reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hania - dobrze, że jesteś :)
Z tymi humorkami to chyba wszystkie to przeżywamy. Mój Mąż biedak ze mną, oby po ciąży mi się zmieniło :)

Za chwilę jedziemy na mecz do moich rodziców i przy okazji na kolację, dobrze, bo nie chce się mi nic gotować.

Natalia - hmm moi teściowie też nic dla Malucha nie kupili i jakoś nie przyszło do głowy mieć o to pretensje.
 
reklama
Amaliee moja teściowa dzisiaj przyjechała z zakupów weszła do mnie i zapytała czy może zjeść obiad, bo ona ma ochotę na obiad. Powtórzę przysięgam że od 4 miesięcy nie zrobiła sobie nic na obiad. Zjadła zostawiła brudne naczynia i poszła sobie na górę. A mnie zostawiła swoje naczynia do zmywania. Chyba otworzyłam jadłodajnię...serio to już przechodzi wszelkie granice.
I nie mam pretensji do tego, że nic nie kupuje jest mi tylko trochę przykro, bo w niczym nam nie pomaga sama tylko o siebie dba i jest bezczelna.
 
BubbleGirl, shiran85 faktycznie przeczytałam teraz całość swojego wpisu i zaczęłam chyba źle hehe. Sama bym pomyślała pewnie podobnie jak wy :) całe szczęście to tylko urlop :]

Ann_ ja zawodowo robię pazurki ;) kup aceton kosmetyczny, nim najszybciej zdejmiesz. Przygotuj waciki i folię srebrną spożywczą. Na wacik trochę acetonu lejesz (tak jak do zmywania lakieru) i zawijasz w sreberko 10-15 min i zdjęte ;)później tylko bloczkiem polerskim wygładzasz. Możesz też zmywaczem ale musi być koniecznie z acetonem choć nim dłużej zdejmuje się.
Amaliee jak ci odpadają to albo masz bardzo tłustą płytkę (choć mi nigdy nie zdarzyło się żeby klientka tylko 3 dni nosiła. Mam jedną która ma właśnie tak tłustą to tydzień-półtora nosi. 3 dni to strasznie krótko, szkoda paznokci i pieniędzy na zakładanie ;) można jeszcze spróbować odtłuścić primerem, może coś pomoże ) albo hybrydy jakieś słabej jakości bo jak ja sobie robie to na stopach trzymają się 1,5 miesiąca nawet a na dłoniach średnio 3 tyg, później już odrost denerwuje i zmieniam :)
 
moim zdaniem powiedz teściowej, że jeśli chce to owszem możesz jej dawać obiad nawet codziennie ale niech ci co miesiąc dokłada określoną sumę a co do siostry powiedz jej, że zanim coś weźmie z twojej lodówki niech najpierw się zapyta albo niech to powie mąż
 
Ufff dziewczynki wreszcie nadrobiłam :) mam nadzieję, że od sierpnia wrócę do Was już normalnie ;P zachciało się remontów to teraz masz babo placek :p

Kupiliśmy łóżeczko, materac i wanienkę :D ale do końca wyprawki jeszcze baaaaardzo daleko :p
 
Dzięki za radę, a taki aceton to dostanę np w Rossmannie czy jakąś aptekę lepiej odwiedzić?
Mi nie odpadają. Choć nie miałam w planach ich ani wypełniać, ani sama domalowywać to i tak raczej bym tego nie zrobiła bo wyglądają na popękane, mają takie pręgi i nie wyglądają ładnie, no i dwa złamane eh, ważne że na weselu były ładne teraz mogę zmyć i odchodować na nowo ;)
Wiecie co za du*a ze mnie, robiłam 2 h zamówienie w aptece, chociaż mama radziła mi spisać i pójść do taniej miejscowej ale przy takim zastanawianiu się bym 3 dni robiła, wolałam wszystko w jednym miejscu, ale nie o tym chciałam wam napisać ;-) Zrobiłam zamówienie na 298,82zł i dodało mi 12,49 z przesyłkę, oczywiście potwierdziłam wszystko, a potem patrzę że od 299zł jest przesyłka gratis :dry: :eek:
 
dziewczyny co Wy tyle kupujecie w tej aptece ? już któraś z rzędu pisze, że wydała 200-300zł. Ja wydałam 100zł i czytając sobie te wyprawki itp wydaje mi się, że mam prawie wszystko. :/ pewnie czegos mi brakuje:)
 
reklama
Justi moje zamówienie 300 zł ale w tym kosmetyki dla 5-latka i dla mężulka, dla maluszka niektóre pozycje zamawiałam razy 2, może dlatego tyle wyszło...
 
Do góry