reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Oj tak na inflanckiej to kazdego zatrzymuja nawet bez zadnych wskazań.
no bez przesady,moja szwagierka była raz z bólami i okazało się że to jelitowe i nie zatrzymali....
jak zgłosiła się z ciśnieniem wysokim,2 dni poleżała,dali leki i do domu
a za 2 dni wrociła i urodziła......wiec też nie do końca tak że bez wskazań,ale już pod koniec ciąży działają
 
Dzien dobry ;)
Spac nie moge ;( jakas taka dziwnie nie spokojna jestem..
Nie dobrze mi.. maly sie wierci strasznie... no masakra

Wesolutka mnie sie tez wydaje ze bedzie nam latwiej z dzieciaczkami ;) moja Nati tez uwielbia dzieci.. z reszta karmi lalki kladzie do lozka buzi daje a jak jakis dzidzius jej w droge wejdzie to ma przekichane bo nosic chce i taka jakby opiekuncza sie robi ?? ;)

Anusia no maz przyjechal autem do domu.. naprawil tyle ile mogl.. ale maglownic jest do wymiany.. a to koszt ok 500 zl wiec trzeba poczekac na gotowke bo kiepsko teraz.. takze jak maly sie urodzi dopiero bedziemy naprawiac.. jk e urok to sraczka.. ;(
Jedno dobre ze mozna jezdzic i nic sie nie stanie.. Tylko te klupanie meza wyprowadza z rownowagi..

Doris witaj ;)

Kama kiepsko ze spowrotem w domu.. a zbadali cie jako tsk mocniej ala masaz zeby cos sie zaczelo ?? Glowa do gory..

Sonia spokojnie i u was wyjdzie slonce zmeczenie robi swoje ale wszystko sobie ulozysz i nawet na drzemke czas sie znajdzie ;)

Catedra biedna sie nameczysz...

Nic zjadlam kawalek sernika i ide sie polozyc jescze na chwile.. a o 6 sniadanie mezowi zrobic trzeba ;)

Buziaki ;*
 
Dzień dobry, nie śpię już od 5, przeważnie budzę się już bo mąż wtedy wstaje do pracy, później tylko już leżę. Ostatnio tak mi ciężko w nocy obracac się z boku na bok :szok: krocze boli jak cholera, przy każdym obrocie to się budzę, eh.
Dobra mykam budzic córcię i będziemy szykowac się do przedszkola.
Miłego dnia wrześnióweczki i niech któraś już urodzi bo od kilku dni nic się nie dzieje ;-)
Kciuki za wizytujące, jeżeli jakieś są.
 
Sawi jak czekałam tam na lekarza to mały zaczął kopać, więc stwierdziłam ze jak mnie nie przyjmą jadę spać do domu a dzisiaj przemyśle to wszystko. Na inflandzkiej nie znam nikogo a ja muszę mieć jakaś pewność ze ktoś sie mną zajmie.
W tym szpitalu co teraz pojadę mam zapewnionego anestezjologa to kolega mojej bratowej i ordynator położ tez będę sie czuła pewniejza. W bielanskim nie dają znieczulenia ponoć.
 
Witam porannie;) zasnelam przy odp ;))) dzis melduje sie w 2paku.

Najpierw miałam mega Lenia, dopiero popołudniu cos sie u mnie ruszyło , zrobiłam obiad, i zaczęłam prasować ciuszki małego tak ze skończyłam teraz ale mam juz wszystko przepracowane ułożone ;) wiec dobrze jutro muszę odespac hehe ;)

Kama moze sie przygotowuje , dzidzia tez musi odpocząć przed porodem ;)

Joani bo nie pamietam czy pisałam wiec jak cos lepiej 2raz niz w ogóle ;) bardzo sie cieszę ze macie juz Franusia przy sobie ;* serdeczne gratulacje ;)

Dorcia czesc ;)

Dodał mi sie post wiec lecę dalej nadrabiac ;)
 
reklama
AnusiaSzymka u nas porodówka o 13, ale powtarzaja często ;(

Sonia super ze znalazłas chwilke ;*
Extra ze juz w domku ;) pierwsze chwile sa ciezkie to na pewno jeszcze tak jak mówisz niewyspania Twoje nie pomaga, moze w weekend sie uda jaj maz vedzie miał wolne ? Odciągnąć trochę pokarmu i sie wyspać ? Na pewno sobie dasz rade ;-*

Alicja przykro mi z powodu choroby ;( leczcie sie szybciutko ;*

Dzis moze przepakuje sobie ta torbę zeby byc spokojna ze na bank mam wszystko co potrzebne, i mężowi jakieś alternatywy ciuszków bede musiała przygotować ;)

Wiecie muszę Wam powiedziec ze z duma nazywam swojego chłopa mezem ;P tym bardziej ze od kilku dni nie ja jemu tylko on mnie serwuje codziennie śniadanko przed wyjściem do pracy;) bardzo miło z jego strony, widzi jak sie mecze przerzucajax sie w nocy z boku na bok, gramolac sie kolka razy w nocy siku i sie lituje ;) hihi No nic wiec pojadlam i chyba jeszcze sie drzemne ;) ;* miłego dnia i ktora dzisiaj rodzi ? Czy wszystkie czekamy na 2 polowe? Mnie wszystkie objawy przeszły ... Poza tym ze wszystko boli;) i marzy mi sie jedna przespana nocka po której wstalabym wyspana :)
 
Do góry