reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

sawi trzymam kciuki!&&&&
wesolutka super mala sie wygina, moj tylko czasami tak szaleje:p
olinka skoro wszystko ok to po co zostawac, w domu lepiej :)
felicity ze mna masz podobny termin tez ;)

Ja sie nie wyspalam, budzily mnie skurcze co jakis czas, teraz cisza, ale brzuch boli jak na @, maly po spokojnym dniu w nocy szalal i teraz tez sie wierci jak nie wiem co:) chyba dopakuje wkoncu szpitalna torbe bo odwlekam to i skonczy sie ze bede sie pakowac na szybko przed wyjsciem z domu:p

Ciagle chodza za mna te nieszczesne pierogi:D zrobie w tym tygodniu na pewno :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :*

My właśnie śniadanko sobie jemy :)
Wczoraj cały dzień leniuchowalismy .. łóżko rozłożone i patrzeliśmy na TV :) M co jakis czas w kuchni siedział bo wczoraj smaki miałam konkretne hehe a powiedziałam że ja nic nie robie też mi sie odpoczynek należy :D no i M odpokutował sobotni wieczor :)


wieczorem skurcze były co 20 minut trwały po 1,5 minuty :szok: i przypomiałam sobie jak to boli hehe :) 7 skurczy a ja juz dość miałam :)

Wesolutka filmik super :) nasz mały czesto sie tak gimnastykuje ... :) tylko ze to juz niekiedy strasznie boli...
&&&& za ktg :*

Alicjaa corcia świetna :) dlatego ja się boje wcześniej rozkładać łóżko bo Natusia jeszcze by spać w nim chciała .. więc łóżeczko z dzidziusiem przyjdzie :)

Olinka też bym wolała w domku posiedzieć jak wszystko ok :)

Sawi &&& za Was :) dawaj znać co i jak :)

Dorcia a czemu maja zostawić??

Asiu witaj :)

Kusiak mnie też pare dni bolała jedna pierś i właśnie musiałam odciągnąć trochę żeby się uspokoiło.. a teraz obie wieczorem muszę trochę odciągnąć i masować bo bolą obie.. aż się boje nawału jak teraz takie jazdy już są...
A na brzuch no-spe albo magnez weź jeżeli aż tak boli a skurczy brak.. albo ciepła kąpiel na rozluźnienie :)

brak pomysłu na obiadd... dobrze że w miarę posprzątane mamy to tylko pranie zrobie :) a pogoda ładna więc szybko wyschnie :)

miłego :*
 
Hej dziewczyny
Weekend spedzony aktywnie i przyjemnie:) grzybki nazbierane hehehe
W sprawach ciazowych nic sie nie zmienilo 0 objawów hehhe. 10 dni do terminu zostalo.
Piersi naszczescie mnie nie bolą i mam nadzieje że tak zostanie :)
Sawi trzymam kciuki za rozwiazanie:)
Pozdrawiam wszystkich w ten sloneczny i ciepły dzień
 
Dziewczyny wróciłam. Mam chwilę wolnego i już na szczęście po cesarce wracam do żywych. Miałam przeboje z karmieniem z zastojem z pokarmem i biorę bromergon na zanik. Malutki jest kochany śpi sobie i je daje nam w nocy odpocząć. Mąż zwariował wszystko robi przy maluchu i strasznie mnie wspiera nie sądziłam że tak się odmieni.
Na szczęście moja rana juz dochodzi do siebie bo była straszna, spuchnięta parzaca i tylko czekałam aż coś zacznie się z niej saczyc. Po znieczuleniu przez tydzień chodziłam i płakałam bo nie mogłam się ruszać ale mój Skarb wszystko wynagradza.
Pokażemy się jak wyglądamy
 

Załączniki

  • 1410164992444.jpg
    1410164992444.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Natalinaa śliczny synek :)

Catedra to ja wczoraj miałam coś podobnego do Twojego z opisu, więc może to był czop ale raczej część bo nie było tego dużo.
 
Do góry