reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej dziewuszki :)
Ja o 9 wstałam, wolę jednak taką godzinę bo wtedy wypoczęta i wogóle a o 6 to co innego i chodzę zmęczona jak trup..
Dziś ploty ze znajomą mam nadzieję, że tylko nie będzie lać, choć już chmurzyska przyszły, ew. w domu się posiedzi.
A po 18 mamy ostatnią wizytę w poradni rodzinnej (związana z tymi naukami jeszcze), nie chce mi się tam iść bo nie mam o czym gadać z tym doradcą, a jeszcze M do mnie że nie wie czy uda mu się zdąrzyć z pracy i wyjdzie, że sama tam pójdę... Brzuch mi już widać także jak zacznie coś gadać to tylko powiem mu, że ja nie mogę się denerwować bo w każdej chwili mogę w szpitalu wylądować i niech spada :-p jakoś przeżyje..

Dziewczyny tak Was czytam i chyba już każda z Was czuje malucha.. A moja? Nic, albo ma jeszcze tyle miejsca albo jej się nie chce fikać i kopać mamy.. Albo moja warstwa tłuszczu na brzuchu uniemożliwia odczuwanie kopniaków :-p A ja bym już chciała coś poczuć a tu cisza..

Joani moja sis mówiła, że przed porodem na bólach już goliła się sama z lusterkiem, ja sobie ostatnio spróbowałam i da się ale ciężko jest.. Jak mojemu powiedziałam, że będzie musiał mnie przed porodem tam ogolić to zrobił wielkie oczyska i minę wystraszoną :-D hehhe ale się uśmiałam.

Choco współczuje szczurka :(

Trzymam &&& za wizyty dla Choco, A_nka i pozostałych wizytujących :)

Miłego dnia :)
 
reklama
E MKa no, wesoło mamy z tymi naszymi facetami...
Mój mówi, że czasem musi mi podnieść mi ciśnienie, bo ja ogólnie mam niskie, a on to dla mojego zdrowia robi...:tak::tak::tak:.

W TVP nie widziałam, ale to co teraz oglądałam mi wystarczy... Tak jak Wellman powiedziała, sposób na wyrobienie sobie emerytury....
Idą tacy mądrzy do polityki, nie mają zielonego pojęcia o tym, czym się zajmują, mają po 5 doradców, którzy odbierają spore pensje, a potem w budżecie nie ma pieniędzy np na opiekę dla niepełnosprawnych. Żenada...
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie:-)
Chyba pierwszy raz pisze w tym wątku.
Chcialam podzielic sie wrazeniami po usg serduszka naszego dzidziusia.
Badania preanatalne w 13tc wyszly u nas nieciekawie wiec Pani genetyk skierowala nas na amnio i usg plodu w 20-23 tc.
Na amnio sie nie zdecydowalismy ale usg nie jest inwazyjne wiec sie zapisalismy i wlasnie wczoraj mielismy wizyte.
Ogladalismy badanie na duzym telewizorze, znakomicie bylo widac maluszka (bo juz niestety u lekarza na wizytach kontrolnych ja tak dokladnie nie widze bo dzidzia duza). Wrazenia ogromne! Pieknie bylo widac kazda czesc malutkiego cialka, stopki, dlonie paluszki...
Nie wspomnie o tym ze widzielismy cala budowe bijacego serduszka. Z tych emocji jeszcze cala noc snilo mi sie usg a rozmawialismy o tym cale popoludnie, nie moglismy wyjsc z podziwu! Az naszla mnie ochota na usg 3d, ale to niestety spory koszt. Czy ktoras z Was robila?

Pozdrawiam!!
 
Karola witaj :) a wiecie już czy będzie dziewczynka czy chłopiec? :) ja nie miałam usg 4d bo dla nas to trochę duży koszt, ale jak już to bym je zrobiła później, gdzieś ok 30 tc :)
Ja widziałam serduszko naszej Wiki na usg w szpitalu, calutkie 4 komory i jak pięknie pracowało :)
 
chocolatequa Dziekuje zaraz wskocze poczytac:)

nexissTak plec znamy juz od 13 tc - chlopczyk :) ja zapewne tez nie zrobie, w koncu to spory koszt. Tak my tez widzielismy komory serduszka, przeplywy etc. Rozwoj dziecka w lonie matki to cud, jak dla mnie:) Ogolnie nasz maluszek ma wszystko w normie oprocz nóżek ktore ma troche przydlugie hehe, no trudno bedzie nosil przykrótkie spodnie ;)
 
Ostatnia edycja:
witamy ranne ptaszki i te jeszcze dolegujace :)

Kciuki zacisniete za wizytujace :)


Piekny dzionek - pranie sie pierze :)

Marciatko - tulisie.

choco, sciskacze!

Sytuacja chorobowa: Najmlodsza w Rodzinie - zdrowa niemalze (brak kataru, lekka chrypa, oddycha nosem, jeden kaszel), Ciężarówka wrześniówka - lepiej, rozgrzewajaca herbata z miodem i cytryną, wit C, sinupret i *spam* - dzialaja cuda. Odetkalo mi jedna dziurke nosowa wiec jest postep :D maz, chrypi, katar i zaczyna marudzi - grecka tragedia!

Milego dnia Dziewczyny!
 
Karolaols witaj. Piszesz, ze badanie w 13 tyg wyszlo nieciekawie. Ale tylko serduszlo bylo podejzane, czy cos jeszcze? USG 3/4D najlepiej zrobic max do 28-30 tydz, bo pozniej juz dzieciatko jest za duze, czesto jest ulozone juz glowkowo, wcisniete buzia w macice i nie da sie twarzyczki zobaczyc.
A jak wiadomo jest tylko taki bajer dla rodzicow. Bo diagnostyczne badanie na dobrym sprzecie w 2D.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry