reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Będę miała tylko wiesz mnie prowadzi mój lekarz on w czwartek rano zrobi mi cc. Ale gdyby nie on to już widzę jakby szpital się do tego odniósł. Dzisiaj byłam przyjęta do szpitala i miałam badania i badała mnie jakaś pani doktor i zapytała dlaczego cc. Powiedziałam że mam tam wpisane wskazanie. Powiedziała ze to nie jest wskazanie tylko ona tutaj widzi skierowanie do szpitala na którym tylko jest coś napisane o jakiś śmiesznych zaburzeniach lękowych. Więc pokazałam jej zaświadczenie od psychiatry. Nic się nie odezwała. A później puszczała jakieś głupie teksty typu ze jestem chora psychicznie. Czy oprócz pani przewlekłej choroby psychicznej mam jakieś inne itd. Wariatka
 
reklama
Maltanka - czyli już nas nie opuszczą :no: oby były dla nas łaskawe :-)

Natalina - mam nadzieję, że planów nie zmienią. A to Twoja lekarka tak powiedziała?
 
A najlepsze jest to że jest ze mną w sali taka kobiets co tez ma cesarkę bo po pierwszym dziecku musiała z córką na rehabilitację jeździć bo ją wypychali jej z brzucha. I ona jest od ordynatora...i we wskazaniu ma jakiś kod napisany. I nikt nie wie o co chodzi i jest dobrze bo jest od ordynatora a ja mam wskazanie od psychiatry i jeszcze im nie pasuje.
 
Animka nie tyle profesjonalne co bardzo na poziomie...jak na kulturalną panią doktor przestało. A skąd ona mogła wiedzieć może ja jestem rzeczywiście chora i może mnie urazila. Generalnie to mam ja w dupie. Świadczy to o jej kulturze...bo psychiatrą jak wcześniej wspomnialyscie nie jest.
 
reklama
Natalina fakt ta położna czy lekarka średnio się zachowała, jakie by wskazania nie były co ją to obchodzi, ma papier i niech szanuje innych ludzi. Matko co się na tym świecie dzieje.
Maltanka mówisz że do końca tylko im bliżej tym mocniej, zawsze to jakiś punkt zaczepienia dla tych niedoświadczonych mam, dzięki za info ;)
Koko zazdrościmy ;)
 
Do góry