reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Koko- moje gratulacje. Niech się chowa zdrowo maleńki :) Wracaj szybko do sił :)

Was sie nie da za nic nadrobić. Ja się zaraz zbieram z córką do ortodonty . Dzisiaj mi przyszła torba do wózka, wczoraj koszula do karmienia więc mam już 100%. Tylko coś mały się nie za bardzo garnie na ten świat :-( Poprzednie dzieci urodziły się 3 dni po terminie i każde w środe i jedno 21:00 a drugie 22:00 więc czekam zgodnie z zasadą do którejś środy :-)


Miłego dnia kochane :*
 
reklama
Witam się
No w końcu Was doczytałam, drukujecie od samego rana, ja od 10tej Was czytam i co chwile ktoś do mnie dzwoni, a to matka, a to siostra a to druga siostra i tak wszystko na raty ale już :)
Coś mi mała musiała chyba na jakiś nerw nacisnąć i dobrze, że siedziałam bo zrobiło mi się na chwilę słabo i myślałam, że się przewrócę, masakra już coraz gorzej ze mną.
Wczoraj wracałam z miasta z tym paskiem od wózka (nic nie załatwiłam bo nikt nie miał specjalnej maszyny do zaczepiania napów) i tak mi się znów dziwnie zrobiło i czułam jakby mi chyba wody odchodziły, doszłam szybko do domu i fałszywy alarm, śluz jakiś rozwodniony zszedł ale taki białawo-żółty, potem się uspokoiło.
Dziś pospałyśmy do 10tej i nawet wyspana jestem.

Miałam pójść do biedronki na zakupy i jak tak popatrzę że tam pada i zimno to aż się nie chce wychodzić.

Miałam od jutra ale od dziś jednak odstawiam no-spę, niech się dzieje co chce :)

Emka owocnego wybierania wózeczka ;)

Miłego dzionka :)
 
Dziewczyny jakiego ja mam lenia.. to aż nie możliwe ;/
pomysłu na obiad brak... jezcze nie posprzątane.. nawet jeszcze pod prysznic nie poszłam .. głowa boli :(

Niuńka właśnie zasneła więc teraz mam pole do popisu żeby ze wszystkim się wyrobić :)
 
Witam serdecznie :-)

Koko - Gratulację Mamusiu :* dużo zdrówka dla Ciebie i Okruszka :-)

Rita - trzymaj się w takim razie, odpoczywaj dużo i żebyś wytrwała do terminu cc :* ja mam skierowanie od lekarza ze wskazaniem, więc nawet jakby się szybciej zaczęło to mam nadzieję, że nie kazaliby mi rodzić sn.

Dooda - kurczę rzeczywiście to ostatnie chwile "we dwoje" :-) mam nadzieję, że i nam uda się je spędzić właśnie we dwoje :-)

Joani - trzymaj się w tym szpitalu :* a z kuchnią szpitalną to masakra, choć mój mąż jak leżałam w 19tc tylko czekał jak przyniosą obiad czy kolację tak mu smakowało, a jak mu nie wzięłam kakałka ze śniadania to jeszcze narzekał :-)

Felicity - podziwiam Cię, że jeszcze pracujesz :-) choć sama jestem bardzo ciekawa jak mój szef już na tym etapie by do mnie podchodził :-)

Natalina - trzymam kciuki, wszystko na pewno będzie dobrze :-)

Choco - uważaj na siebie, ja wczoraj to jak kaczka wyglądałam jak chodziłam :-) czekamy na zdjęcia łóżeczka :-)

Ja dziś dzień prania mam bo wczoraj przyszły ostatnie gadżety dla Małego :-) choć jeszcze muszę stojak pod wanienkę i przewijak dokupić :-)

U nas pogoda nie zachwyca, ale może mąż napali w kominku później to jakoś tak przytulniej się zrobi :-)

Po dzisiejszej nocy bóle brzucha i pleców zniknęły jak ręką odjął :-) sama nie wiem skąd się wzięły, choć się Mały rozpycha na każdą stronę wiec może po niedzielnej makarenie te bóle :-)

Miłego dnia Dziewczynki :-)
 
bubbles - herbatkę dostałam dopiero w typowym zielarskim sklepie, czasem takie są przy rynkach lub przy targach, a aptekach roili mi duże oczy i w ogóle nie wiedzieli o co pytam, a w sklepie ze zdrowa żywnością Pani miała różne specyfiki a na pytanie o herbatkę z liści malin a nie owoców tez zdziwioną minę zrobiła. W tym zielarskim za grosze można dostać ( za paczkę około 3 zł)
albo zobacz tu: Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu - www.doz.pl
można sobie odebrać w aptece w swoim mieście, skoro taka apteka jest nawet w Kościanie to w większym mieście tez bankowo będzie.
Ja dokładnie taka kupiłam.
jest obrzydliwa jak dla mnie w smaku ;///

shiran - ja napy własnie nabijałam w takim zakładziku małym, co to i zamek można było wymienić i male krawiectwo przy tym było.
 
Alicja ja właśnie u szewca byłam i nie miał jak tego zrobić, chciałam w niedziele do castoramy podjechać to by pewnie mieli ale M powiedział, że sobie młotkiem poradzi więc niech robi :)
 
shiran no to musisz dać się chłopu wykazać :)

dziewczyny a dobrze się czułyście po wypiciu tej herbatki z liści malin?
ja pierwszy raz dziś wypiłam szklankę na raz z godzinę temu. Jest mi teraz niedobrze i trochę słabo i zastanawiam się od czego...;///
 
choco :))))))) hihi to zachowajmy kolejnosc najpierw wy a potem ja :)

emalia jeszcze masz czas :)

emka, udanych zakupow :)))))

ania, hihi to znak ze nie urodzisz w najblizszym czasie :)

Ala, ja mialam ambitne plany pic te liscie malin, ale oczywiscie tak jak poprzednio skonczylo sie na planach :p
 
reklama
Do góry