reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

b]Ann[/b] zdecydowanie dumny :p

Maltanka tak ja pytałam, ale mój mały głodomor już zadbał o to żeby mama nie miała problemu. Budzi się co 2-3godziny :p

Maddlena z tym prasowniem to jak z praniem ja nie wiem, normalnie chyba jakieś skrzaty wiecznie dokładają :p

Joani u nas było cieplutko, więc poszła mała w czapce, śpiochach i kaftaniku. Do tego wziełam kocyk ten co były w biedronce i na wszelki wypadek jeszcze jeden ale nie przydał się. Opatuliśmy ją kocykiem i mała była cieplutka :)

Dorcia witamy :)

Soniafka ja jak miałam nawał to ratowałam się liśi z kapusty - rewelacja! :)

U nas ciężka noc, małą męczył brzuszek - na szczęście ciepłe okłady z pieluch po każdym posiłku pomogły. Czekamy na tatusia żeby zabrał na spacer a ja idę pod prysznic - już się nie mogę doczekać :p
 
reklama
animka, pamietam to piekne uczucie ze zawsze jak szlam pod prysznic i w szpitalu i w domu to mi sie wydawalo ze Mloda placze :D:D

ania, to na pewno przez to ze tyle spalyscie!! :D:D
Ty, tylko zebys jutro z tego wesela na porodowce nie wyladowala :D:D
 
Hej:)

U nas nic nowego. W nocy jak próbowałam spać na lewym boku to brały mnie skurcze, ale po przekręceniu się na prawy przechodziło:sorry:

Alicjaa kurujcie się zanim się maluszek urodzi:tak:

Justi123 w głównym dziale Wrześniowych mam masz listę z terminami naszych porodów, więc możesz sobie sprawdzić kto ma po Tobie:)

Ania// może już wchodzi w kanał rodny dlatego się tak kręci:) Mój wczoraj to myślałam, że zaraz wypadnie tak mi na szyjkę napierał:szok:

Też mam problem z obracaniem się w nocy z jednego boku na drugi, cały dzień latam i wszystko robię bez problemu, a później w nocy z głupim przekręceniem się męczę:p

Soniafka może musisz swoje wypłakać, na pewno z dnia na dzień będzie lepiej:)

Sawi z tym wstawaniem o 3 na przeglądanie ciuszków to ponoć dobry znak, zwiastujący zbliżający się poród:D

Kara trzymam kciuki, aby się u Ciebie coś w końcu ruszyło:)

Shiran
ja też od paru dni śpię pod ceratką:D Tak na wszelki wypadek, bo ostatnio prałam pokrowce od materaca i nie chciałabym, żeby tyle roboty poszło na marne:p

Wesolutka no na Ciebie to już najwyższa pora, żeby się rozpakować, więc uskuteczniaj jakieś wrześniówkowe sposoby:)

Idę poskakać na piłce:-)
 
Wesolutka no no ja się nie obraże jak pojedziemy rodzić :) ale też w bajki nie wierzę :) aż tak łatwo być nie może.. jeszcze pewnie się namęczę bo za lekko by było :)

Haha ja też zawsze pod prysznicem słyszałam piękne wrzaski i płacze małej :) a ile razy wyszłam z pod prysznica a ona sobie smacznie spała :) to się nazywa ZRYTY BERET :D
 
do mnie dzowniła dziś położna, że wróciła z urlopu i czy już wyszłyśmy ze szpitala LOL :D
i się zdziwiła, że jeszcze Pani nie urodziła i nic się nie dzieje? :szok:

także, ania ja się nie zdziwie jak sporo Maluszkow zdecyduje sie wyjsc przed naszą Zuzia :)

a teraz za każdym razem jak ide do wc to patrze czy już odpadł czop czy nie haha walnięta jestem :)
 
Witajcie

Ja też nie rodzę:-D ale dopadają mnie jakieś zachcianki jak z początków ciąży i spać mi się coś chce ostatnio.

W nocy to za każdym przekręceniem się na bok budzę się, spać ciężko, ale już niedługo...

Na dzisiaj mam w planach tylko kuchnię ogarnąć.
 
Wesolutka bo już tak chcemy że same sobie w głowie mieszamy :)
albo jak nagle poczuję że mi mokro to już wyobraznia zaczyna wariować :)
Haha położna dobra jest :) może coś zrobi żeby przyspieszyć akcję??:)

M mi cały czas mówi że najlepiej mam zacząć rodzic po 10-tym bo wtedy matki pieniężnej i przynajmniej nie będzie problemu z imprezką urodzinową i prezentami :) haha

A jutro na tym weselu.. ciekawe ile razy ludzie będą pytać kiedy rodzę :) zapewne miny wszystkich będą bezcenne :)

bubless może i jest jak mówisz chociaż znając moje szczęście to różnie może być :)
 
reklama
hej;]
u mnie nadal nic.. a takie ładne sny dziś miałam, ale nic sie jeszcze nie sprawdziło hehe
Wróciłam właśnie z godzinnego spacerku z psiakami, piękna pogoda trzeba korzystać.
Co jest śmieszne teraz pod koniec sie lepiej czuje fizycznie niż miesiąc czy 2 miesiące temu..
Nic mnie nie boli przy chodzeniu, (nawet szybko mogę chodzić ), mogę kucać i brzuch nie twardnieje... to chyba nie jest dobra oznaka szybkiego rozwiązania eheh
aaa no i tak jak Wy dziewczyny patrze co chwile czy mi coś nie wypada w toalecie hehe
 
Do góry