reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Aniaam ja pochodze z Goleszowa , do Wisły chodziłam do szkoły. Kocham te okolice, często tam jestem u rodziców lub siostry, która mieszka w Wiśle;))
 
reklama
Dzień dobry:)

Kolejny tydzień się zapowiada upalny:) My wczoraj byliśmy na grillu u moich rodziców(miałam się tam poopalać, żeby moje nogi zaczęły jakoś wyglądać, ale oczywiście jak dojechaliśmy to słońce zaszło i już nie wyszło do końca, mimo, że było duszno i gorąco to pochmurnie
dry.gif.pagespeed.ce.CxYZhkSuxh.gif
), a wieczorkiem poszliśmy do kuzyna mojego Męża, mają 3-letniego synka, matko jakimi on tekstami sypie, aż mnie już brzuch bolał ze śmiechu
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Współczuję problemów zgagowych(ja wciąż nie wiem co to jest i mam nadzieję, że już do końca się nie dowiem:) ).

A_nka i jak impreza?:) Na pewno udana:tak: Jedziecie dzisiaj do kruszynek?

Marciątko powodzenia na wizycie, oby wszystko było ok i się maluszek tak na świat nie spieszył:)

Joani ja też się czasem zastanawiam czy poznam te wszystkie objawy czy czegoś nie przegapię, ale tak się chyba nie da nie?:))

Choco no to zakupy udane:tak: Dobrze, że udało się wymienić karnisz i nie musiałaś się długo denerwować:tak: Bardzo mi przykro z powodu Twojej koleżanki:( Oby im się szybko udało. Fajnie, że basenik przetestowany i jesteś zadowolona, mi Mąż wczoraj też fotki cykał na pamiątkę:-)

EM ka obyście się szybko pogodzili i udało się nagrać piękne podziękowania, ale masz rację, niech teraz on to załatwia;-)

Aniaam powodzenia na wizycie, a snem się nie przejmuj:tak:

Miłego dnia i powodzenia na wszystkich wizytach:))
 
U mnie w rodzinie wszyscy łącznie z moim mezem mieli grypę zoladkowa i o dziwo tylko mnie ominelo. Cieszę sie bardzo bo ta grypa plus upały nie wiem czy to by dalo sie zniesc . Jeszcze od 3 tyg waga stanęła mi w miejscu . Dziewczyny z pracy które widzą mnie teraz raz na miesiąc powiedziały ze po twarzy schudlam . Nie wiem czy to bezpieczne zobaczę co powie gin. ale idę do niego dopiero za 2 tyg
 
witajcie :)

mnie cos forum wczoraj swirowalo i mam wrazenie ze posty sie nie wyswietlaly...


Marciatko, moze to nie czop? Koniecznie daj znac po wizycie. U mnie po odpadnieciu czopa (tyle ze byl podbarwiony krwia) do 24 godzin byl porod...

choco, mnie dawali antybiotyk, rozne mascie cuda... az w koncu zaaszlam w ciaze i samo przeszlo. Wiec zycze Ci zeby po porodzie ustapilo, bo sprawna raczka w 100% sie przyda przy maluchu :D

kciuki za wizytujace :)

P.S. mam nadzieje ze uda mi sie niepostrzezenie uprac dzisiaj kocyk i podusie minky i schowac do szafy :D:D ale moja corka czuwa i jak tylko go biore do reki to wola "hu huuu(oglos sowy)" i leci do mnie po niego :]

edit: fajnyopis suwaczka. Ola w brzuszku caly czas krzyzowala nozki - i do tek pory przy zmianie pieluszki to robi :)
 
Wosolutka to znaczy, że mój będzie leżał z nogami przy twarzy?:-D Ojj ciężka sprawa z tym kocykiem, a jak się już malutka urodzi to myślisz, że problem zniknie i Ola nie będzie go już chciała?:)
 
Dzień dobry :)

Wieczorem próbowałam do was napisać, ale nie dało rady.

Ja dziś jestem padnięta dosłownie. Nie mam nawet siły myśleć. Impreza było udana, dzieciaczki się wyszalały, grill wyszedł pychotka... Ale wszystko późno się skończyło. Wszystkie naczynia zachciało mi się ręcznie myć i wycierać efektem tego położyłam się spać o 2 :(

Zasnąć nie mogłam bo upał okropny... Teraz od rana nie lepiej z A. Się znów o te łóżeczka pokłóciłam, ale co zrobić... Dzieciaki jeszcze śpią to jako taka dom ogarnę co by się nie lenić ;)

Katka, 37tydzień :D o ja! Zaraz rodzić będziesz :p

Marciątko czopem się nie przejmuj, jeżeli nie było go bardzo dużo i nie był podbarwiony krwią to ok :) zobaczysz wytrwacie z Zosia do bezpiecznego terminu :)

Kusiak fajnie, że się odezwałaś bo ostatnio myślałam o tobie.

Joani oby dzisiejszy dzień był dla Ciebie łaskawy co byś mogła wszelkie sprawy pozałatwiać ;)

Choco no to fajnie, że sobota i niedziela udana :)
Super, że masz w domu pomoc męża, a swoim pedanctwem się nie przejmuj. Jak dziecko się urodzi i będzie miało przez 3msc kolki (czego nie życzę :p) to raz dwa Ci przejdzie mania sprzątania :D

Emka widze, że twój chłopina to wieczba maruda :D dobry pomysł masz z tym wysłaniem mu numerów. Jak się pomęczy to może doceni :p
Powodzenie!

Aiwpa może jeszcze nie rezygnuje :p
Moja ma 3lata i 4msc i jeszcze w dzień tak koło godziny śpi :)

Bubbles fajnie, że grill udany. No takie dzieciaczki to tekstami fajnymi sypią nie ma co :D

Aniaam zaciskam kciuki za wizytę!! Będziw dobrze!

Miłego dnia!
 
Hahaha pewnie nózki będzie wysoko podnosił albo taki kłębuszek jak na boczku go położysz :D

Z Ola będzie większy problem, bo pal licho kocyk, ale Zuzia zajmie jej ulubione łóżeczko! ;)

Dziewczyny, jakich plynow do higieny intymnej uzywalyscie po porodzie? Bo ja na codzien uzywam laktacydu, a poprzednim razem w szkole rodzenia polecili bialego jelenia w plynie i w sumie wszystko ok bylo. A osttanio mi gin mowil, zeby wziac do szpitala ten ktory obecnie uzywam... :szok:

Hania, po prostu masz za duzo meza w domu i widze ze tamt lozeczek drazliwy :p
 
Wesolutka już sobie wyobrażam te jego dziwne pozycje:-) No to wyzwanie przed wami, żeby chciała się przenieść do większego łóżeczka, a nie pchała się tam z Zuzią do jednego:) Ale często dzieci lepiej znoszą takie zmiany niż nam się wydawało:)

A_nka no to się narobiłaś, zmywanie do 2?:szok: Fajnie, że imprezka się udała i wszystko wyszło tak jak trzeba:) A Mąż niech się nie leni tylko złoży w końcu te łóżeczka i będzie po problemie:)
 
Hej :)

U mnie też bardzo miły weekend. Zakupy pranie, prasowanie zaliczone (tylko ze sprzątaniem plany nie wyszły ale się tym nie przejmuję ;P). W niedzielę wycieczka do Ojcowa i wizyta u znajomych na oglądanie zdjęć z wakacji :)
Dziś od rana skwar i zdecydowanie stwierdzam, że wolałam deszczową pogodę….

Ja też miałam jakiś czas temu problem z nadgarstkiem- w ogóle nie mogłam nim ruszać (choć spuchnięty był tylko trochę). Pomogły leki przeciwzapalne+unieruchomienie na kilka dni. Teraz tylko od czasu do czasu coś pobolewa ale daję radę ;)

Hania współczuję mycia do drugiej… A mąż uparciuch z tymi łóżeczkami…

Aniaam, Marciątko i wszytskie wizytujące powodzenia na wizytach!!!

Miłego dnia!!!
 
reklama
Hejka dziewuszki :)
Dopiero dziś się odzywam, nie wiem dlaczego ale wczoraj nie mogłam się na BB zalogować ani na lapsie ani na telefonie, niby wpisywałam login i hasło a i tak mnie nie logowało.. jakiś błąd? nie wiem.. Ale widzę, że problem z tym nie tylko u mnie..
Wczoraj z M leniliśmy się w domu, tak leniwego popołudnia to nie pamiętam, wszystko śpiące nic się nie chciało robić i zeszła niedziela..
Dziś też ładna pogoda, a u mnie planów brak, jedynie z obiadem pomyśleć co zrobić i pranie zrobić.
Popołudniu ma wpaść do mnie matka jakieś drobiazki dla mnie i dziecka dowieźć.
A jutro to dopiero mam, rano wizyta, potem usg a popołudniu szkoła rodzenia, zamieszkam w szpitalu :p

Maltanka zgaga na szczęście wczoraj przeszła, ale męczyłam się z nią jeszcze w nocy, nie lubię tego..

Katka no pięknie to teraz czekać aż się rozpakujecie :)

Hania super, że imprezka się udała :)

Wesolutka ja teraz używam płynu Ziaja z szałwią lekarską dla kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym, i chyba po porodzie też będę stosować, chyba że ktoś zaleci coś innego.

Aniaam, Marciątko trzymam && za wizytę i za pozostałe wizytujące też :)

Miłego dzionka ;)
 
Do góry