reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Doczytałam was humor odrobinę mi się poprawił i przepraszam za moją histeryczną reakcje. Czasem hormony szaleją :(

Natalinaaa kurcze mam nieodparte wrażenie, że najbardziej to masz za złe teściowej nie finansowanie was i małego :what: przeczytaj swoje posty raz jeszcze bo troszkę te uwagi o braku prezentów są niesamczne. A gdy jest naprawdę tak źle z innych jednak względów to warto się wyprowadzić.

Po drugie myślę, że warto by było najpierw rozejrzeć się po forum. Większość z nas pewnie pisze z tel czy tabletów, a jednak szanuje porządek jaki sobie wytworzyłyśmy.

Maltanka, elleni udanego wypadu wam życzę :))

Wczoraj 6h byłam u biedroneczek :)) waga ładnie rośnie Ola-1340g, Elenka-1280g.

Ola oddycha już bez żadnych wspomagaczy, uczymy jeść ze smoczka. No i wczoraj przydażył się jej pierwszy dla mnie bezdech. Jak te maszyny zaczęły piszczeć to myślałam, że zejdę :p

Elenkę może w przyszłym tyg odłączą od cpapu.

Joani, oszczędzaj się marudo co by Franek jak najdłużej w brzusiu posiedział :)

Anka o finansowaniu wspomniałam raz, piszę o czymś innym odnośnie mojej teściowej.
 
reklama
Tak zauważyłam, że dała mężowi gospodarstwo wiążąc go tym, że nie gotuje wam obiadków i wogóle jest straszną jedzą.

No, ale niewiadomo czego od nas oczekujesz? Że przywołamy kobietę do porządku? Każda z nas po jednym wpisie na pewno zrozumiała twój problem. A ty za każdym razem o tym samym. Kurcze mamy lipiec, a ty wyskakujesz tu ni stąd ni z owąd skarżąc się na teściową. Praktycznie cię nie znamy, bo znikasz i pojawiasz się raz na 3msc.

Szanuj nas, a i my będziemy szanować ciebie.


Choco nie bardzo rozumiem twój wpis :))
Chodziło mi o nasza joani i jej Franka ;)
 
Ostatnia edycja:
Chciałam pogadać inne dziewczyny jakbyś nie zauważyła wymieniały ze mną swoje sytuacje, swoje doświadczenia. Oczekiwałam jakieś rozmowy przecież nie proszę nikogo o pomoc. O matko! Jaka złość. To napisz o czym można tutaj rozmawiać a o czym nie...
Tymczasem dobrej nocy
 
Natalinaa niewiele ci się chce sprawdzać, robisz bałagan na forum masz do nas olewcze podejście i jeszcze robisz problem?
Dziewczyny pisały ci o wątku o wózkach, a ty by chyba większą widownie zdobyć napisałaś i na zakupach maluszkowych. Nie wiem po co takie akcje i cyrki.
Większość z nas pisze tu raz i każda rozumie, odpisuje jak ma coś na dany temat do powiedzenia, a ty tak jakby wymuszasz reakcję...

No, ale co mi do tego :)
 
Faktycznie joani jakoś dziś mało, miejmy nadzieję że wszystko dobrze. To samo Emka.
Hania dobrze że maleństwa tak ładnie rosną, a ten bezdech Oli to musiało być przeżycie. Teraz rozumiem po co te monitory oddechu przy wcześniakach. Ale donoszonym dzieciakom to się chyba takie akcje nie zdarzają, czy to jednak możliwe?

no i czas spać, dobranoc :)
 
Nie chcac wzbudzac sporow i klutni, zgodze sie z wypowiedzia Hani. Na dwoch watkach to samo. Jesli ktoras bedzie chciala odpisac, to odpisze. To nie jest tak, ze siedzimy na forum 24 godziny na dobe i odpowiadamy blyskawicznie. Cierpliwosci, dziewczyno.
A co do tesciowej, hmm... czesto sie na nie zalimy, ale jest to jeden post, gora dwa, ale nie pol dnia o tym samym w kolko. Meczace to troche.
Hania, co ci do tego? No ktos musi robic " porzadek" ;-)
Spokojnej nocy wrzesnioweczki.
 
Napisałam na jednym i na drugim bo wyobraź sobie, że na początku źle zaznaczyłam linka w złego kliknęłam, chciałam to usunąć ale w moim telefonie mam opcje tylko edycji mojego postu, wiec niestety musiał zostać na forum odnośnie wyprawki. Więc chciałam pogadać i zapytać o konkretny wózek i napisałam ten post na drugim forum, tym właściwym o wózkach. To tyle...tylko nie rozumiem dlaczego jakiś podtekstów ktoś się doszukuje w moim pisaniu. Racja zbyt często tutaj nie bywam, ostatnio potłukł mi się telefon, a na tym drugim nie miałam możliwości używania tej aplikacji, robiłam awans, do tego remont domu i bylam na urlopie i niestety ale nie miałam czasu usiąść i pisać. A teraz postanowiłam, że fajnie tak macie znając się wymieniając swoje zdanie na różne tematy i tak chciałam jakoś pogadać i zacząć z Wami już dłuższą rozmowę,bo telefon mam już sprawny i wiecej czasu, ale niestety miło nie zostałam przyjęta. Odnośnie teściowej akurat dzisiaj taki dzień miałam, odpisywał mi ktos w tym temacie więc dyskutowałam. Poza tym pisałam jeszcze o mężach, o chorym dzieciątku w mojej rodzinie jak pisałyście o jelitówkach, o hybrydach, ale trudno. Wytlumaczylam się i już kończę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Popieram moje przedmowczynie :) porządek musi być :)
Z reszta już dziś dwa razy zwracałam na to uwagę, jednak bezskutecznie.
3mam kciuki za zapanowanie spowrotem porządku :)
I również życzę spokojnej nocy i wyspania się :)
 
Do góry