reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
maddlena wszystkiego najlepszego.
Alicja literki super, mieszkanko też.
Olinka udało Ci się załatwić to zwolnienie?
Animka ja po piersi nie odbijałam, bardzo często karmiłam na leżąco i efekt był taki, że mała usypiała. Czasem radzą odbicie po jednej piersi a po drugiej już nie ale to musisz zaobserwować maluszka, czy to odbicie mu potrzebne. Co do rączek to ja zawsze sprawdzałam po karczku, często rączki i nóżki były zimne ale karczek cieplutki. Lepiej jest dziecko troszkę przechłodzić niż przegrzać. Zresztą do tej pory Wera jest najlżej ubranym dzieckiem na placu zabaw.
A my mamy mały sukces, nie zapeszając od niedzieli jesteśmy nocnikowi... pieluszki tylko na noc. Mam nadzieję, że już tak zostanie, zawsze to lżej dla portfela.
 
aiwpa, super brawa dla Wery :)

Ola, no ja tez juz wizyty nie mam, a skurczy brak. Wiec ciekawe jak dlugo pochodze :) najlepsze jest to ze 10 wrzesnia maz ma konferencje w Wawie na ktorej musi byc :) Chcialabym do tego czasu byc juz w domku :D:D Chyba ze dziecko pokaze charakterek i bedzie na zlosc siedzialo do 10 :D:D
 
jakiegoś lenia mam dzisiaj, to ta pogoda tak działa, czy co
mieszkanie ogarnięte, zupka się gotuje i chyba zrobię cukinię faszerowaną jakaś ochota mnie naszła

Witajcie,
Kolejny dzień, mówią ciągle że słońce na wschodzie a za oknem tak strasznie szaro, ja nie wiem

u mnie to samo, gdzie ta polska złota jesień

Ja juz po wizycie, nie ma co dużo pisać wiec pisze tu. GBS ujemny wyszedł. A szyjka nadal długa i bez rozwarcia. Także nadal cisza i czekam. Za tydzień kolejna wizyta.

no to sobie jeszcze poczekamy co?
 
Aiwpa gratulacje dla Werki! Oby tak dalej :) A zwolnienie dostałam na szczęście :)

Magda, do 10 września jeszcze jest troszkę czasu więc spokojnie. Ty chyba masz jeszcze kilka dni do terminu, więc może malutka postanowi być punktualna :) A na długo mąż musi wyjechać?
 
Anusia zdrówka dla córeczki, uważaj, żebyś Ty się nie zaraziła.

Animka nam na szkole rodzenia położne mówiły, żeby dziecku nie sprawdzać temperatury na rączkach, bo one zawsze będą chłodniejsze, jak kark jest zimny to wtedy dodatkowo przykryć, albo cieplej ubrać, ale jak jest ok to znaczy, że dziecku jest ciepło:)

Alicjaa
super te literki:tak:

EM ka Ci faceci już tak chyba mają z tymi zakupami, ja też jak mu nie powiem co i jak to sam się nie domyśli co ma kupić, albo o kolacji pomyśli, ale o śniadaniu czy obiedzie na drugi dzień to już nie:p Na szczęście my na zakupy razem chodzimy to ja zawsze to ogarniam:)

Aiwpa
brawo, super, że już korzystacie z nocniczka:tak:

Maltanka jaka złota jesień, przecież jeszcze kalendarzowe lato jest:p Ja chcę słońce!!
Dziewczyny ogólnie jakieś rewolucje żołądkowe często przyspieszają poród, więc kto wie, może dzisiaj będzie wysyp dzieciaczków:-D
 
Ja mam termin na 6 :) także jeszcze się nie stresuje. Podobno w żeromskim od 41 tyg przyjmuja na wyłowywanie w razie w (jeśli oczywiscie nic sie nie dzieje) :) A mąż ma konferencje 3dniowa, z tym ze jeden dzien impreza, jeden szkolenie a jeden spotkanie z szefami. I na tym spotkaniu z szefami musi byc :)

Nie zapowiadaja jakies pełni, albo burz? Moze wtedy by sie te nasze dzieciaki rozkrecily :)
 
reklama
Do góry