltanka czarownica byc nie moge - moje czary sa bezskuteczne ;)

Widzę ze na Was tez nie bardzo podIalalo ...

A jak Catedra, sawi i Rajo? Mamy chociaż 3 bobaski?
 
Do góry