reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Mam cudowną rodzinę.

Mama wszystko sprzeda. Powioli za odpowiednie pieniądze byśmy dużo stratni nie byli. Źle ją zrozumiałam.

A ona nam z tatą zafunduje wózek dla Oli.
A mąż monitor faktycznie w szpitalu sprzedał.

Tylko nie wiem czy ja tak wolę...
Ja bym pozbyła się tego okazyjnie jeszcze dziś bez żalu...
Wspomnień, a oni tam będa to trzymać czy jest sens?

Ale mi smutno :( wszystko po Elence zniknie... Ale tak trzeba. A ja musze zajać się przygotowaniem domu dla Oli. Mama mówiła, że ojciec przyjedzie mi pomóc ustawić wszystko w pokoju i zabierze tamte rzeczy co sprzedaje :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
I dobrze że wszystko tak sprawnie idzie .. O Elence nigdy nie zapomnicie :* powieś na ścianie aniołka żeby zawsze z Wami w domku była.
Teraz tak jak mówisz dla Oleńki wszystko musisz przyszykować bo kruszynka już za pare dni będzie z Wami w domku :)
Bardzo się cieszę że jest Zdrowa i Silna :*

Co do sprzedawania dobrze rodzice robią Wy macie na to nie patrzeć a co jak co pieniążki Wam się przydadzą prawda? trojka dzieci kredyt.. Daj im Sobie pomoc Wy na tym nie ucierpicie :* a wiadomo rodzice nie byli tak związani z Elenką jak Wy :*
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że Twoi Rodzice dobrze robią. Rzeczy po Elence znikną, ale Ona nigdy nie zniknie z Waszych serc i Waszego życia. Chodzi tylko o to, żeby mniej bolało
 
Haniu mama ma bardzo dobry pomysl, niech tata zabierze i niech sprzedaja oni zebys Ty nie musiala. A Ani pomysl z aniolkiem jest super. A moze jakis taki na ktorym mozna jej imie napisac?
 
No to niech oni to sprzedadzą może masz racje.
Poszykuję im wszystko co nie będzie potrzebne i niech wystawiają.

A ja zamówię dla Oli nowy wózek z fotelikiem bo tego to zestaw niestety muszę sprzedac nikt z jednym nie wezmie, a coraz mniej czasu.

Żebym tak cały czas mogłabyć na zakupach czy gdzieś to bym nie miała kiedy myśleć :(
Ale żałobę przeżyć muszę :(

Kusiak właśnie będę szukać Aniołka tylko kurcze muszę najpierw rzeczy tacie spakować. Bo pewnie niedługo będzie.
 
Ostatnia edycja:
Musisz przeżyć i dacie sobie radę. Jesteś bardzo silną kobietą i każda z nas podziwia Cię za Twoją determinację i siłę wewnętrzną. A co z Nelą i Dominikiem? Wiecie co im powiedzieć?
 
Marciątko narazie są zachwyceni zabawkami od babci i sama babcia :(

Ale nie wiem nie mam pojecie co powiedzieć takim szkrabom. Chyba najlepiej prawdę...
 
Powiedz prawde. Moze nie wszystko zrozumieja ale to nie ma znaczenia. Dzieci tez sie musza uczyc o zyciu jak i o smierci. Mysle ze nie bedzie to dla nich wcale duzy szok bo nie skumaja ale beda znac prawde i to powtarzac a z czasem zrozumieja w koncu.
 
reklama
Do góry