reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

A_nka nam się możesz zawsze wyżalić, czy wygadać jak będziesz tego potrzebować. Dobrze, że Mąż się wszystkim zajmuje, rozumiem, że nie chcesz trzymać tych wszystkich rzeczy w domu:(
 
reklama
Haniu szkoda, że nie może tego zrobić ktoś za Ciebie, ale przynajmniej jak sama to porobisz to będzie tak bardziej po Twojemu.
Bardzo dobrze, że chcesz to szybko załatwić, chętni też na pewno szybko się znajdą.
 
A_nka - to jest ogromna strata i wypłacz sie tyle ile będziesz potrzebowała :* łzy oczyszczaja i dają ukojenie, łzy nie są czymś złym. Jesteśmy z Tobą cały czas i będziemy Cię wspierać.
Cieszę sie ze Ola niedługo wyjdzie :*
 
Haniu sądze że robisz dobrze

i śmiało pisz co ci na duszy leży

też słyszałam o tym przesądzie......
i męża masz naprawdę dzielnego
mój nie wiem czy w takiej sytuacji by podołał sam wszystko ogarnąc

jak załatwiał sprawy pogrzebowe dziadka to teściowa musiała z nim jeździć bo on w innym świecie był......
bo jednak my kobitki silniejsze jesteśmy.....
 
Haniu aż nie wiadomo co napisać :((( bardzo mi przykro, że maleństwo tyle wycierpiało i cała wasza rodzina dostała w kość.
Przynajmniej mogłaś poznać swoją kruszynkę i dać jej odczuć, że ma kochającą mamę.

Nie mogę się ogarnąć po tych smutnych wieściach,
Tobie teraz wolno wszystko, jesli chcesz daj sobie czas na wypłakanie się, jeśli musisz mieć zajęcie - wysprzedawaj sprzęty,
maleńka Ola potrzebuje mamy na już plus dwa słodkie szkraby również, także trzymam za Was wszystkich kciuki i wierzę, że teraz koło fortyny się odwróci i czeka Was wiele szczęśliwych chwil.
 
Jaki ten świat niesparwiedliwy...nie potrafię powstrzymac łez, podziwiam Cię Haniu, musisz być dzielna dla trójki Twoich maluszków, bo oni Cię najbardziej potrzebują, nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz...musi być ciężko jak cholera.
Trzeba wierzyć, że Elenka, tam u góry ma się naprawdę jak w niebie. Światełko dla Ciebie kochana
[*]

Tzrmaj się Haniu jesteśmy z Tobą !
 
Haniu tak bardzo mi przykro! Chyba wszystkie placzemy razem z Toba. Ale ja tez mysle ze moze i lepiej sie stalo, malutka sie juz nie meczy i nigdy wiecej nie bedzie. Wszyscy mielismy nadzieje ze bedzie lepiej i teraz nam przykro ale to takie samolubne myslenie bo najwazniejsze jest zeby Elence bylo dobrze a teraz juz jest jej dobrze.

Co do sprzedawania rzeczy to szkoda ze nikt nie moze zrobic tego za Ciebie :( ale rob jak najbardziej bo jak bedziesz na to wszystko patrzec to tylko bedzie Ci smutno.

Ciesze sie ze Olcia wychodzi juz niedlugo, na pewno Wam to pomoze :)
 
Haniu przykro mi :( Wierzyłam że Elence się uda.
[*]

Teraz musisz przeżyć żałobę, wypłakać się bo inaczej nigdy się z tym nie pogodzisz i zawsze będziesz bardzo cierpieć.
Nie wymażesz Elenki z pamięci, wspomnień które z nią masz. Ale pamiętaj, że była cudowna i bardzo dzielnie walczyła ale jej los był inaczej pisany ... :(

Bądź silna dla swojej cudownej gromadki.
 
reklama
Haniu też uważam że masz męża bardzo silnego.. wogólę to jesteście bardzo silną rodzinką :*
Dobrze że ty nie musisz załatwiać pogrzebu i wg.. a sprzęt sprzedaj tak będzie dla Was lżej i płacz płacz do woli :*
 
Do góry