reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

joani o ja jak się położę teraz w dzień to potem mi cięzko wstać

dooda śliczne zdjęcia

marciątko ja się poświęcałam w zeszłym roku dla pracy, nikt tego nie docenił, więc teraz czym prędzej uciekłam i niech sobie robią co chcą, i widząc co się tam dzieje i jakie są pomysły to zamierzam jak janszybciej stamtąs sp....

ann_ u mnie póki co słoneczko, ale wiatr coś się zerwał i przegania gdzie niegdzie chmury
 
reklama
To prawda dziewczyny, w pracy nie warto się poświęcać. Chyba że sprawia nam ona przyjemność i nie męczymy się pracując, nie dźwigamy bo i tak zazwyczaj tego nie doceniają. Ja np już w 3 miesiącu jestem na L4 bo musiałam między innymi rozładowywać dostawy czasami po 25 kg karton :) a warunki też nie dla mamy w ciąży więc nie zastanawiałam się.
 
Przed chwilą dzwoniła moja mama. Odebrała wyniki histo i wszystko jest ok, komórek nowotworowych brak.

W sobotę za tydzień jedzie do DE :-)

Widać i 13 może być szczęśliwym dniem
 
Ann, ja jestem innego zdania, pracy trzeba się poświęcić, bo inaczej nie będzie ona efektywna i ja osobiście nie byłabym zadowolona, że nie wyszło mi jak trzeba. I ja bym też takiego kogoś zwolniła, że się nie przykłada. Oczywiście nie mówię o pracoholizmie i wybujałych pomysłach szefa i nie docenianiu podwładnych, bo to inna bajka. Ale przynajmniej ma się świadomość, że się nie zawaliło i ma się czyste sumienie. Rozumiem twoją sytuację, bo akurat w tym rodzaju pracy nie ma się co poświęcać dźwiganiu, kosztem własnego zdrowia i malucha. Tak sie dziwię, że pracowałaś te najważniejsze 3 miesiące, na pewno ciężko było.
Hania, same dobre wiadomości dzisiaj macie. SUPER :-)
 
Ann_ ja jestem już na zwolnieniu praktycznie od 1 wizyty, czyli gdzieś od 7 tyg. stwierdziłam, że i tak przyszłości tam nie ma więc po co się męczyć i wysilać za kogoś

hania super wieści

o to dzisiaj 13? pewnie jakbyś nie napisała to bym nie zauwazyła nawet:-D
 
Maddlena nie, nie, ja sie czuje swiwtnie, ale w karcie ciazy mam wizyte u internisty i musialam "odbebnic":)
A to dobrze, że tylko rutynowa wizyta.

a ja wzięłam się za obiad i dzisiaj pomidorowa i steki:tak:

maddlena
no niestety a potem jest jak jest w tym cudownym kraju:sorry: a widziałaś to o tym facecie co wcześniej było co przesiedział 12 lat w więzieniu, bo skazali go za morderstwo, a się okazało, że niesłusznie. Przecież taki sędzia powinien od ręki stracić stanowisko i z własnej kieszeni płacić odszkodowanie,
Widziałam. to jakieś chore jest. Są dowody, że to nie on, a facet i tak ląduje w więzieniu z wyrokiem dożywocia. Masakra. Każdy taki sędzia powinien ponieść konsekwencje .

Przed chwilą dzwoniła moja mama. Odebrała wyniki histo i wszystko jest ok, komórek nowotworowych brak.

W sobotę za tydzień jedzie do DE :-)

Widać i 13 może być szczęśliwym dniem
Super wiadomości.
Wesolutka zdrowiej nam szybciutko. Mąż też,
Dooda ​super fotki. Trzymam kciuki za pozytywny wynik badania.

Przyszła dzisiaj moja sukienka, ta z allegro. Któraś z Was pisała, ze ma i jest nie zadowolona. Ja przymierzyłam tak na szybko, bez prasowania. Uważam, że jest ok. Oto fotki:
DSCF6777.jpgDSCF6778.jpgDSCF6779.jpg.
Materiał jak na lato też ok. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona;-).
 

Załączniki

  • DSCF6777.jpg
    DSCF6777.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF6778.jpg
    DSCF6778.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 45
  • DSCF6779.jpg
    DSCF6779.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 47
Maddlenka ślicznie wyglądasz, a i sukienka ładna.

A teraz jak już masz to odpowedz mi na nurtujące mnie pytanie to może i w końcu ja zamówię :-D

Miejsca na brzuszek jest sporo?? Ja na dziadków rocznicy będę już w 28 tygodniu więc pewnie i pokaźnych rozmiarów nabiorę i obawiam się trochę, że nie wejdę w te sukienkę ;-)
 
Dziewczyny jestescie kochane!
Bardzo Wam dziekuje za wsparcie i pocieszenie. Rozumiecie mnie a tym najbardziej mi zalezalo.
Jeszcze raz bardzo dziekuje, po woli sobie radze z ta sytuacja..
A to w duzej mierze dzieki Wam :*
 
Maddlena, super ciężarówa :-) widać na fotkach, że materiał jest lejący, bo jakieś fotki wklejałyście i materiał wydawał się bardziej sztywny. Ja taki miałam i był okropny. Czyli mówisz, że warto zainwestować te parę zł?
Hania, wszystko zależy czy materiał jest mocno streczowy- a to niech nam fioletowa dama powie :-)
 
reklama
Maddlenka ślicznie wyglądasz, a i sukienka ładna.

A teraz jak już masz to odpowedz mi na nurtujące mnie pytanie to może i w końcu ja zamówię :-D

Miejsca na brzuszek jest sporo?? Ja na dziadków rocznicy będę już w 28 tygodniu więc pewnie i pokaźnych rozmiarów nabiorę i obawiam się trochę, że nie wejdę w te sukienkę ;-)
Tak, miejsca jest dużo, myślę, że ze spokojem do końca ciąży ją ponoszę. Pod biustem jest sporo materiału umarszczone, więc będzie ok. Myślę, że śmiało możesz zamówić, na pewno nie będzie za ciasna.
Materiał jest właśnie taki miękki, lejący, raczej cienki.
 
Do góry