reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kusiak jak to nie pomogło moze udaj sie do lekarza z tym cycuszkiem?

Madlena super ze juz w domku i ze Antos ładnie dba o Franusia ;)))

Catedra, sawi, Rajo i jak u Was?

Ja tez sie pisze na jutro jesli ktos mnie wysłucha bedzie super ;)

Anusia z drugiej str mieszjacie poza granicami i tam to bardziej popularne jest , bo w pl faktycznie niezbyt.
 
reklama
Rajo wiesz że bywa czasami niespodziewanie poród, ale jeśli jeszcze nie jesteś gotowa to oby córcia zaczekała troszkę ;)
Maddlena super że już w domku i brat starszy się tak interesuje, na szczęście żadne obawy się nie sprawdziły i Antek dobrze zareagował, a z karmieniem oby było tylko lepiej ;)
anusia Amelia i Adrianna/Ada była moim typem dla dziewczynki

co do nadrabiania to nie ma się co dziwić że nie ma kiedy bo maluszki absorbują i na każdą z nas przyjdzie pora, więc pod koniec września forum pewnie zwolni tępo. Cieszcie się rodzinką ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja tylko się melduję po ktg, doczytam Was później. Na ktg zero skurczy, główka nadal wysoko. Do tego ciśnienie mialam 160/95 i zastanawiała się czy mnie nie zostawić z tego powodu... ale ostatecznie dostałam tabletki i jeśli sie unormuje po tabletkach to w piątek na kolejne ktg. Jeśli jutro ciśnienie bedzie skakać albo będzie wysokie mimo tabletek to w środę na oddział :crazy:
 
Catedra powodzenia &&& :) oby szybko :)

Już sama nie wiem zapewne panikuje z tym przekręceniem się.. zobaczymy...

Wszystkie macie jakieś obiawy a u mnie poza paroma skurczami dziennie wieczorem i gęstego śluzu nic... no paranoja ... :D

Kusiak ja bym z tą piersią do lekarza poszła albo położnej chociaż pokazała :)

Maddlenka super że juz w domku :) no i że Antoś ładnie przyjoł brata :) przyzwyczi się i bedzie totalny luz :)

trzymam kciuki oby dzisiejsza pełnia podziałała na wszystkie co chcą rodzić już w tej chwili :)

nie mam siły na nic :p
Idziemy spać buziaki i miłej nocki :****
 
Kusiak hihi w kapuscie sie dzieci znajduje to moze cos sie szykuje :D:D

kara, wysokie cisnienie moze byc bardzo niebezpieczne, a Ty juz jestes w bezpiecznym etapie ciazy wiec jak kaza to smigaj do szpitala!

ania, mam identycznie :p Tyle ze ja juz przeterminowana ;)

catedra, powodzenia :)

anusia to moze Zuzanna :)
 
reklama
catedra - powodzenia!
Ja dopisuję się do tych, które liczą na pełnię :) Póki co mieszkanie w większej części wysprzątałam, po schodach latam, na piłce skaczę, na spacery chodzę - nie wiem co jeszcze wymyślić, żeby się rozpakować.
 
Do góry