reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Wesolutka to tak jak ja- plany były ambitne ale nie chciało mi się chodzić i szukać tej herbatki... Ale za to wiesiołka łykam :D

Ja właśnie wróciłam z długiego spaceru do sklepu- na początku szło sie fajnie ale z powrotem to już myślałam że nie dojdę....
 
reklama
dziewczyny, a powiedzcie czy ten ból w podbrzuszu jak przed okresem to on już tak do finiszu będzie? ja nie znoszę tego bólu
 
Witajcie Dziewczyny!

Staram się Was czytać na bieżąco, ale na odpisywanie już nie starcza czasu. I jak tylko zamierzam się zabrać do tego, to tu znowu z 5 stron do nadrobienia i tak w kółko ;)

Ja już 40 tydzień zaczęłam. Termin na 1 września, a tu na razie na nic się nie zanosi ;) Byłam na ktg wczoraj i tylko jakieś 2 skurcze wyłapało. Lekarz zalecił "miłość z mężem i na porodówkę" :-)
Zobaczymy co wyjdzie na ktg jutro.
Wesolutka to jednak nie wskoczę za Ciebie na tą 8:30 ;) Coś się nie spieszą te nasze dzieciaczki. Za dobrze im pewnie w brzuszkach :)

Koko - gratuluję! Cudnie, że możesz już tulić swoją Kruszynkę :)
 
u Katki jak nic poród. Masaż pomógł i się tak rozkręcił, że nie ma siły się odezwać. Nie wierzę, że od rana nie weszła i nie napisała jakby nic się nie działo :D
 
Ann - też jestem ciekawa tych bóli :-) czy to się tam wszystko zaprzyjaźnia do porodu czy jak... :-)

Animka - tak :-) i kawa zbożowa a na śniadanko herbatka z rumiankiem z cukrem :-) nawet smaczna :-) a że ja jestem bezmleczna to mój mąż czaił się na kakałko :-) ale to tak w moim rodzinnym mieście karmią, jedzenie do szpitala dostarcza catering. Tutaj w szpitalu mają własną kuchnię i na śniadanie podają podobno bułkę i kromkę chleba - koniec :-D
 
Hejo witam się ze szpitalnego łóżka. U nas w szpitalu straszne przepełnienie i jesteśmy 3 w sali w starej części ocp. Tragedia... ćmy na podłogach ćmy w szufladach. Ojej do rodzinnej sali to daleko...a niby na nią jesteśmy zapisani. Co więcej tutaj jest tak zimno ze nie da się tego opisać. Ale za to obiad miałam niezły. A Pani doktor wysmiala moje zaswiadczenie o zaburzeniach lękowych jaja sobie robiła że mam chorobę psychiczną. Mam taką ze nasza służba zdrowia funkcjonuje tak jak funkcjonuje i godnie dziecka w niektórych sytuacjach nie umie przyjąć na świat.

Katka rodzisz? Ten Twój mąż to ma z Tobą żywot ... chłop się stara a Ty nic się nie bierzesz za rodzenie.
 
reklama
Hejo witam się ze szpitalnego łóżka. U nas w szpitalu straszne przepełnienie i jesteśmy 3 w sali w starej części ocp. Tragedia... ćmy na podłogach ćmy w szufladach. Ojej do rodzinnej sali to daleko...a niby na nią jesteśmy zapisani. Co więcej tutaj jest tak zimno ze nie da się tego opisać. Ale za to obiad miałam niezły. A Pani doktor wysmiala moje zaswiadczenie o zaburzeniach lękowych jaja sobie robiła że mam chorobę psychiczną. Mam taką ze nasza służba zdrowia funkcjonuje tak jak funkcjonuje i godnie dziecka w niektórych sytuacjach nie umie przyjąć na świat.

Katka rodzisz? Ten Twój mąż to ma z Tobą żywot ... chłop się stara a Ty nic się nie bierzesz za rodzenie.

to co teraz? nie będziesz miała tego cc?
 
Do góry