reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

no właśnie trochę się obawiam. Ale aż takiego przepełnienia już chyba nie ma na porodówkach. Poza tym kurczak to mój obszar bo ja wola/bemowo jestem więc niech nie próbuję bo się będę zapierać w drzwiach :) albo przyjadę tak późno, że już mnie nie będą mogli wyrzucić :p

no właśnie mój też nie dlatego wybrałam (tak mi się wydaje) mniej obleganą Wołoską - czas pokaże...:unsure:
 
reklama
Rajo super brzuszek :) Hihi i fajnie podskakuje :)
o jaaa i Ty tez juz rodzisz :) No nie wytrzymam :)

ania, usypiajac Ole zasnelam i snilo mi sie ze w piatek na izbie przyjec zrobili usg i mloda wazyla 4500 i tak czekalam do soboty na ciecie :D:D
a co do obrocenia, to zalezy ile ma miejsca w brzuszku, chociaz bardziej obstawiam ze kreci sie dookola niz zeby odwrocic sie do gory nogami :p (osobiscie nie znam przypadku zeby sie dziecko odwrocilo z glowkowej pozycji w miednicowa, czy posladkowa, za to w druga strone tak)

Ann, nie nie cc to chyba po weekendzie jesli by te proby wywolywania nie zadzialaly. Ale bez "jajów" mam nadzieję, że się ruszy :) skoro to rozwarcie się robi z nieregularnych moich bóli, to moze w piątek jak mnie przyjmą będzie 5 cm rozwarcia i po oxy szybko ruszy :)
Swoją drogą przy porodzie z Olą te pierwsze 2 cm chyba 5 godzin mi schodziły...

maltanka, rozbawilo mnie Twoje sformulowanie o promocji na dwupak hahaha :D

Ola, trzymam kciuki za jutro. Powiem Ci, że mnie jak zostawili na patologii w pierwszej ciazy, bo mialam plamienie i Ola wychodzila 2800 na usg po terminie, to z wrazenia rano mi odpadl czop, a o 15 odeszly wody :p A o polnocy sie urodzila :) Takze moze u Ciebie tez stres podziala mobilizujaco :)
masz na 7 rano sie stawic? :p
Dla pocieszenia Ci powiem, ze niezaleznie od tego w ktorym szpitalu bylabys na ktg i tak by Cie zostawili w 41 tc, bo ponoc takie sa teraz zalecenia ;)

anusia, hahaha dobre :) moze jak wybierzecie imie to Dama zdecyduje sie na opuszczenie dotychczasowego lokum ;)

Ala, dzieki :* juz sie nastawilam pozytywnie, przynajmniej za tydzien o tej porze jest szansa ze bedziemy juz w domku <3

No no widze ze duzo z nas ma plany na dziesiejsza pelnie :D:D ewentualnie jutrzejsza date 9.09. :D:D

Bubbles, fajnie, i panowie chyba bardziej zdecydowani niz wrzesniowe dziewczynki! :p
mnie wszyscy pocieszaja ze duze dzieci latwiej sie rodzi bo bardziej napieraja :D:D Takze wiesz 2 godziny i po temacie ;)

dorcia, gratuluje udanego ktg :)

ninka, witaj - ja mam takie bole tak jakby mi w szyjke (ktorej nie mam) igly wbijali ;)

catedra, ale jak sie otworzysz (w sensie odpadnie ten czop) to juz chyba idzie samo :p czego Ci zycze. Moze jutro juz bedziesz tulila maluszka :D

Marciatko buhahaha zaraz bedziemy podczytywac ktore pazdziernikowki sie rozpakowaly :D:D

a tutaj motywator na dzisiejsza noc!!! :) Superksiężyc - najjaśniejsza pełnia - Artykuły - Magia w Onet.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ania a czułas obrót? Pamiętasz Sonifatka pisała ze wie kiedy sie obracał.

Anusia nie wiedziałam ze księżniczka jeszcze nie została nazwana ;)

Rajo Ty tez rodzisz-
ładnie ;) niestety filmiku nie potrafię otworzyć pisze mi jakas blokada ;/ a mój znów jak wl kamerkę ucichł ;)

Btw tez bym mogła najpóźniej jutro rodzic ;)

Ninka tak, myślałam ze to szyjka skręcającą sie ale nie, czasem mam wrażenie ze czyje to jak mały nie spi.
 
Catedra i jak? Ja bym chciała przyjechać tak późno żeby mnie nie zdążyli wyrzucić

Wesolutka bo cos te nasze dzieci spóźnialskie,na poczatku się ze 3 rozpakowały wcześniej a reszta czeka do terminu, jakaś zmowa chyba;-)

Powiedziałam trochę na działce, okna dzisiaj pomyłam i co tylko komary mnie pogryzły,zero jakiś skurczy czy czegokolwiek
 
anusia to ja się zastanawiam jak wy tak długo wytrzymaliście bez podjęcia decyzji, zdradź nam czy masz jakieś typy ;)
Rajo no nie żartuj, że ty już też na dniach się szykujesz, kurczaczki nie znamy dnia i godziny
ania// oby się jednak tylko kręcił ten twój mały ;)
sawi jak tam u Ciebie sytuacja?


Ja mam chcę jeszcze przynajmniej do poniedziałku poczekać, ale i tak mój się nie śpieszy więc nie panikuje ;)
 
catedra u mnie było straszne przeludnienie... ja byłam na starym ocp gdzie był ziąb ćmy na podłodze i zeschniete pająki masakra. Ale na szczęście jak już urodziłam to przenieśli nas na rodzinną sale. Catedra ja się nie znam ale może akurat ani wypadnie tak że będziesz rodziła po północy bo niby jak czop odszedł to coś się zaczyna dziać.

A tak swoją drogą to tak bardzo kocham mojego synka. A jego pierwszy krzyk.... Ojej nie da się tego opisać przepiękne uczucie i łzy szczęścia cudne. Pewnie jak rodzi się samemu siłami natury to jeszcze bardziej rozpiera duma ale dla mnie było nie do opisania to że z brzucha wyjmuja moje maleństwo. Już zapomniałam chyba te wszystkie bóle po cesarce moje problemy z plecami z żołądkiem z nerkami. Dzidzius wszystko wynagrodzi.
 
Ostatnia edycja:
Laski,nie nadrobię Was. Sorry.
Ale widzę, że żaden maluszek się nie zdecydował na wyjście.

My juz w domku. Franuś grzeczniutki. Je i śpi. Trochę leniwy jest i nie chce ciągnąć z cyca. Ale troszkę mi pomogła pielęgniarka laktacyjna. Może coś z tego będzie.
Strasznie boli mnie kręgosłup i tyłek oczywiście. Szwy mam mieć do końca tygodnia.

Antek nawet fajnie się zachowuje. Głaszczę Franka, podgląda przy przewijaniu... Ogólnie nie zachowuje się jakby był zazdrosny. Zobaczymy jak będzie dalej...
Buziaki. Dobranoc.
 
Madlena super ze juz w domu i ze Antek tak sie fajnie zachowuje :)

Sawi a co u Ciebie?

Catedra rodzisz juz? :)

Okladalam sie caly dzien kapusta, robilam gorace i zimne oklady, masaze. Cala smierdze ta kapusta :p a piers dalej boli :/ no ale bede dalej kontynuowac i zobaczymy co z tego wyjdzie... Tylko jakies czerwone plamy mi jeszcze na niej wyskoczyly :/

To ktora liczy na pelnie? :D bo ja tak :D podobno bierze sie jeszcze pod uwage dzien przed i dzien po :D
 
reklama
No kobitki niech sie cos w te pelnie ruszy i worek z wrzesniowymi maluszkami rozwiaze sie na dobre&&& za wszystkie!!!

widzicie u nas z tym imieniem o tyle trudniej,bo bysmy bardzo chcieli,zeby po polsku i angielsku pisalo sie tak samo i do tego,zeby bylo krotki,bo my straaasznie dlugie nazwisko mamy i do tego trudne w wymowie,wiec fajnie,gdyby choc imie bylo proste.
narazue tyljo Amelia jest jako typ,choc moj maz najbardziej chcialby Anie,ale mi nie lezy jajos,zeby tak samo nazywac dziecko jak siebie :-/ mowi ,ze wolalibysmy na nia junior :-D
 
Do góry