reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Maddlena taki lekko białawy śluz to ja mam już od jakiegoś czasu,ja to pamiętam z Hubertem jak odpadł mi ten czop to tak jakby korek wyleciał także od razu widać było że to to. Zastanawiam się jak to teraz będzie.

Przywiozłam małego z przedszkola i nos zatkany,ładnie akurat teraz no...
 
reklama
ze mnie wydzielina taka kremowa to od dawna wylatuje,ale podobno tak też czop może się etapami uwalniać....
Ann no niby jestem przed terminem ale już na tyle bezpiecznie że mogę rodzić:-D
 
Maddlena - masz rację, spokojnie, bez nakręcania, żeby wszystko na trzeźwo oceniać :) ale oby to był śluz i oczyszczanie i niech się poród rozkręca ! :D
Sawi - ja tu myślałam, że może jakoś razem będziemy rodzić, a Ty się chcesz przed kolejkę wciskać ? Hehe

Dziewczyny, wczoraj robiłam sobie pedicure... nie było łatwo z takim brzuchalem ale jakoś dałam radę :D hehe mam nadzieję, że mała zechce wyjść do tej pory, żebym nie musiała się katować kolejny raz :)

A powiedzcie, wykupujecie "usługi" położnej ? Bo ja się zastanawiam co mam zrobić... u mnie kosztuje to około 400 zł więc niemałe pieniądze, a się zastanawiam czy to ma sens, bo przecież tak czy siak muszą się mną zająć. Ale z drugiej strony myśląc o porodzie mojej mamy, która męczyła się dwie doby ze skurczami, a bez rozwarcia to już sama nie wiem... A może ona miała przepowiadające tylko i też na siłę masażami szyjki jej wywołali, no już sama nie wiem... ale mówiła mi, że miała już parte, a nie było rozwarcia i musiała się na siłę powstrzymywać żeby nie przeć.
 
Dorotka śliczna jest NAdia :)
niestety ja nie mogłam zdięć odczytać :(

Maddlen i Sawi to może wy następne :) &&&

Wesolutkka jak pierogi??:)

my po obiadku ..:) Nati zleciała z łożka wystraszyłam się koszmarnie... ale nie wygląda żeby coś jej się stało więc puki co luz...
zbieramy się zaraz na te trzaskanie :)
wpadnę jeszcze wieczorkiem :)
 
pierogi zjedzone i zamrożone :p zaliczyłam biedronke (bo sa tanie tabletki do zmywarki gdyby ktoras potrzebowala) i ciucholand. Kupilam Oli (mam nadzieje ze wjedzie) sukieneczke za 10 zl :p
 
Alicjaaa to prawda, że docenia się takie malutkie rzeczy :p

Ania i bardzo dobrze! Sprzątanie nie ucieknie ;P a pomalowane paznokcie zawsze cieszą :p

Dooda super, że jest coraz lepiej! A malutka przesłodka :D

Maddlena mi odpadał jakieś 3 dni przed i widziałam go tylko w ubikacji, nigdy na majtkach :p

Choco trzymam &&& żeby na kontroli wyszło wszystko dobrze ;)


A my dzisiaj mamy już tydzień, jejku jak ten czas szybko leci...a mi się wydaje, że to było wczoraj :p
 
Graulacje dla wszystkich rozpakowanych :-)
Ja jeszcze 2w1, zwierzaki choruja wiec w zasadzie mam w domu szpital, pol dnia na kroplowkach spedzam...mam nadzieje ze jeszcze kilka dni wytrzymam i urodze jak wyzdrowieja bo maz tego zoo sam nie ogarnie. A powiem szczerze juz mi strasznie ciezko chodzic i robic cokolwiek...koncowka ciazy jest jednak meczaca.
 
reklama
Do góry