reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Hej kochane jA tak na szybko:)
11.25
Sms od Doody "Nadia jest juz z nami ma 3 kg i 52 cm jestem przeszczesliwa ;) . Cesarka bardzo ciezka i skomplilowana , pękła mi macica , ktora wrosla sie w otrzewna , byly duze komplikacje mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Caluje Was "

Ja odezwe sie pozniej ;)

Ritta &&&& ;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ritta trzymam kciuki!!!

Alpine myślę, że nie ma znaczenia, że chodzisz prywatnie- chyba że mają tam aparat do ktg to może Ci robić na wizycie wtedy. Zdrowia dla męża- akurat teraz gips ;/

Wesolutka ja to bym chciała jeszcze przed pełnią, ale jeśli do tej pory się nie uda to zgłaszam się na pełnię ;)

Aiwpa ja nie wiem na ilę będę korzystać z butelek… Planuję karmić piersią generalnie… Na razie mam kupione 2 butelki- jedną większą, jedną mniejszą. Jeśli będzie potrzeba to kupie więcej… Na razie to chcę je wyparzyć tak w ramach przygotowań- bo chyba trzeba?

Choco super, że mała tak ładnie śpi i daje Wam odpocząć!
 
Ritta zaciskam kciuki!!!!!!

To ja z zuzia po tej stronie brzucha bede pilnowac tego wysypu w pelni zeby wam inne dzieciaczkunie zajely ;)

Choco super ze malutka daje pospac.
 
Hej dziewczyny,
Caly czas Was czytam no ale z mama w domu jakos nie mam czasu na to zeby pisac.
Z tym wyparzaniem butelek to trzeba przed pierwszym uzyciem (i nie tylko pierwszym) ale pamietajcie ze one sa sterylne tylko przez jakis czas po wyparzeniu, chyba tylko pare godzin.

Ritta &&&

Madlena wszystkiego najlepszego!!! :)
 
reklama
Do góry