reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

witajcie :)

sawi trzymam kciuki za szybkie plum ;)

Ola, a ktora lekarka Cie przyjmowala? Daj znac jak bedziesz po zapisie. Dzisiaj tam niezly mlyn!

Asia, witaj ;)

Kusiak, mam nadzieje ze kapusta pomoze :*

catedra, to zaciskam kciuki zeby sie ruszylo ;)

natalinaa, przystojniak z syneczka :)

ja jestem po zapisie i ryczec mi sie chce :/ Mala ma sie dobrze (chociaz tyle dobrzE), ani mysli sie ruszac z brzucha :/ zero skurczy porodowych. Rozwarcie mam na 2 cm, ale podobno to ujscie twarde, malo elastyczne i nie wspolpracujace :/ Dostalam skierowanie na piatek na 7:00 jak sie nic nie zadzieje :/
jeszcze lekarka sie pyta, to prosze sobie wybrac ktorys dzien w tym tygodniu... a moj madry maz, mowi to trzeba bylo wziac na jutro... (taaa i lezec tydzien na patologii)

Kara, a Ty jak tam? Bo też dobijasz do terminu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dołączam do grona sfrustrowanych brakiem objawów przedporodowych. Dostanę na głowę przez te wszelkie pytania: a to ty jeszcze nie urodziłaś? ...
Może jutrzejsza pełnia u nas coś podziała :)
Sawi, catedra - powodzenia!
 
Wesolutka - filmik super :) też niedawno coś nagrałam, jak mi się uda to też się Wam pochwalę

Sawi- oj to chyba wepchniesz się przed kolejkę i nie będziemy razem wyczekiwać, no ale najważniejsze żeby Malutka była zdrowa i jak chce wychodzić już to niech jej będzie :))

Amaliee- mnie też od kilku dni czyści na kibelku, a do tego od dwóch dni w nocy budzę się aż co godzinę praktycznie na siku !! masakra, nie idzie się wyspać w ogóle..

A ze mnie dziś taka niezdara, że swoją herbatkę z liści malin wylałam całą na brzuch....!! dobrze, że nie był to wrzątek, bo już z 15 minut zdążyła się wystudzić, ale brzuch i tak czerwony.. jestem taka zła na siebie... Teraz parzę drugą i powiem Wam, że mi ta herbatka smakuje bardzo i to bez cukru.

Catedra- no to może się u Ciebie jakaś akcja już rozwija :)

Natalina- Przepiękny ten Twój królewicz mały :)
 
Ostatnia edycja:
Wesolutka u mnie cały czas cisza :-/ idę dziś na ktg ale dopiero po poludniu jak mąż wróci z pracy, więc może coś się dowiem. Generalnie moja dr obiecała że jeśli tydzień po terminie nic nie będzie to wywołujemy jeśli będę chciała, więc pocieszam się że jeszcze co najwyżej tydzień...
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry ;) witamy w 2paku;)

Sawi kciuki bardzo zacisniete!!

Kusiak kochana jak pierś ? Ew to jako ciepłe i chłodne okłady ... Nie sprawdzalam jeszcze bo nie było potrzeby ale opinie ma bdb
Akcesoria dla niemowląt marki NUK - Żelowy kompres na piersi NUK Cool & Warm (Pomoce do karmienia piersią NUK)

Alicja pięknie przygotowane lozeczko ;) a starsza córa bezbłędna ;)

Wesolutka No muszę Ci powiedziec ze Twoja lala niezła jest ;)) zazdroszczę ze udało sie sfilmować, bo mój mały jak tylko włączam kamerkę w momencie sie uspokaja ;) a tez szaleje czasem tak jakby jakiś obcy siedział w brzuszku ;)))

Madlena miłego wyjścia dzisiaj ;)))

Dziewczynki kciuki za wizyty ktg itd ;)

Catedra No w koncu ! ;)

Natolina śliczny maluch ;)

Tak dzisiaj wlasnie sobie myślałam mamuśki o Was ze jesteście tak zaanektowane maluszkami ze czasu na forum brak ale w pełni to rozumiem ;)

Wesolutka to w Pt beda wywoływać czy cc ?

Ale pospalam... Mama mnie obudziła , No nic czas trochę ogarnąć sytuacje bo tata dostał zadanie po 13 wyciągnąć mnie na spacer wiec muszę sie zebrać , koniec laby, a mnie sie przy spacerze nawet z psem w głowie kręci ... Eh ...
Wczoraj maz zrobił mi niespodziankę i przygotował sushi ale mi nie smakowało jakieś takie bez smaku ;) mimo iż było z tym co Libię (oczywiście bez surowej ryby) hmm dziwne ;)

No nic zbieram sie miłego ;*
 
Catedra nawet jak nie podbarwiony to zawsze to jakis znak :) tez bym sie cieszyla jak glupia :)

Wesolutka nie zalamuj sie, no szkoda ze nic sie nie dzieje :( i rozumiem Twoj bol :( ale przynajmniej jestes na ten piatek umowiona i cos beda robic u mnie jak przenosze ciaze to czekaja jeszcze dwa tygodnie zanim zaczna wywolywac.

Emka dzieki :) jak znajde tu to kupie :)

Dziewczyny a ta kapuste to dlugo trzeba tak trzymac zanim sie wymieni na nastepne liscie?
 
Ostatnia edycja:
Emka, tak Zuzia szaleje caly czas, ze czasem meza w nocy budzi, ale jak mnie podepna pod ktg to dziecka nie ma i nic nie pomaga. Dzis zaczelam ja smyrac po pupce to sie troche powiercila, ale i tak 2 razy dluzej lezalam niz inne babki :p
W piatek ja dokladnie pomierza, zobaczymy ile wazy i sprobujemy wywolywania. mam przyjsc po sniadanku, wiec cc pewnie bylo by po weekendzie... :szok:
 
EM Ka- ja też zawsze jak próbowałam nagrać moją Polę to przestawała się ruszać, aż w końcu mi się udało :)

Dzielę się rezultatem :) ruchy głównie w pierwszych 50 sekundach filmu :) MOV 0445 - YouTube


I jeszcze jedno :) oglądałyście tego 3 latka z Mam Talent co recytował inwokację? Jak nie to polecam ! Trzylatek recytuje "Pana Tadeusza"! - Wideo Mam Talent
 
Ostatnia edycja:
Wesolutka nnie nastawiaj się na cc :) wywołanie pomoże :)
Choć ja się też tego najbardziej boję...

Rajo widziałam tego chłopczyka wczoraj płakaliśmy z mężem oboje ze śmiechu :) słodziak taki :)

Moja lala śpi właśnie więc biorę się za obiad może :) chyba dziś tortille ukulam :)

Dziewczyny myślicie że w 37 tygodniu dziecko może się jeszcze obrócić?? bardzo sie boje że ten moj uparciuch się obrócił.. brzuch się znacznie do gory podniusł i jest taki cały czas praktycznie.. a już tak nizutko był że ocierał się o uda jak chodziłam.... a teraz jak coś to przecież już raczej nie ma takiej opcjii żeby wrócił do dobrej pozycjii.....
chyba zapisze się do lekarza jeszcze na 11 żeby sprawdził.. strasznie się boję
 
reklama
Dzień dobry :)
My również meldujemy się bez zmian puki co, żadnych oznak porodu. Pewnie zastanie mnie z zaskoczenia ;)
Mój gin się umawia z pacjentkami na poród. Więc widzę to tak, że jeśli nie urodzę to dwa dni przed terminem mam się u niego pokazać i pewnie się umówimy na wywołanie jeśli nic się nie wydarzy. Chociaż wolałabym żeby zaczęło się naturalnie.

Natalinaa synek śliczniutki, cudeńko :-)
wesolutka mówisz że jak nie urodzi się do piątku to będzie cc? bo chyba raczej wywołanie co?
Kusiak i jak z twoją piersią, lepiej?
 
Do góry