reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Witamy się z ranka!

Maddlena najlepszego:)

Ja zjadłam śniadanko, zaraz Nadusi dam, Oliś póki co śpi... a w nocy 6 razy ładował kupala:D karmiłam przebrałam znów kupa:D:-)
 
reklama
Witajcie,
Kolejny dzień, mówią ciągle że słońce na wschodzie a za oknem tak strasznie szaro, ja nie wiem

Na początek maddlenka dużo uśmiechu i radości w dniu urodzin i aby ślubny sprawił ci miłą niespodziankę ;*

Emka, shiran i emalia
powodzenia na wizycie i samych dobrych wieści, &&&& zaciśnięte

Felicity to teraz korzystaj z wolnego i zbieraj siły na poród ;)
 
dzień dobry wrześniówki :)
Maddlena - wszystkiego naaaaaaajlepszego, moc uśmiechu, siły, zdrowia i oby mężuś nie zapomniał :)
Felicity - czyli teraz przez kilka dni zasłużony odpoczynek, bo juz niebawem znów pełne ręce roboty będziesz miała :)
Katka- co do pełnych rąk roboty - to ładny Oliś ma "przemiał", że się tak wyrażę :pP robi kupki czyli jest zdrowy i oby tak dalej :)

miłego dnia, ja jestem śnięta, deszcz leje, idę próbować ratować garnki, które stały zapakowane 5 lat (od mojego ślubu) w piwnicy rodziców i teraz jest na nich jakiś osad ;//
 
Maddlena wszystkiego najlepszego :-)

Ja juz po wizycie, nie ma co dużo pisać wiec pisze tu. GBS ujemny wyszedł. A szyjka nadal długa i bez rozwarcia. Także nadal cisza i czekam. Za tydzień kolejna wizyta.
 
Maddlena sto lat :-)u nas piękna pogoda, lato wróciło i cały tydzień ma być taki. Młody odprawiony do szkoły, pełna ekscytacja nowym plecakiem, piórnikiem itd :-) mnie w nocy dopadła jakaś zaraza, mam straszną biegunkę :-/ to może być sprawka sliwek które wczoraj jadłam albo jakiś wirus, z dwojga wolę przyjąć winę śliwek bo nie uśmiecha mi się leczenie całej rodzinki
 
Witam z rana,
u nas nocka zerwana niestety. moje biodra na przemian z corcia,ktora ma zatkany nosek skitecznie nie pozwalaly spac . kurcze noja niunia chyba chora bedzie :-( wczoraj katarek i chrypka a dzis do tego podwyzszona temp. zaaplikowalam medycynke,mam nadzieje,ze nie rozwinie sie z tego nic wiecej.

madllena kochana wszystkiego naaaaj! duzo radosci,milosci,cierpliwosci,spelnienia marzen i expresowego porodu :-)

alicja ogladnelam dzis zdjecia mieszkanka :-) cuda wyczarowalas,bardzo ladnie i przytulnie,az trudno uwierzyc,ze jeszcze niedawno to byl skladzik wegla i ziemniakow!
 
Maddlena - wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, radości, błogosławieństwa Bożego i spełnienia marzeń!
Katka - czytając Ciebie robię się przerażona ile dziecko potrafi zużyć pampersów na dzień :O

Mnie już nerwy biorą, czekamy na wyniki z posiewu Męża, czy też ma GBSa czy nie i oczywiście wyników nie ma, a miały być :| Pewno i tak się okaże, że ode mnie załapał to, ale wolę wiedzieć, że brak współżycia u nas ma sens, a nie że tak sobie po prostu w celibacie niepotrzebnie żyjemy.
Chcę już urodzić!!!

Pozdrawiam, nabuzowana Marta
 
Dzień dobry :)

Maddlena wszystkiego najlepszego!

Smokyeyes może to faktycznie po śliwkach. Na razie nie ma co panikować. A może to już jakieś oczyszczanie przed porodem? Koleżanka opowiadała mi, że pod koniec ciąży najadła się czereśni i zaraz potem biegunka, szpital i poród :) I śmiała się, że jej czereśnie wywołały ;)

Anusiaszymka - zdrowia dla córci!

Shiran dobrze, że wizyta udana i GBS ujemny :)

Za pozostałe wizytujące dzisiaj trzymam mocno kciuki!
 
reklama
Maddlena wszystkiego najlepszego!

Katka 6 kupek! Wow :D a powiedz mi odbijasz mu po każdym jedzeniu? Bo mi w szpitalu powiedzieli, że po cycku się nie odbija...

I dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie - czy Wasze maluszki mają ciepłe łapki? Bo mała cała jest cieplutka tylko rączki ma zimne i nie wiem czy mocniej ją przykryć czy tak może być...
 
Do góry