reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

maddlena dobrze że starszy tak dobrze zareagował na braciszka, cudnie, a w ogóle to twoi chłopcy będą mieli urodzinki w bardzo niedużym odstępie czasu, fajnie ;-)

Wesolutka no to spokojnie czekam dalej ;-)

A ja pójdę chyba na spacer puki słoneczko świeci :-)
 
reklama
Em Ka mnie na katar pomaga moczenie nóg w bardzo cieplej, praktycznie gorącej wodzie z solą, pózniej natrzeć mailem i grube skarpety...
maddlena dobrze, ze Antek nie. Jest bardzo chory i super, ze szybko wychodzicie do domu. A jak to z tymi odwiedzinami dzieci w szpitalu? Bo niby jak byłam to mozna od 7 roku życia..
czytam o Waszych dzieciach i nie wiem, czy to nasze hormony tak na nie działają bo Wera tez cały weekend daje popalić. Jeszcze wzieliźmy sie w koncu za malowanie i w domu jeden wielki sajgon. Najgorsze, ze wymyśliliśmy sobie kolor i trzeba było 4 razy malować, dobrze, ze tylko jedna ścianę... Mam nadzieje, ze po porodzie nadal mi sie bedzie podobać...
 
Witam się niedzielnie :)
U mnie też nadal nic...

Amaliee masakra z takimi gośćmi. Współczuję, bo pewnie sporo nerwów Cię kosztowała taka imprezka :/

EM Ka ja na katar stosowałam *spam*, nie wyleczyło, ale doraźnie pomagało i łatwiej było oddychać.

Magda może jutro faktycznie się spotkamy w końcu, skoro obie nadal w dwupaku :D

Miłego wieczoru!
 
Ola ja jutro na 9:00 mam, a jedzie ze mna maz :)
Ale skoro moj typ zostal potwierdzony to wiem jak wygladasz, wiec jak Cie zlokalizuje to zagadam :)
u nas burzowo, moze sie cos ruszy :)
Ciekawa jestem kiedy Ci kaza z torba przyjechac, bo jutro konczysz 41 tydzien.. :)

Hihi nie ma zadnej rodzacej, wiec emocje sie udzielaja jak tylko sie ktos nie zamelduje :)
 
ja skaczę cały dzień na piłce i miednica mi już odpada od tych prób wstawiania się młodego. Obita tylko jestem, skurczybyki wróciły i lipa.... Ale melduję się, że jestem chętna. A najlepiej na 9 września. Bo córkę mam z 10tego października i mi się podoba 9.09... się zastanawiam czy jutro nie pogadać z moją ginekolog bo mówiła, że jak będę miała już dość to mi pomoże :)
 
Szkoda dziewczyny ze nie macie zadnych rad odnosnie tej piersi bo tak boli ze juz nawet jak chodze to mam problem. No nie wiem o co chodzi... Moze to nawet nie jest z ciaza zwiazane... I dlaczego tylko jedna? :/
 
Kusiak, mnie sie wydaje ze Ci sie zapachl kanalik mleczny :/. A leciala Ci wczesniej siara z piersi?
Zrob prysznic z goracej wody i rozmasuj. A jak jestes z bezpiecznym tygodniu to mozesz sprobowac laktatorem chwilke pociagnac - tylko wiesz laktator moze wywolac skurcze :)

catedra 9,09 ma byc pelnia wiec pewnie duzo porodow bedzie :D
 
Wesolutka we wtorek bedzie 39 tydz tylko ze laktatora nie mam :( ale z tym prysznicem sprobuje. Siara leciala. Nie wiedzialam ze moze sie zapchac jak jeszcze mleka nie ma :/
 
kurcze Kusiak a może Ty jakoś zaziębiłaś ta pierś (nie wiem czy tak można, ale coś tam mi się o uszy obiło), bo tez chyba chora jakoś byłaś? no i fakt, że siara leciała to tym bardziej coś z kanalikiem może być. nie wyczuwasz jakiegoś zgrubienia w konkretnym miejscu?
 
reklama
Alicja chora nie bylam :) nic nie wyczuwam :/ ale tak boli ze jakos ciezko mi ja rozmasowac i dokladnie sprawdzic ale moze pod cieplym prysznicem bedzie latwiej mi sprawdzic.
 
Do góry