reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam się i ja :)
Po 9 na nogach, wczoraj sobie wieczorem pod prześcieradło włożyłam ceratkę w razie odejścia wód wcześniej coby materaca nie zalać. M się aż wystraszył jak się kładł spać bo coś szeleściało ;)
Ja termin mam wg OM na 19 września a wg USG które robiłam prywatnie w połowie ciąży to mi wyznaczył na 14, ale tego terminu nie biorę pod uwagę.
Też w nocy nie mogę się obracać z boku na bok a wstanie w nocy na siku to dopiero wyzwanie, nie mogę się podnieść i trochę to trwa, a M sobie smacznie śpi, aż mu zazdroszcze :p
Dziś na obiad sobie wymyśliłam knedle ale, że śliwek nie miałam to będą z nektarynkami :)
Trochę ogarnę mieszkanko, coby mieć jutro mniej do roboty i będę się dalej lenić :)

Kara trzymam && aby piłka pomogła :)

Sonia i za Ciebie aby ten zły stan w końcu minoł i mogłabyś się w pełni cieszyć macierzyństwem :)

Miłego :)
 
reklama
laski piszę tutaj bo więcej wchodzi na ogólny wątek. Znacie może jakąś naprawdę potrzebującą mamę której przydałyby się wyprawkowe rzeczy dla dziewczynki? Mam ładną spacerówkę, łóżeczko turystyczne, ubranka, butelki itp. Nie pozbyłam się części a dla małego z racji chłopca kupiłam nowe.

Zależy mi tylko na tym aby to była naprawdę potrzebująca osoba. Super sprawa jakby był możliwy odbiór osobisty w Warszawie bo mi się nie chce tego wysyłać.
 
animka śliczna panna a co do chodzenia to staraj się w miarę oszczędzać jak za długo będziesz chodzić gorzej będzie bolało a dla zmniejszenia bólu i aby opuchlizna szybciej schodziła polewaj sobie ranę chłodną wodą i osuszaj ręcznikiem papierowym
 
witajcie :)

chcialabym napisac cytujac slowa piosenki "wstaje... mimo tylu lat i lzejszy o polowe" ale nie nie nic z tych rzeczy :D

anusia, ania jeszcze mi sie przypomnialo, ze ta mama z placu mowila ze starszej robilo sie przykro wtedy jak przychodzili goscie i od razu lecieli do malej i sie zachwycali... i mowila ze lepiej przez telefon pwoiadomic gosci zeby najpierw ze starsza sie witali bo jej przykro itp.

ania, super ze masz taka pomocnice :) w ogole Dziewczynki sa chyba takie bardziej wrazliwe i opiekuncze:)

soniafka, te pierwsze 2 tygodnie sa najtrudniejsze.. ale korzystaj z kazdej pomocy, jak ktos zaproponuje ze wyjdzie na spacer to niech idzie, a ty odpoczywaj. I tez nic sie nie stanie jak nie posprzatasz, a ten czas posiwecisz na odpoczynek! :* a baby blues przejdzie :*

Dziewczyny jak tak dalej pojdzie to te z konca wrzesnia urodza wczesniej niz ja hahaha :)

Ala zdrowka dla Was. Cos jest z tym chorowaniem, bo nas od niedzieli zapalenie spojowek trzyma. Dzisiaj dzownilam do przychodni bo mialysmy isc na kontrole, ale na szczescie przez telefon mi lekarka wszystko powiedziala, wiec kontynuujemy do srody leczenie i wtedy ewentualnie kontrola..

Emka, zazdroszcze meza :p moj rano czeka na sniadanie, albo sie pyta co dzis jemy, co jest rownoznaczne co dzis zrobisz na sniadanie :D:D
ale ja nie jestem lepsza i czesto mowie "zjemy dzis frytki?" (co znaczy obierz, pokroj ziemniaki i usmaz) :D

Spoko, wszystkie macie skurcze, a ja procz zgagi to tak na prawde nic mi sie nie dzieje :p

aaa ktorąś pisała, ze dretwialy jej pachwiny, tez mam takie wrazenie ze mam skurcze co chwile wszedzie tylko nie na brzuchu :) bo co chwile a to reka, a to noga, a to palec! :p

catedra, moze zapytaj w szpitalu, tam beda wiedziec :) albo dom samotnej matki tam takie rzeczy zawsze sie przydadza.
 
Hallo :)

wstałam o 6 zrobić M śniadanko i kawusię Nati się obudziła ale wziełam ją jeszcze do łóżka i pospałam do 9.30 a mała jeszcze śpi :D zrobiłam jjuż śniadanko i zjadłam bo wybudzić dziecka nie umiem takie przemęczone :)

ale jak pospałam to troszkę mi lepiej :)

maddlenka ja własnie też czasami mam taki ucisk jakby igłę ktoś wbijał przy kości ogonowej.. aż czasem podskocze...

Wesolutka hehe tekst piosenki dobry zaraz po porodzie będę sobie śpiewać na poprawe humoru :)
Jeśli chodzi o gości to ja mam nadzieję że wszyscy się domyślą że Natusia jest "ważniejsza " :)

Emka fajnie z tym śniadankiem :)

catedra też bym sprobowała do jakiegoś ośrodka oddać :) tam napewno trafi się ktoś kto bardzo potrzebuje pomocy :)

Zdrówka dziewczyny dla Was i dzieciaków :*

Sawi dobra godzina na sprawdzanie wszystkiego :p

muszę dzisiaj poprasować troszkę.. jutro idziemy na ten obiad weselny a ja jeszcze nic nie naszykowane :) i muszę rajstopy sobie kupić :) i torbę spakuje może wraz z kubkiem i talerzykiem :)
Sama nie wiem czy mam ochotę tam wogole iść.. no ale już żeśmy obiecali i nawet prezent kupiony więc po ptokach :D
 
Hello!

Witam z rana... choc widze,ze rano to tu juz dawno sie zaczelo ;-)
Ja odprawilam dzieci do szkoly i nastawilam sobie powidla - nieduzo, bo troszke tylko sliwek mam - ale pare sloiczkow bedzie (a dodam,ze u mnie domowy dzemik kazdego rodzaju idzie jak woda) :-)

Co do terminow - to ja mam na 27.09 z OM, a na 29.09 z pierwszego skanu - czyli mala roznica, ale wg pozniejszych usg mala rosnie dobrze i wyglada na tydzien starsza, wiec kolo 20.09 moglabym sie juz rozpakowac ;-)....
Na razie jestem na urlopie i nie chcialabym zaczynac macierzynskiego za wczesnie;-)(nie wiem jak w PL, ale u nas trzeba zaczac macierzynski najpozniej w dniu narodzin dziecka), a moj zaczyna sie 15.09 ;-)

Pogoda dzis w miare - pranko mi sie juz suszy na dworze...Na szczescie nie mam dzis zadnych planow - maz pojechal do siedziby glownej firmy do Londynu - wiec nie wiem o ktorej bedzie z powrotem....
Dzisiaj tylko powidelka i relaks ;-)
 
ania, haha a najlepsze ze ja nawet nie wiem czy takie sa slowa tej piosenki czy nie cos innego, ale mi tak pasuje i smiejemy sie z mezem z tego :D
idzcie, przynajmniej obiadu nie musisz gotowac a i moze jakies ciasio zjesz :)

felicity no niezle :) ale za nic nie zamienie mojej kawki i princessy za ta herbate z lisci malin bleee :)
 
reklama
Wesolutka hehe :) ważne że Wam tekst pasuje :)
No właśnie tylko to mnie przekonuje że obiadek pyszny będzie i zmywać nie trzeba a i kawkę też napewno dostaniemy :) oby jakiś dobry torcik mieli :)
a w szczególności że przyjeżdzają pod dom zaworzą pod kościół a z tamtąd na salę więc dla mnie booomba bo tylko ubrać się trzeba haha :)

Wogóle to Strasznie mnie dzisiaj sutki bolą.. i piersi jakieś takie pełne się zrobiły.. jakby wybuchnąć miały i siara leci jak ogłupiała...
 
Ostatnia edycja:
Do góry