reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Wesolutka u mnie caly weekend burzowy i nic ;) a pelnia chtba bedzie jakos na dniach ??

Ja z zakupami z moim nie mam problemu, znaczy sie moze i mam, ale w druga strone :D zapasy jak na wojne:-D

Na jakiej zasadzie chodzicie do szpitala na ktg? Bo mi nic lekarz nie wspominal o takich wizytach w szpitalu, a ide jutro na wizyte a potem lekarz na urlop i sie zastanawiam czy mnie umowi na nast wizyte do ktorej dotrwam albo i nie czy jak to bedzie:( pecha z tym urlopem mam :(
 
Marciątko nie stresuj się! A urodzić też bym chciała, ale obecnie przyjęłam taktykę- jak wlazło musi wyleźć prędzej czy później i stres nie pomoże…

Wesolutka dobrze że wszystko ok J

EM Ka najważniejsze, że mąż robi postępy ;)

Alicja super literki! Fajnie mieć takie zdolne koleżanki J

Smokey zdecydowanie powinnaś podzielić się z południem Polski tym słoneczkiem!

Aiwpa gratulacje dla Weroniki!

Bubbles kurczę to jeszcze tydzień do tej pełni… może jednak burza jakaś przyjdzie? Chociaż patrząc za okno to raczej tak nie wygląda…


A jeszcze jedno dziewczyny- mogę prosić o instrukcję wyparzania smoczków i butelek? Bo dziś sobie uświadomiłam, że o tym zapomniałam… To wystarczy tak przelać wrzątkiem czy jakieś bardziej skomplikowane czynności to są (nie kupiłam wyparzacza)?
 
A jeszcze jedno dziewczyny- mogę prosić o instrukcję wyparzania smoczków i butelek? Bo dziś sobie uświadomiłam, że o tym zapomniałam… To wystarczy tak przelać wrzątkiem czy jakieś bardziej skomplikowane czynności to są (nie kupiłam wyparzacza)?

ja nie wyparzałam do każdego karmienia. Raz na jakiś czas tj. raz w tygodniu wsadzałam do garnka i gotowałam razem ze smoczkami.
 
Alpine mojej gin też cały wrzesień nie ma i wizytę 8.09 mam u innej, a na KTG się chyba chodzi jakoś po 38 tygodniu nie?

Maltanka z ciekawości sprawdziłam i u mnie od jutra ma być słońce, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby się ta prognoza sprawdziła:-p

Oby ta pełnia nam coś dała:-D
 
jak chodze prywatnie to watpie ze sam z siebie mi powie ze mam do kogoś innego iść, ale jutro wypytam :)

przy dwoch poprzednich pełniach strasznie lźe sie czułam, skurcze i bole itd, ale patrzac na to ze teraz sie czuje coraz lepiej to chyba do pazdziernika bede dreptać w dwupaku :( pozatym jestesmy ciagle w srodku remontu ktory maz robi sam, i wlasnie mu noge wlozyli do gipsu! bo zle stanął jakoś :( oj niedobrze :(
 
Super z ta pelnia :) to kto chetny? :)

Na ktg nie trzeba skierowania. Warto wybrac ten szpital w ktorym rodzimy zeby zalozyli karte oswoic sie z personelem a w razie zlego zapisu zostawia w szpitalu. W wiekszosci szpitali rejestracja telefoniczna po skończonym 37 tyg.

Kara ja tez raz na jakis czas wrzucam butelki smoczki do garnkavi chwile gotuje.
 
reklama
a ja dzisiaj dałam się namówić córce na pojechanie rowerkiem do przedszkola... no i ona na rowerze ja psa na smycz (maleńki nie jest)...

no i przegięłam. Trochę za daleko. Takie skurczybyki mnie teraz siekają, że jestem w szoku. Wszystkie przepowiadające bo nic to wspólnego z okresowymi nie ma. No i młody znowu blokuje mi miednicę próbami wstawiania się... normalnie jeszcze urodzę przez ten spacer do nocy :p tak mnie już wszystko boli, że zaczynam mieć dość...
 
Do góry