reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Catedra trzymam && i powodzenia :-)

Mnie też nic nie łapie, żadne skurcze, jedynie trochę tego śluzu i tyle. Na ta pełnię nie liczę chyba że nagle coś zacznie się dziać, ale myślę że to jeszcze nie ten czas.
Ale już zmęczona jestem i chciałabym być juz po. Czasem na skórze wydaje mi się ze dretwieje i nie mam czucia, tak skóra juz napięta jest.
Mała się dziś mało ruszala, trochę rano,a wieczorem jak to ok 20-21 jak zwykle była aktywna to dzis trochę rączkami pomachala i koniec.
Jestem bardzo ciekawa ile ona waży, jutro wizyta wiec popytam lekarza może coś mi powie.

Tymczasem uciekam spac...
Rozpakowujcie się dziewuszki :-)
Dobranoc
 
reklama
Magda - pani doktor kazała mi się stawić dziś po południu lub jutro przed południem. Więc jakoś rano mnie pewnie mąż podrzuci, ale na pewno nie o 7 :p

Catedra - powodzenia! Trzymam kciuki, żeby szybciutko poszło :)

Ania// u mnie też objawów brak, a ja już sporo po terminie :(

Dziewczyny ja się żegnam na kilka dni pewnie. Dzięki za wsparcie! Mam nadzieję, że jakoś przeżyję ten pobyt w szpitalu, a malutka postanowi jednak sama wyjść :) Postaram się odezwać po wszystkim.

Buziaki:*
 
catedra szybkiego i lekkiego porodu życzę

shiran mamy ten sam termin więc czekaj na mnie, u mnie też brak jakichkolwiek objawów porodu ;-) kciuki za jutrzejszą wizytę

Olinka również powodzenia i szczęśliwego rozwiązania :-)
 
Ja wieczornie i nieporodowo :dry:
jestem po wizycie, ale nie ma co pisać, więc w skrócie - nic nie zapowiada porodu i wszystko szczelnie zamknięte, mała wazy 2791, i w ogóle jakaś mała mi się wydaje z pomiarów, za to ja przybrałam w 3 tyg 2.5 kg :szok:
jest mi smutno, bo myślałam, ze chociaż troszkę szyjka się skróciła czy coś a tu nic. Na pocieszenie spuchły mi dłonie i nażarłam się trufli i michałków. Dostałam L4 na kolejne 3 tyg...aha i najlepsze, na usg z pomiarów termin wychodzi 4.10.2014, więc chyba powinnam zmienić forum na październikówki ;//// :-(

catedra - szybkiego i lekkiego porodu :)
Olinka - trzymam kciuki za pomyślny rozwój wypadków i oby też pełnia na Ciebie zadziałała...

dobranoc.
 
My właśnie zrobiliśmy 2 garnki lecza po czym wszystko wyrzuciliśmy wszystko do wc bo okazało się, że cukinia była jakaś gorzka i z całości zrobiła się jedna wielka gorycz :crazy: Aż się popłakałam :wściekła/y: Naprawdę mam już dość wszystkiego….

na pełnię jakoś już przestałam liczyć :crazy:

Catedra trzymam kciuki!!!

Maddlena super, że już w domu!!!

Wesolutka mam obserwować jak będzie po tabletkach. Teraz mam 134/79 więc może szału nie ma ale w normach się mieści…
 
Alicja ani mi sie wąż zmieniać forum !

;)

Kara nie smuc sie ... Mnie tez pod koniec ciazy wiele sie nie udaje ale nie ma co sie przejmować ...

Mój dzis dobry, mowi" o ty faktycznie ćwiczysz na tej piłce zeby urodzić ?!" Mowię , No tak a co Ty myślałeś ? Na co on ... "Myślałem Żr wzielas ja po to by leżała u nas.." I byłam przekonana ze żartuje ale okazuje sie ze nie - aparat ;)
 
Serio? Pełnia i jedna rodząca?!
Kiepścizna u nas dziewczyny...
Mąż jest lekarzem i jeszcze z czasów studiów pamięta, że w pełnię zawsze więcej lekarzy na porodówce miało być bo prawie na korytarzach rodziły dziewczyny...

Kara znam z autopsji, właśnie dzisiaj tak przepieprzyłam barszcz ukraiński, że chyba też tylko do kibla się nadaje, ale jakoś nie mam serca wylać i tak sobie stoi :/
Ehhh.....
 
Catedra powodzenia

Widzę że pełnia tylko u catedry działa,u mnie cisza poza tym że mały jakoś mniej aktywny na wieczór nic się nie dzieje. No spać nie mogę ale zawsze tak mam przy pełni.

Amaliee ja też jeszcze ktg nie miałam,w środę wizyta to zobaczymy co się tam dzieje

Kara też tak kiedyś wywalilam zupę,chciałam zrobić cukiniowa i zrobiła się gorzka nie mam pojecia dlaczego
 
reklama
Alicja to my sobie możemy (spuchniete) rece podać, u mnie sytuacja na dole taka sama i tez dzisiaj objadałam sie truflami i pierwszy raz spuchły mi dłonie:p ale do pazdziernikowych dziewczyn sie nie wybieram:p
EMKa ja sie prosiłam kilka dni o napompowanie piłki aż do dziś, napompowałam sobie ją sama :) i poskakałam troche :)

W porownaniu do sierpniówek to naprawde kiepsko nam idzie :-D:-D:-D
 
Do góry