reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Mnie też leniwie upływa dzień, przyszła znajoma i poplotkowałyśmy nieco, a teraz za naukę trzeba by się brać - a taaaak się nie chce :p

Wesolutka - fajny basenik, sama bym skorzystała :)
 
reklama
Amaliee u mnie na stronie wpis Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

A ja dokument mam w portfelu ;)

Ubezpieczenie też załatwione ;)
 
Robię zamówiennie w aptece- w końcu ;-) i nie wiem co brać bepanthen maść czy krem? jakby któraś szybko skrobnęła... mówiłyście =, że na brodawki i dla małego jest ok, ale nie pamiętam co...
Podejrzewam, że Hania już prowadziła :-)
 
Wesolutka jechałam już po odbiór dokumentów i wracałam do domu :D ale spociłam się co niemiara. Tymbardziej, że moja dzieciarnia głupoty dostała :what:

Narazie muszę odpocząć i może potem do bydg skoczę jak ktoś mi z dziećmi zostanie bo ich nie będę narażać na niebezpieczeństwo mojego doszkalania ;)
 
joani, jak do pupy to maść
kremu nie uzywalam, wiec nie wiem :p ja na brodawki stosowalam purelan

Hania, to szacun, że się odwazylas z dzieciarnia :)
w ogole nie do wiary jak ekspresowo to prawko zrobilas :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Joani ale mi zrobiłaś z głową.. maść czy krem o to jest pytanie haha... ale wydaje mi się że maść .. :)

Wesolutka moja nati ma baseny dwa.. jeden taki normalny pompowany a drugi taki muchomor żeby był daszek :)

Hania gratulację dokumenciku ;)
 
A i najleszpe w wydziale komunikacji Nela złamała mi dowód :dry:

Wesolutka ja nie bardzo mam wyjście :) samych ich w domu nie zostawię przecież. A małż pracy nie rzuci ;)
Polecam każdemu te przyśpieszone kursy no rzecz wiadoma kasy więcej kosztuje i raczej nie można pracować by ukończyć ale warto według mnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wesolutka powiedzieli mi, że 21dni roboczych trzeba czekać:mad: :(

Ale najpierw znów na zdjęcia muszę się udać :(

A wiecie co najlepsze muszę go skleić by podpisać aneks do umowy z orange :what: nie wiem jak to zrobię ;)
 
Do góry