reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dwie doby! Jejku to chyba wole moj system :p

Dziewczyny z maluszkami nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze! Porod i bol mnie zaczyna juz troche straszyc ale i tak wolalabym to niz jeszcze tyle czekac. Juz sie nie moge doczekac az sie cos zacznie dziac a tu cisza totalna, nawet te skurcze jakos przestaly dokuczac tylko czasami cos sie pojawi ale nic takiego :( boje sie ze bede do konca wrzesnia w tej ciazy chodzic a juz mam naprawde dosc. Wszystko boli. Zebra bola, biodra bola, kregoslup boli, kosc lonowa boli tak ze ledwo chodze :(
Eh... Wiem marudze :p

Alicja milego czasu z kolezanka :)

Bubbles milego grilla z tesciami :)
 
reklama
Kusiak tak u nas czy przy pierwszym czy kolejnym dziecku dwie doby trzymają, a jak jest jakiś problem to zatrzymują na dłużej.

rozpakowane dziewczyny cesarkowe jak żyjecie?? pogoiłyście się już?? u mnie z rany coś się sączyło ale w końcu wczoraj ustało bo już myślałam, że będą kolejny szew dokładać. Pomału w swoje spodnie sprzed ciąży zaczynam wchodzić i pas poporodowy poszedł dzisiaj w ruch bo jednak brzuch pozostawia wiele do życzenia, a że tak szybko jakbym chciała nie poćwiczę po cc to choć pasem trochę się ścisnę :-p
 
Hi, madlena super ze mały dał pospać ;)
Ja byłam w tym szpitalu obok, pani doktor chciała mnie zatrzymać ... Bezsensu bo szyjka jeszcze zamknięta a skurczy brak, tzn mam te krzyżowe co ok 2h ale te nie wyszły na ktg, ktg raz większy skurcz 47%, mały ok wiec nie zgodziłam sie na zostanie, powiedziała ze mam sie obserwować i jak cos jechac od razu tam gdzie chce rodzic ;) mały dzis ważył ok 3,6 kg...

No nic lecę leżeć ;)
 
Witam!

Cóż za niespodziewany zwrot akcji :-D Jednak noce służą porodom, ciekawe czemu? Ja bym chciałą urodzić w dzień, ale to tylko ze względu na małą. Dzisiejsza nocka ząbkowa- chyba idą kły wreszcie. Niestety płacz i spanie po godzince, także jesteśmy trochę zmęczeni, ale jakoś dzionek znośnie zleciał.
O rany 2 doby w szpitalu :szok: ja bym się chyba zapłakała, mam alergię na szpitale, więc cieszę się,że tu tylko doba, czasem nawet nie cała- zależy o której dzieciaczek przyjdzie na świat.

madllena pobiłaś rekordy :-) Oj, jak my wszystkie Ci zazdrościmy i sobie życzymy takich porodów :tak:

ania baw się dobrze!

pisałam i nagle czarna dziura w głowie- nie mam pojęcia co chciałam jeszcze :eek: do pozniej!pappapa
 
Witam!

Ależ pięknie się ten weekend zaczął :D

Maddlena jesteś moją idolką! :D Ogromnie zazdroszę takiego porodu :)

Kama cieszę się, że i Ty już po wszystkim. Tak bardzo nie mogłaś się doczekać a tu proszę :)

Dziewczyny jeszcze ja się wbijam w kolejkę przed Wesolutką ;) Ja już 5 dni po terminie a tu nadal nic.
 
Olinka możesz tak jak Katka wywoływała sama poród bo była po terminie (jak czytałaś poprzednie jej posty to możesz się dowiedzieć jak np) lepienie i nie zjadanie pierogów, jazda rowerem po wertepach, sex itp :)
 
Hehe, sposobów Katki już próbowałam :D No może oprócz jazdy rowerem, zamieniłam to na długie spacery. Ale nieskuteczne niestety.
 
reklama
Do góry