reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej kochane :-)
przepraszam za kilkudniową nieobecność... w sumie 2 dni a ciężko mi będzie was nadrobić więc przepraszam. Ostatnio miałam bardzo dużo pracy a dodatkowo mamy gości :) praca, spotkania, szkoła rodzenia a wieczorem padam jak mucha ze spuchniętymi nogami. Muszę teraz częściej siedzieć z nogami do góry :)
Mam nadzieję, że u was ok.
Widzę tylko, że u Hani jakieś przeboje z orange? coś o tym wiem i muszę Cię Haniu uświadomić, nie licz na szybkie rozwiązanie sprawy :no: operator nie był w stanie przez ponad pół roku zmienić mi taryfy, na którą miałam umowę i naliczali po starej umowie. Ile się napisaliśmy i wydzwoniliśmy do nich to nikt nam nie oddał. Sprawa dopiero co się zakończyła na szczęście ale trwało to wieki :angry: ale co teraz zrobić z przefakturowaniem wszystkich błędnych faktur :-/ szkoda słów...
Trzymajcie się dziewczyny!
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Koko u mnie to samo :dry: płacę za usługi, których te kapuściane mózgi nie świadczą :confused::confused::confused:
I prawdę mówiąc to srają na klienta i jego reklamacje, zgłoszenia i inne bzdety. Co chwila wymyślają nowy problem i już mnie wkurw na nich bierze.
 
hej, moja córcia ma 1400gram a jestem w 30 tyg. Nie wiem czy to dużo czy nie jak na ten tydzień? Dziewczyny powiedzcie mi (te co już rodziły) czy zdjęcia z usg 3d już na tym etapie sprawdzają się z rzeczywistością ? Wiadomo, że dziecko nie bedzie wygladac tak jak na tym zdjeciu dokladnie ale czy charakterystyczne cechy jak nos np się już rysuje taki jak będzie. Możecie się śmiać ale dostałam zdjęcia małej i nos jest olbrzymi:( Wiecie dziewczynka z nosem jak grucha troche załamka. Nie myślcie sobie że jestem jakaś nienormalna wiadomo że kocham kruszynkę nad życie bez względu jak wygląda, ale trochę mnie to przybiło tym bardziej że ma po kim mieć taki nos- teściu ma gruchę na pół twarzy:))))
 
wesolutka a ja nie widzę zdjęć, też chciałabym zobaczyć Oleńkę z czasów brzuszkowych i po ;-)
 
reklama
Wesolutka, podobieńswo widać gołym okiem- te usta... :-)
Mój Franek z profilu to mała ja a en face mój mężulek. Wiadomo, że dziecko się zmienia, ale cechy charatkerystyczne są widoczne.
Byliśmy dzisiaj na porodówce i wszytko dokładnie oglądneliśmy. Mężowi najbardziej podobał się wielki wygodny narożnik tuż przed drzwiami porodówki :-D
Wszystko już wiem o porodzie i zapleczu sanitarnym, jakimi sposobami ból uśmierzają itp. Powiem wam, że jakoś bardziej spokojna jestem :-) Pewnie dlatego, że położna tak ładnie umie opowiadać...;-)
Teraz mamy 2 tyg.przerwy ze wzgl. na urlop.
Zamówienie w aptece poszło, więc mogę śmiało powiedzieć, że zostały mi tylko: wózek, łóżeczko, prześcieradełka i jakiś kosmetyk do kąpieli. Mam nadzieję, że to finish :-)
Nie sugerujcie sie wagą i nie porównujcie bo każdy, tak jak my, jest inny a i pomiary też nie są w 100 % pewne. Ważne, żeby mieściło się w normach a to powie lekarz.
 
Do góry