reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
witajcie :)

coraz wiecej gotowych :) ja bym chciala zeby sasanka sie 28 urodzila, bo bylo by rowniutko poltora roku miedzy Dziewczynami :)

Wspolczuje nieprzespanej nocy wiekszosci z Was. My pospalismy wszyscy do 10:00 obudzil nas kurier domofonem :)

sonia, ja chyba zaraz po Tobie, termin na 6.09 :)

kara, pamietam z pierwszej ciazy ze 9 miesiac byl najdluzszy to czekanie... wszystko gotowe, do tego codziennie telefony jak sie czujesz itp. :) Teraz zlecialo jak nie wiem :)

Ritta, kciuki za wizyte :)

joani, hihi czyli jest atmosfera do rodzenia. Moze sie cos zacznie niebawem :) a krew pobieraja do ewentualnego znieczulenia :)

Ann, nastaw sie zeby maz byl w gotowosci jedzeniowej :) ja pamietam 2 kromeczki weki i lyzka dzemu na sniadanie :) a przy karieniu bylam glodna jak smok :D
 
Soniafka może coś w tym jest :p bo faktycznie w szpitalu żadne zaparcia mnie nie męczyły :p haha xD

ania hmmm to też same smakowite kąski :p

Marciątko w taki razie zadzieraj kiece i do roboty :p

Emka to u Was to już w ogóle wychodzisz jak przed ciążą z tego szpiatala, przy takiej diecie ;P

Joani czyżby teraz Twoja kolej była? Nie ładnie się tak wpychać w kolejkę ;P hahah :p

A ja dziewczyny mam pytanie bo przy cc pisałyście, że trzeba się bardzo dokładnie ogolić a jak jest przed sn? Też musi być tak idealnie gładko czy jakaś kępka może się przytrafić ;)
 
Ann żebyś wiedziała, że w szpitalu to musi cię ktoś dokarmiać, bo tam jak ci zafundują jedzenie to człowiek od razu się lepiej poczuje i tylko szybko wyjśc do domu chce

EM_Ka zgaga to cię w przełyku pali

animka przy sn nie musisz dokładnie, ale miej na uwadze, że jak coś to położna sobie podgoli, ja tak miałam, ale żadnego problemu z tym nie było
 
Hahaha;)

No widzicie co wychodzi jak sie pisze przez sen ;D patrzcie jakim uczuciem Was darze ze tylko oko otworze to pisze do Was :)

No nic zbieram sie i jade oglądać wozek mam nadzieje ze kolorystycznie bedzie to co chce;) dziadkowie zaangażowani w wybor koloru nawet mówią dopłaca różnice jak trzeba bedzie byleby ich wnusio miał wstawki turkusowe mi pasuje bo ten kolor ten mi sie podoba najbardziej ;)
No nic raz raz nie na mnie ;)

Ps cieszę sie ze Wam poprawiłam humor ! ;*
 
Choco ja po cc, dostałam bułkę ale to było albo w niedzielę na kolację albo w poniedziałek rano a cc była w sobotę o 15, Tak to byłam o kroplówkach i wodzie. Najgorsze to, że przed wypisem konieczne jest wypróżnienie, jak nie jest samoistne to niestety trzeba pomóc (tak przynajmniej jest/było w Rudzie). Po powrocie do domu to raczej potrawy lekkostrawne, żeby nie drażnić jelit.
 
reklama
Alicjaa gdzie kupilas herbatke z lisci malin? Ja w moim miescie nie znalazlam:(

EM ka ja zgagi tez nie mialam to w sumie tez nie wiem jak sie objawia, ale mozliwe, ze to pieczenie to wlasnie to:tak:

To widze, ze tez bede musiala mamuske zatrudnic, zeby w szpitalu z glodu nie pasc:D

Animka chyba przy SN tez trzeba byc tak dokladnie ogolonym:) mi przy pobieraniu GBS'a polozna sie smiala, ze juz gotowa do porodu, bo wygolona hehe:p

EM ka powodzenia z wozeczkiem i pochwal sie zakupem:tak:
 
Do góry