reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Madlenka, tak czulam ze nie Ty jedna mnie wyprzedzisz :)
ja juz chyba tyle terminow zarezerwowalam ze jestem na czarnej liscie :D:D:D
Moze w poniedzialek Was wypisza.

animka, wolalabym do tego golenia nie miec brzucha ;) bo juz dostaje szalu, a jeszcze mam wrazenie ze niedokladnie :/
 
reklama
Ann, nie trzeba byc, bo jakby bylo cos niedokladnie, to polozna Cie zapyta czy wyrazasz zgode na podgolenie tu i tu w razie naciecia ;)
Przynajmniej u mnie tak bylo - a co ciekawe maz mnie golil haha :D
Ale w sumie nie nacinali a ja nie pamietam czy golili :)
 
podobno teraz nie golą i nawet nie pytają
gorzej jakbym teraz się ogoliła trafiła do szpitala i leżała tam tydzień -dwa
no masakra golić się pod prysznicem szpitalnym

przyszłam na chwilę odpoczać
i dzieciom dac zupkę

idę zaraz dalej działać (czyt. myc podłogi na kolanach po malowaniu)
 
U mnie nadal malo czasu na rozpisywanie sie na forum niestety :/ ale czytam :)

Madlena mam nadzieje ze Was szybko do domu wypuszcza :) no widzisz jednak to plamienie podbarwione i bieganie do ubikacji cos znaczylo :D

Ile czasu w Pl zostawiaja w szpitalu przy kolejnym dziecku? U nas to tylko 7 godz jak nie ma komplikacji. Z pierwszym synem bylam w szpitalu 3 dni dlatego ze nie chcial jesc a to bylo moje pierwsze dziecko ale z drugim to szybko poszlo bo urodzilam go o 4 rano a wyszlam o 15 :) teraz to w sumie mysle ze nie bedzie mi sie spieszylo do domu :D to bedzie moj jedyny czas tylko z malutka bo potem w domu juz bede musisla go dzielic miedzy 3 dzieci i meza :) wiec jak sobie w szpitalu posiedze tylko z nia to bedzie nawet fajnie a ze chlopcy maja babcie teraz to tym bardziej :)

Wesolutka teraz czekamy na Ciebie :)

Mi do terminu zostalo 10 dni :D
 
Wesolutka haha jakie wymagania :p ja ostani robiłam okrakiem przed lustrem i też sie ztresowałam, że nie dokładnie będzie a jak pojechałam rodzić to było mi wszystko jedno :p

Ann przynajmniej u mnie w szpitalu nie trzeba, wiadomo pewnie jak się pojedzie z 9 miesięcznymi "krzakami" to może być ciężko :p ale ja pojechałam tak z hmmm tygodniowym? Coś koło tego i nikt mi nie powiedział, że za duży busz mam :p

Jejku jakie ma zapotrzebowanie na biszkopty :p masakra, gorsze niż zachcianka w ciąży :p
 
Już w domku posprzątałam i obiad z córcią zjadłyśmy(dziś robiłyśmy schabowe z kartoflami i buraczkami). Mąż zje wieczorkiem bo z pracy wraca dopiero o 19:00, jak zawsze. Julcia lubi mi pomagac przy obiadkach, czyli przyprawiac, coś mieszac, a przy schabowych panierowac, to taka moja pomocnica:-)
Zaraz będziemy szykowac się na królewskie przyjęcie i po 20:00 wrócimy ;-)
 
hej:) ja dziś zabiegana a tu takie poruszenie!!!! i dwie rozpakowane - brawo :))

Maddlena czyli to był czop ten śluz zabarwiony, czyli się nie pomyliłam. Twój poród daje nadzieję, że może swój przeżyję :)
kama Tobie również gratulacje :)

Kusiak u nas dwie doby trzymają bo szczepionkę dziecku robią po upływie drugiej doby i wcześniej nie ma bata - nie wypuszczą.

Ja golenie odwlekam jak mogę, ale już chyba nie mam wyjścia, nie mam pojęcia jak się za to zabrać, ja muszę kremem do depilacji - inne środki nie wchodzą w grę, poobkładam się lusterkami z każdej strony, problem w tym, że ostatnio wydaje mi się, że ręce mam za krótkie ;/

no to czekamy na następne odważne :D
coś się Natalina nie odzywa, albo przegapiłam.

zaraz do mnie przyjeżdżają goście, koleżanka z Zielonej Góry przy okazji wizyty w Ikei w Poznaniu postanowiła obczaić jak mieszkam, także czeka mnie inspekcja. ech gardło boli ;///
 
reklama
Jak tam dziewczyny? Żadnych alarmów?:)

Ja się musiałam zebrać, bo teściowa dzwoniła, że grilla robią na działce, mieliśmy dojechać z moim jak wróci z pracy ok. 18, ale żebym sama nie siedziała tyle to ma zaraz po mnie szwagier przyjechać:) Średnio mi się chcę, bo coś brzuch zaczął mnie boleć, ale tam mi szybciej czas zleci;-)


U nas w szpitalu jeżeli dziecko się urodzi przed g. 13:00 to wypuszczają po 2 dniach, a jak po 13:00 to dopiero po trzech, dlatego liczę, że jak już pójdę rodzić to się do 13 uwinę:-D
 
Do góry