reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Soniafka dziękuję.
Szczerze to zastanawiałam sie czy tutaj o tym pisac bo rozumiem ze nie kazdy czuje tak samo i moze to dziwne dla kogos albo smieszne. Jednak w ciazy wszystko przezywa sie podwojnie i musialam sie wygadac.
 
reklama
sonia,bublles, fajnie tak się obudzić przez kopniaczka nie??:) ja też to lubię :) później będzie troszkę gorzej będziemy mega zmęczone a w środku nocy zaczną dzieci tak szaleć że nawet leżeć się nie da :D

Chocolatequa, przykro mi z powodu straty :( dobrze że napisałaś to było wasze ukochane zwierzątko i obojętnie czy to właśnie szczurek mucha czy pająk.. jeśli człowiek się przywiąże to zawsze przeżywa :*

Bigbi to dziś cię czeka chyba dobry dzień jak ludzie z rana tacy życzliwi hehe :)
 
Dzien dobry drugi raz ;)

No z tym goleniem to zaczyna sie jazda ;)

Ania// na szczęście zdarzył na odprawę ale było bardzo nerwowo - on bo bal sie ze spozni sie na 1samolt a potem cała komunikację szlag by trafił a to wyjazd sl... A ja podwójnie ze musiał zapierdzielac jak głupi zeby dojechać do Krk ... 20 min po wstaniu, a wiecie jaka wtedy koncentracja ograniczona ... No ale dobrze sie skończyło teraz juz ma międzylądowanie w De a ja cały dzien bede wyczekiwać az dotrze na miejsce. Z tej okazji by nie byc w chatce sama jade do rodzicow ;) dzis pociesze sie nimi, jutro 1 koleżanka, pojutrze 2 i wizyta u lekarza z podgladem maluszka (tym razem poprosiłam mamę by pojechala ze mna) skoro nie ma P, w piątek tez trzeba bedzie cos wymyślić ;) bo dopiero wieczorkiem wraca moje słońce i od razu bedzie jechał do mieszkania malować - taki ma ambitny plan ;)

Miłego dnia raz jeszcze zmykam jesc i sie pakować hehe ;)))
 
Ania// bardzo fajnie:tak: na szczescie moj synus jest grzeczny, chwile pokopal i dal mamusi dalej spac do 10:D
 
Witajcie

U mnie dzisiaj też słoneczko się przedziera i w miarę ciepło jest.

Co do kopniaczków to ja mam zazwyczaj ma wieczór jak już się kładę spać

maddlena
ta pościel Klupś też słyszałam, że dobra:tak:

Miłego dnia i kciuki za wizyty.
 
Dzień dobry :) Przynajmniej mam nadzieję, że będzie dobry....

Wczoraj M z kolegą w końcu się poddali i zadzwoniliśmy po "pogotowie zamkowe", przyjechało dwóch panów (którzy wyglądali jakby na codzień zajmowali się włamaniami ;-)), pomęczyli się jeszcze z pół godziny i udało im się otworzyć. Generalnie to ja się nie znam ale ponoć zepsuł się zamek jakoś tak masakrycznie, wypadł z wkładki czy coś takiego... kosztowało nas to 150 zł, ale cóż, miło było w końcu dostać się do domu....

Dziś od rana u nas piękne słoneczko więc mam nadzieję, że dzień też będzie lepszy....

Rano byłam na badaniu krwi, ale po ostatnich doświadczeniach nawet nie szłam do normalnej przychodni (pobieranie krwi zaczyna się o 7, a o 6:45 jest już w kolejce 15 babć i dziadków, oczywiście żaden nie przepuści) tylko od razu do kliniki prywatnie- tam wchodzę, płacę i od razu mi pobierają.

Ja ostatnio też budzę się rano, najczęściej ok. 6 ale nie wiem czy to od kopniaków, czy po prostu tak mam.... bo jak już się obudzę to nie czuję jakiegoś wielkiego szaleństwa... No chyba że Mikołaj robi tak celowo, że najpierw mnie budzi a potem już spokojny jest...

Kusiak ja też ma ostatnio takie akcje jak Ty z cukrem, ciągle o czymś zapominam.... masakra po prostu...

Wesolutka dobrze, że z małą już lepiej, na pewno się wykurujecie na wakacje :tak:

Hania kuruj się i zdrowiej szybko!!! No i powodzenia na usg!!!!

Choco powodzenia na usg! Oby Twój Maluch chciał współpracować ;) Współczuję zwierzaczka- wiem, że to trudna decyzja ale lepiej dla niego...

Powodzenia dla wszystkich wizytujących i miłego dnia!!!!
 
Jakoś poradziłam sobie z goleniem, ale i tak pewnie nie do końca dokładnie i mąż się później śmieje z moich kępek :-D juz mu mówiłam, że później chyba on to będzie robił :rofl2:
Pada i pada ehhhhh a muszę do krawcowej po spodnie, dostałam ciążowe i troszkę musiałam przerobić, ale da się śmigać.
Mój mały jak kładę się do spania i leżę na wznak i sobie jeszcze czytam, to mi sie kręci i już drugi dzień z rzędu miał czkawkę :-) na szczęście śpię na boku, to wtedy nie czuję jak się rusza... JESZCZE ;-)
 
Ostatnia edycja:
joani mi się rusza zazwyczaj jak na boku leżę, :-D mąż póżniej pomoże przy goleniu

kara dobrze, że z w końcu udało się dostać do domu, co do badań ja robię w Luxmedzie i zazwyczaj idę w sobotę, ludzi jest w rejestracji sporo, ale kobietom w ciąży dają numerki z pierszeństwem i ile by nie było ludzi pod gabinetem najdłużej mi tam zeszło chyba ze 20 minut. Wyświetlają się numerki, każdy czeka na swój i nikt się nie pcha, czy nie może być tak w państwowych przychodniach:sorry:
 
Witam Was ranne ptaszki!

E MKa a dokąd wysłałaś męża, bo chyba coś przegapiłam.

joani no niestety terraz bez lusterka w łazience ani rusz.

BubblesGirl a co się dzieję, że do internisty się wybrałaś? Choróbsko Cię dopadło?

Bigbi to ale fajnie od rana. Miło, prawda. Szkoda, że tak rzadko.
Ja ostatnio w przychodni ustąpiłam babci miejsca, bo nikt inny nie miał chęci, a kobiecina leciwa była. Ale o dziwo, babunia nie chciała usiąść, bo ja w ciąży, ona postoi.

Soniafka no miła pobudka, ale rzeczywiście, później już tak miłe nie będzie. Bo pod koniec, to już nawet boli... niestety. Na razie, to takie fajne, wyczekane, super uczucie...
Ja się przebudzę, jak Franek bardziej się wierci, ale albo ja mocno śpię, albo on w nocy też śpi, bo rzadko właśnie mnie budzi.

chocolatequa powodzenia w kolejkach i bardzie przyjaznych współczekających;-).
Współczuję straty:-(.Szczerze, w takich przypadkach śmieją się ci, którzy nie mają i nie mieli przyjaciela-zwierzaka. A przecież czy to pies, czy kot, czy szczurek, przywiązujemy się i kochamy jak członka rodziny.

maltanka no i wzory te, które widziałam w sklepie, na prawdę ładne...
Ja mam pościel po Antku, ale te pierwsze, z ochraniaczem właśnie wyrzuciłam ochraniacz, bo był taki cienki i się wyginał, nie sprawdził się. Teraz chcę coś porządniejszego.

Kara_13, najważniejsze, ze udało się wejść do domu. niestety, wszystko się kiedyś psuje...

U nas dzisiaj zimno.
Właśnie oglądam "Dzień dobry TVN" Gościem był Tomasz Adamek. Rozmowa dotychyła jego kandydatury do Europarlamentu. Nieźle mu pocisnęli Wellman i Prokop. Tacy właśnie l;udzie idą do polityki żadnego pojęcia nie mają o tym co im partia każe mówić, a potem tak jest, jak jest u nas w Polsce....

Co dziś na obiad? Pojęcia nie mam...
Trzeba iśc na jakieś zakupy, nie chce mi się, bo pogoda paskudna...
A powiedzcie mi, Waszym zdaniem. Kołderka do wózka 50x70, czy 80x70? Dla Antosia używałam kocyk zimom, ale teraz upatrzyłam śliczną pościel szarą. Wózek mam właśnie szary z czerwonym. Doradźcie co do szerokości kołderki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madlena gdzies do Francji - lubię jak raz na jakiś czas wyjeżdża bo to czas by sie za sobą stęsknic ;) moze tez tak dobrze mi sie kojarzy bo po jednym takim wyjeździe mi sie oświadczył ;))) ale to czas ze człowiek zdarzy odpocząć, zatęsknić i uświadamia sobie za każdym razem jak mocno kocha mimo ze czasem ma ochotę wywiesić za jajka za okno ;))) ostatnio właśnie sie śmiałam do niego zeby sie cieszył ze kocham go tak bardzo ze mimo ze mnie tak potrafi zdraznic to dalej głupia za nim jestem ;) na co on do mnie w odpowiedzi przy programie Cejrowskiego boso przez swiat - jak rozmawiał z gosciem który ma 4 zony i Cejrowski pyta sie go jak on to znosi bo on ma 1 i nie jest łatwo ... I ja wtedy do P.mowię widzisz ciesz sie ze musisz sie użerać tylko ze mna ;) a on na to ale Ty jestes bardziej "kobieca" niz inne kobiety i to jest tak jakbys była
Razy 5 - a i tak Cie kocham ;> sie odgryzł heheh


No tez oglądam DD TVN - masakra , a widzieliście jego i Otylię w śniadania tam na TVP nie znali podstawowych pojęć ...
Bez komentarza.
 
Do góry