reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dzien dobry ;)
Wvzoraj przy nadrabianiu standardowo zasnelam ;) dzis szybciutko kończę i zabieram sie do kolejnych spraw, zakupy, obiadek, inspekcja dzis, wiec odkurzać trzeba ;)
Wczoraj intensywny dzien bardzo przy moim zolwim tempie hehe ale kilka spraw udało sie ogarnąć na szczescie ;) min złożyć wniosek o D.O. Bo o paszport juz nie bo pan o 15:10 steierdzil ze juz nie zdarzymy i robił wszystko by tak sie stało ... :/

Doda kochana kciuki za sprawna cc ;)

Ania kochana ja to sie dziwie ze Ty jeszcze w 2paku, z tak niskim brzusiem;) ale zycze Ci jeszcze sobotnich tańców :)))

Choco super ze maz sie tak spisał ;)))

Madlena No wlasnie nie wiem czemu kie dał mi daty konca , kazał mi cały czas tez brać 2 nospy ale ostatnia brałam w dniu slubu , teraz tylko magnezem sie ratuje moze tez niepotrzebnie ? Jutro o wszystko zapytam.
Tez mam spokój z siara dopiero jak tak fes pomecze te piersi to cos jakas kropelka sie pojawia..

Alicja dzieci sa kochane ;)))
Co do zmywar nam kiedys serwisant powiedział ze najgorsze sa te 3w1 albo 5w1, długi sie upierałam przy swoim a i tak trzeba było wlać błyszczyk i sól wiec bez sensu , bo to duzo tez zależy od wody i sprzętu samego , teraz mamy zwykle w11 czy te jakieś takie z lidla do tego płyn i sól i myje idealnie a zmywam tez nie jak do the pory na najwyższym programie tylko krótkim i nawet gary mi myje dobrze :)
Btw śliczne mieszkanie i bardzo wysoka piwnica bo duże okna ;) a ja kochana wiem cos o takim mieszkaniu bo rodzice jak budowali dom to najpierw nie było kupca na mieszkanie a potem jak sie znalazl to w 2tyg musieliśmy zwolnić wiec opcja na szybko było wykończenie piwnicy i zamieszkanie zanim zrobią resztę ;) i tak macie komfort bo my nie mieliśmy łazienki przez długi czas jeździłam sie kąpać do babci na początku a potem jak podpisali kanalizacje to miałam codzienne seanse w pokoju przy swieczkach w takiej wanience jak nasze dzieci teraz beda miec ;) to były czasy ;)))
Ale u Was pełen wypas i te okna bardzo duże, dla porównania miałam podobne na 4p, w Poznaniu, jedyne co by dzieci Wam nie chorowały od wilgoci bo u nnie to był problem.

Wesolutka super ze wizyta tak udana ;)

Olinka a tak sie martwilas;) z tym macierzyńskim sie niw martw oni musza załatwić inaczej wiedza ze maja sprawę przegrana w sadzie ;)


Animka kochana witamy ;)

Joani kochana super ze w ogóle chwilke znalazłas dla nas ;)

No nic lecę na kolejne wątki i bede próbować sie golić przed dzisiejsza wizyta ;) eh...
 
reklama
I ja witam porannie :-)
Właśnie wychodzę na wizyte, tez jestem ciekawa co lekarz mu powie, może coś się skrocilo.
Kara, Emka 3mam &&& za wizyty i za pozostałe jak są też :-)
Dooda za.Was tez 3mam &&&& :-)
Odezwę się później, miłego :-)
 
Ostatnia edycja:
Hello!

No to niezle. Nadrukowalam sie tyle, a tu przeskoczylo strone i wszystko zniknelo :no:

W kazdym razie - nie pospalam dzisiaj w nocy prawie nic. Nie wiem czemu, bo nawet do toalety nie musialam wstawac...ani tez nie jestem zbytnio zmeczona, ale krecilam sie cala noc z jednej strony na druga...

Wczoraj swietowalismy z mezem rocznice slubu (koscielnego);-) - zamowilismy chinskie jedzonko do domu i mielismy wieczor filmowy.
Za to dzis ostatni dzien w pracy, od jutra urlop, a zaraz potem od 15.09 - macierzynski...

W ogole ja na urlop - a dzieci od jutra do szkoly (pierwsze 2 dni nauczyciele maja szkolenia, spotkania itp.)...

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty... Ja tez w koncu musze sie umowic do poloznej, bo kazal przyjsc w 38 tyg. ;-)
 
Witam się i ja.
U nas pogoda beznadziejna, 11st i pada deszcz.

Dooda &&& za cc i szybki powrót do formy.
Powodzenie dziewczynki na wizytach. Pomyślnych wiadomości zwiastujących szybki i bezbolesny poród :-D

Zbieram się zaraz na badania,mam nadzieję, że już ostatecznie w tej ciąży.
Muszę jeszcze podjechać do dziecięcego,bo zapomniałam kupić poduszkę klin i karuzelę do łóżeczka.

Miłego dnia i pomyślności Wam życzę.

Ps. Starucha już jestem, dzisiaj kończę 32 lata.
Ciekawe,czy mój "ślubny" pamięta :-p
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana
U mnie pogoda też nie za bardzo, szaro i coś kropi.
Planów na dzisiaj brak, tylko dziecko z przedszkola odebrać...i urodzić drugie:-D

Alicja
super mieszkanie

kara ja też czuję, że coś nie bardzo z tym rodzeniem w najbliższym czasie

shiran jak po wizycie?

maddlena Sto Lat, Sto Lat, Wszystkiego Najlepszego, ps. ej, ej jaka starucha, widzę, że ty też wrześniowa jak ja, mi we wtorek stuknie 31, może urodzę do tego czasu coby się nie załapać:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki. U nas szaro ,buro , cala noc padalo i dalej leje a musze zawieźć siusiu do labo. Dzisiaj mam wizyte i jestem bardzo ciekawa czy te wieczorne skurczybyki cos zrobily z moja szyjka.

Maddlenko- to ja Ci zycze wszystkiego naj naj, duzo zdrowka i spelnienia marzeń oraz szczesliwego rozwiazania. Sto lat moja rowiesniczko ;-)
 
reklama
Dzien dobry:)

Ja jeszcze z lozka, ale zaraz trzeba wstac na kawusie i sniadanko:)

DOODA powodzenia, daj znac jak dojdziesz do siebie:))

Felicity gratuluje ostatniego dnia w pracy, w koncu sobie odpoczniesz:)

Maddlena Wszystkiego Najlepszego! Przede wszystkim.szybkiego i bezbolesnego porodu i pociechy z Meza i maluszkow:)

Powodzenia na wizytach:tak:
 
Do góry