reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hania pamietaj ze matka przezywa bardziej bo inaczej kocha niz ojciec. Nie mowie ze on kocha mniej ale inaczej. Ty ja w brzuchu nosilas wiec bylas bardziej "przywiazana". Poza tym to chyba dobrze dla Ciebie ze on czuje spokoj bo moze sie zajac sprawami pogrzebu, ktos musi byc w takiej sytuacji bardziej opanowany. Twoje serce jeszcze dlugo bedzie roztrzaskane na drobne kawalki bo to Twoje dziecko przeciez. Ale zagoji sie z czasem zobaczysz.
 
reklama
Haniu na pewno strasznie się czujesz... chociaż żadna z nas tak naprawdę nie wie bo stracić taką kruszynkę to jest na pewno straszne... Fajnie że masz oparcie w mężu... życzę wam teraz spokoju... odpocznij troszkę... I Popatrz że Twoja KOchana malutka Elenka patrzy tam na was z góry i da bardzo dużo siły Oli... która już niedługo będzie z wami w domku....



Ohhh... uporałam się w końcu z oponkami... teraz chwilka dla siebie i kawka:D do oponek zamiast cukru pudru zrobiłam czekoladę...Małża szlag trafi bo sobie nie zje:d ćwiczy i czekolada mu nie wskazana:D:D hahahahahhahahaha! ależ mnie to cieszy:D
:-):-)
 
Cały osprzęt po Elenie oddamy do domu małego dziecka.
Tam to się przyda na pewno.

Sprzedam tylko wózek i ten monitor. Ubranka, rożki, łóżeczko, pościele, huśtawkę, maty wszystko oddam. I niech tam dzieciaczkom służy. Nke chcę czekać, nie chcę kasynz tego ale będę miała świadomość, żen pomogłam.
 
Ostatnia edycja:
A_nka - faceci inaczej przeżywają, bardziej chyba tłumią w sobie uczucia. Oni myślą trochę inaczej niż my. Ty miałaś Elenkę pod sercem i w Tobie biło jej serce i Oli i tego uczucia facet nigdy nie dozna. Ale najważniejsze jest to, że jest przy Tobie. Czasem sama obecność więcej daje niż niejedne słowa. Cały czas o Was myślę, jak my wszystkie na pewno :*
Masz wielkie serce wiesz? :* Kochany człowiek z Ciebie :-)

Katka - pochwal się co za oponki :-) u nas w domu robi się takie z twarogu.
 
Haniu Piękny Gest z waszej strony:) Tam dzieciaczki pewnie będą się cieszyć....:-*


Aniaam te też są z twarogu... proszę... wklejam foto:D kucharka ze mnie kiepska:D i tak pójdzie w pupe:D to korzystam puki jestem w ciązy:D

Picture 179.jpg
 

Załączniki

  • Picture 179.jpg
    Picture 179.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 62
Mąż poszedł zadzwonić do mojego ojca, załaduje samochód i wszystko zawiezie do domu małego dziecka, a potem po dzieci wstąpi.

Ja dla oderwania idę te wózki obzerkać i aniołki do pokoju.

Katka mściwa jesteś ;)
 
Katka dobrze dobrze niech widzi jaka ma zdolna żonę i niech mu ślinka leci... na pro w wolnej chwilii możesz mi napisać przepis..mniam


Mój mezunio gotuje pomidorowke ale z racji ze mój zły humor mnie nie przejdzie dopóki mnie nie przeprosi nie zjem jego zupy właśnie robię kotlety...
 
ale muszą być pyszne te oponki... o własnie przypomniałam sobie, że teściowa kupiła mi pączka - idę :)

Hania - piękny gest z Waszej strony, w domu małego dziecka na pewno się ucieszą z prezentów.
 
reklama
Do góry