reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witam i ja w ten słoneczny dzień.
Wczoraj na wieczór troche mnie skurcze męczyły ale przeszły . Noc jak zawsze ciężka .Przewracanie sie z boku na bok ( prawa, lewa siku, prawa, lewa , siku) . U nas wszystko gotowe. Ciuszki poprane , poprasowane i poukładane w komodach. Łóżeczko już z pościelą, wózek wyprany itd. Odliczam dni. Dzisiaj według owu zaczęłam 37 tydzień więc mogę rodzić ( 26 dni do terminu).

Choco- wszystkiego co naj naj i spełnienia marzeń :*


Trzymam za Was kciuki i miłego dnia życzę :)
 
Ja nie wiem dziewczyny co się stało że on się tak zmienił... nieraz potrafi dowalić do pieca... ale tym razem to mu nie przejdzie... ;/ mam dość jego humorków... ileż można, no?:shocked2:

Postanowiłam... nie odzywam się do niego i tyle. Niech sobie przemyśli parę spraw...Tym razem tak łatwo mu to nie przejdzie.
 
Olinka u nas Wera spała w rożku lub śpiworku, jak było bardzo ciepło to pod cieniutkim kocykiem. Ochraniacz założyłam, ale raz nasza księżniczka tak się kręciła, że jakimś cudem weszła pod niego.... dobrze, że się obudziłam bo nie wiem co by było tak więc teraz ochraniacz będzie najwcześniej po pół roku. Z pościelą to możesz spokojnie poczekać. My daliśmy gdzieś w okolicach roczku. Mam koleżankę, która od początku miała w łóżeczku pierzynę a w wózku woziła na kilku poduszkach.
 
Katka - ja Ci współczuję, przede wszystkim tych odzywek jego - co to ma być za zamknij ryj? Rozumiem, że ludzie w nerwach mówią głupoty, ale mam wrażenie, że u Twojego męża to jest standard :/ Nie wiem czy nieodzywanie się pomoże, ale z pewnością jakoś działać musisz, bo szanować się trzeba

Hania - uważajcie lepiej na to gniazdko, bo to normalne z pewnością nie jest

Choco - wszystkiego najlepszego, błogosławieństwa Bożego i spełnienia marzeń :)

Koko - i jak wieści po porannym obchodzie?

U nas piękna pogoda :) Za chwilę pranie wywieszę na balkonie i biorę się za kolejne, bo kosz na brudy się nie domyka, a mamy wielki :p Rano poszłam wreszcie do fryzjera podciąć końcówki i fryzjerki jak zobaczyły ile mam włosów na głowie (a mam dużo i baaaaardzo gęste) zaczęły podchodzić i je dotykać. Niby przyzwyczaiłam się do tego, bo od dziecka mam tak, że ludzi to komentują, ale jednak jest to takie dziwne dla mnie.

W ogóle pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić wątek o karmieniu. Część z nas już jest rozpakowanych, reszta dołączy lada moment, więc może warto?

Udanego dnia!
 
Choco wszystkiego najlepszego!

Ania super ze juz wszystko gotowe bedzie :) ja tez juz mam wszystko przygotowane ale przez to chyba czekanie sie bardziej dluzy :p

Hania a ja caly czas korzystam z tel jak do Was pisze i nic mi sie nie dzieje :)

Katka nie pozwol sie tak traktowac! Jak on moze sie tak do Ciebie odzywac???!!!! Pewnie jakas kolezanke bardziej by szanowal bo nigdy by tak do niej nie powiedzial a Ty nie jestes jakas kolezanka tylko zona! No zupelny brak szacunku!

Anusia wspolczuje sytuacji z praca. Mam nadzieje ze uda sie Wam szybko cos znalezc, trzymam za to &&&.

Marciatko eh.... jak ja bym chciala miec geste wlosy :)

Koko daj znac co i jak :)

Emka Twoj maz tez udany z tym chlebem :D a niech sobie teraz gloduje :D

Olinka moja mala tez nie ma poscieli oprocz przescieradel :) na poczatku bede ja przykrywac kocykami a pozniej bedzie spac w spiworkach. Ochraniacz na lozeczko mam ale nie zakladam bo tez mi mowili ze niebezpieczne, dopiero jak bedzie wieksza :)

Mnie dzis znowu glowa boli, juz tak drugi dzien pod rzad :/
 
Ostatnia edycja:
emalia to widzę u ciebie noce wyglądają tak samo jak u mnie, ja jutro zaczynam 37 tydzień i też już zacznę odliczanie

kusiak może pogoda się wam zmienia i głowa dokucza?

katka no ja nie wiem co ci jeszcze poradzić, ja nie wyobrażam sobie żebym się do męża odezwała w ten sposób, czy on do mnie
 
Katka- i bardzo dobrze robisz. Musi poczuć ,że źle robi. Przynajmniej będzie miał czas przemyśleć co robi nie tak. A jak się dzisiaj czujesz?
Marciątko- tak wątek sie przyda ale chyba bardziej po 4-ym miesiącu jak już nowe pokarmy będą wchodzić do jadłospisu.
Kusiak- to się masz bidulo z tą głową. Może weź sobie paracetamol?
Maltanka- no idziemy praktycznie łeb w łeb. Teraz to już kwestia dni :) Współczuje Ci ,takich samych nocek , ale jeszcze trochę i się wyśpimy :-D
 
reklama
Maltanka rejestracja jest np. od 22 danego miesiąca i przed tym dniem nie zarejestrują, więc nie da rady z wizyty na wizytę(próbowałam wiele razy, nawet z karteczką podbitą przez gin i zawsze słyszę "nie zarejestruję, proszę dzwonić tego i tego"):confused2: Dobrze, że można telefonicznie, bo jeszcze jakbym miała tam specjalnie jechać to chyba bym ich utłukła.. Jakoś tak się rozbudziłam, więc już się nie kładłam spać:)

A_nka coś macie pecha do tych sprzętów:eek:

Katka wytrwałości w postanowieniu. Oby sobie przemyślał swoje zachowanie i coś do niego dotarło..
 
Do góry