reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ja np kupiłam tam prawie wszystko dla malucha i dla siebie poza rzeczami typu łóżeczko, wózek, przewijak, wanienka, ubranka. Nawet jesli nie kupiłaś tam np butelek, smoczków czy pieluch to kupiłaś pewnie w innym miejscu więc wychodzi podobnie :)
 
reklama
Justi laktatot, butelki i smoczki to juz 200 stowki plus reszta i sie uzbiera.
Tez przymierzam sie do zakupow na Gemini i juz mam sporo ponad 300.
 
Ja z zakupami w Gemini jeszcze się zbieram, ale koszt dla biedroneczek i mojej pareczki wyjdzie na pewno spory :))

Justi u mnie sam laktator kosztował by 300zł, a gdzie reszta :(
 
Dokładnie, moje 300zł to takie minimum aby na początek mieć wszystko, ale nie za dużych ilościach, bo dzieci różnie reagują. Ale jakbym chciała wszystko to jeszcze by doszło przynajmniej stówka lub dwie. Ale na to zawsze jest czas.
 
No w sumie ja jakieś pieluchy itp kupiłam w innych miejscach. A np laktatora nie kupuje narazie bo nie wiem jeszcze jak to będzie z tym karmieniem.
 
U mnie wyszło 570 ale cenę zrobiły głównie termometr (ponad 100 zł), moje witaminy i kremy na rozstępy kupione na zapas. Generalnie robiłam zakupy wg listy z tematu wyprawkowego więc jeśli się martwisz że czegoś Ci brakuje to może tam zajrzyj i może Ci się coś jeszcze nasunie...
 
Kara ja zrobiłam tak samo, a witaminy również znalazły się na liście. Zebrałam sobie wszystko co było piane w temacie wyprawki i wykreśliłam to co zamówiłam. Zostały tylko rzeczy których w aptece nie ma.
 
Moje zakupy też wyszły w granicach 500 zł. Zamówiłam butelki, smoczki, kosmetyki , dla Antka syropki, witaminy, coś na przeziębienie i tak wyszło. Skoro taniej, to trochę na zapas wzięłam. A faktycznie jest taniej, bo również porównywałam ceny z innymi aptekami w necie i stacjonarne też.
Hania a już myślałam, że na serio nas opuściłaś. Szkoda by było. A panienki super, waga piękna.. A taki bezdech, to groźny jest?Cały czas o Was myślimy i kibicujemy żabkom.
 
reklama
Maddlenka głupota moja raczej juz mnie opusciła więc wracam z przeprosinami ;)

A co do bezdechu to Ola po prostu zapomina oddychać i gdy jej się nie ruszy to by się udusiła :( straszne to.


Kurcze Aśka się nie odzywała :( troszkę się martwię o nich...
 
Ostatnia edycja:
Do góry