reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ahhh te chłopy :)

Maltanka też mam jakieś dziwne zachcianki... :)
Nie urodzę tak szybko.. wszystkie nadzieję szybszego porodu już mi przeszły ...
Wg mam dzisiaj dzień marudy... zjadłam znowu kawałek sernika i zgaga pali...

idę się zająć czymś bo za smęcę się na amen :p
 
reklama
ania no ja pewnie za szybko też nie urodzę, ale życzyłabym sobie, że jak już się zacznie to żeby poszło szybko, najlepiej w godzinę:-D to jakoś przetrzymam te dwa tygodnie;-)

ja dzisiaj wracając z przedszkola zajechałam po pączki tak mnie naszło.

też idę się za coś brać, bo leń coraz większy
 
Witam po drzemce ... Dość długiej ;) ale mimo wszystko czuje sie osłabiona i senna ;)

Wesolutka No nie zawsze mam tak dobrze z mezem ale ostatnio faktycznie nawet stara sie mnie nie budzić ;) choć nie udaje mu sie raczej ;) ale i tak miło z jego strony ;)

Ania to wyskacz sie jutro ;)
Ja to dziwie sie ze Ty jeszcze chodzisz w 2paku ten Twoj brzuszek tak niziutko ;-*

Felicity tez dzis sie raczylam murzynkiem ;)

Joan Joan to szczęściara jestes bo ja tylko jak wstane to juz twardy brzuch i poruszam sue z prędkością żółwia a po soacerqch z psem dookoła 1 bloku kręci mi sie w głowie ;/

Nawet kuchnie ogarniam na raty bo nie daje rady ;/ co mnie mocno irytuje ... Bo na codzien wrodzone ADHD ;)
 
animka - pamiętam czas kiedy własnie prysznic był mega luksusem dla mnie i nie mogłam się doczekać :pPP człowiek przy niemowlaku potrafi się cieszyć z małych rzeczy :pPP a miałam taka schizę, że brałam małą do fotelika i była ze mną w łazience :pP

shiran - my na stałe na materac kupiliśmy matę specjalną nieprzemakalną :pP

wesolutka - lep lep pierożki, ja właśnie biorę się za robienie ciasta i tez będę po południu lepiła ruskie :pP (w razie gdybym jednak była w 38 tyg :p)
 
Hej! Witam się szybciutko :)

Ja też nadal w dwupaku. I co gorsza, mojej dziecince wcale się nie spieszy. Na ktg w ogóle się nie ruszała, więc chyba z 45 minut leżałam, żeby w ogóle coś się zapisało, a potem to już jak szalona zaczęła wariować, ale po zapisie już :p Pani doktor znowu wzięła mnie na usg i nawet główka w kanale nie jest :/ Także ja nie wiem co z tym porodem moim. W poniedziałek mam kolejne ktg i wtedy już skierowanie do szpitala na jakiś dzień mi wyznaczą, bo to już tydzień po terminie będzie...

Muszę zmykać już. Miłego dnia!
 
witajcie :)
u nas bez zmian, melduję się w dwupaku :)
w sumie teraz to mi się nie śpieszy bo czekam na powrót z urlopu mojej ulubionej położnej a ma do 14 września urlop :)

Najbliżej to mają wesolutka, maddlena i kara tak więc zobaczymy czy ktoś się pośpieszy przed was dziewczyny :) teraz kilka dni spokoju i pewnie niedługo znów się zacznie kilka maluszków w krótkim czasie, takie przeczucia ;)
 
bierzcie się za pierogi bierzcie :)

Emka właśnie ostatnio coś mi się wydaje że brzuszek się podniósł trochę... dlatego wydaje mi się że jeszcze się kulam... :)

A ja zaszalałam i zamiast prasować zmywać gotować .. powiesiłam pranie iiii..? pomalowałam paznokcie hehe :)
Więc teraz mam godzinę na to wszystko :D szaleństwo...

A o 18 mamy byc w siemianowicach na trzaskaniu znowu... już mi to tyłkiem wychodzi co tydzień coś :) Ale to już ostatnie takie wyjścia więc musimy się nacieszyć :)
 
reklama
ja mam termin z OM na 19 września, a z USG na 12 września cały czas wychodzi i lekarz karze 3mac się tej daty z usg, ale ja nawet nie wiem czy do 19 urodzę.. bo żadnych bóli, niczego nie ma :-)

wesolutka rób te pierożki tylko ich nie jedz i mykaj do szpitala rodzic już ;-)
 
Do góry