reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny wiadomość od DOODY:

"Hej. Codziennie próbuję coś napisać na BB, ale nie chodzi mi w tel, cały czas was podczytuję. Dzisiaj czuję się już lepiej, mała cały czas śpi i wybudzam ją na karmienie. Z raną na razie ok, pozbyłam się już wszystkich cewników i drenów, więc jest cudownie. Myślę, że w przyszłym tygodniu wyjdziemy. Trzymam za was kciuki a z rozpakowanymi jestem duszą i sercem:) "

A oto śliczna Nadusia:

Zobacz załącznik 642304
 
reklama
Ale cudo <3 :)))))))

Bubbles, przekaz Dorotce ze ja serdecznie sciskamy i Mala jest urocza :)))))))

Ola ja mam ktg w pon na 9:00 jesli nie urodze :) wiec moze sie poznamy wreszcie :) Chociaz mam juz pewien typ jak wygladasz. Taka drobniutka w okularach i wlosy do ramion :)

trzymajcie kciuki dziewczyny to moze faktycznie te pierogi zadzialaja :D:D

Na wieczor bede ogladac harrego pottera wiec moze sie wzrusze i sie zacznie (hahaha pobozne zyczenie) :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hmm. Chyba jeszcze nie. Co prawda od rana odczuwam jakieś delikatne skurcze,ale nie są regularnie,wiec pewnie jeszcze czas. Chociaż nie ukrywam,że mogło by to być już.

Dooda śliczna maleńka.
Tak dzisiaj patrzyłam na listę NASZYCH maluszków i rzuciło mi się w oczy,że Rittty Krzyś wcale nie taki mały jak przewidywał lekarz.
 
reklama
Do góry