reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

I karoca dla mych księżniczek już jest :-)

Kolor się zgadza, stelaż czarny jak było zamawiane. Dodatki wszelkie też są. Portfel lżejszy, ale Ola i Elena będą miały w czym jeździć. Foteliki wybraliśmy w kolorze Origami rose więc wszystko ładnie się prezentuje ;-)

Ja tak tylko o sobie, a tu Animka w szpitalu była...
Co się stało?? Już wszystko jest dobrze? :-(
 
reklama
animka co się stało, że w szpitalu byłaś?

wesolutka to dobrze że córa dawała się położyć jak trzeba było
hania to koniecznie musisz wstawić fotki :tak: mi też się podobają na tych stelażach czarnych, ale wiesz czego ja się boję, że jak gdzieś zarysuję to będzie potem takie obdrapane i będzie to bardzo widoczne

mnie to ostatnio wieczorami zgaga daje się we znaki, ma któraś tak samo jak sobie z tym radzicie?
 
Maltanka ja właśnie też boję się kurczę że obdrapie go i potem będzie strasznie wyglądał, ale jako, że więcej dzieci mieć nie zmierzam to pomyślałam sobie, że w końcu ten ostatni raz mogę sobie pozwoli na czarny stelaż. Będę bardzo uważać na niego i może nie będzie tak źle ;-)

Troszkę przyjemności człowiek w życiu musi mieć :-D ale patrząc na mnie i moją wesołą gromadkę to ja chyba miałam ich już troszkę za dużo :-)

Teraz już bardziej będziemy się pilnować i ciutkę mniejsze radości sobie sprawiaćZobacz załącznik 621884

Dziewczyny właśnie pierwszy raz poczułam moje córy pod ręką!!! Ciekawe czy to tylko jednorazowe czy teraz cały czas już tak będzie...

Uciekam narazie z małym do szwagierki. Do później!
 
Ostatnia edycja:
Anuka 24 ale to masz przy wysiłku, ja miałam wcześniej coś takiego jakby przyspieszony puls, nie wiem jak to opisać, ale ostatnio nie zauwazyłam

Hania oby dobrze się sprawował:tak: a gromadkę masz super, :tak:ojjj fajnie tak;-)

ja ostatnio też chyba czuję ruchy takie wyraźniejsze, bo do tej pory to nic
 
maltanka no właśnie nie po wysiłku, czasem leżę oglądam film a tu boom takie walenie serca... przeważnie wieczorem.Kurde tyle stresów a tu jeszcze tyle miesięcy
 
Jeszcze mam jedno pytanie, bo wczoraj miałam wizytę u gin i zapytałam czy ona też będzie mi robić genetyczne badania na wykluczenie lub potwierdzenie wad genetycznych.I stwierdziła, że ona nie robi takich badań.... Wszystkie miałyście genetyczne badania??? , bo ja ich nie miałam, dzwoniłam do takiej poradni to powiedzieli, że do 13tc takie badania się robi..... Z córką nawet nie wiedziałam, że są takie badania:baffled:
 
Anuka 24 ja to miałam takie bicie serca właśnie wieczorem jak już leżałam, ale teraz serce musi więcej krwi przepompować, więc masz też większe tętno, miałam pytać swojego lekarza o to, ale później mi jakoś umknęło, zapytaj na wizycie. A co do badań to chodzi ci pewnie o te prenatalne? ja też nie miałam, wiem, że one są wskazane jak kobieta jest po 35 roku życia, czy jak coś się działo w poprzednich ciążach, ale gdzie się je robi to nie wiem, mi lekarz nie zlecał tego. Ja miałam to usg na przezierność karkową i teraz połówkowe będzie.
 
animka co się stało że szpital był?? nie ładnie....
chyba tez coś przeoczyłam :(

maltanka mnie zgaga męczy dziennie... masakra a najczęściej jak mam smaka na czekoladę zjem troszkę a później się męczę jak pieron..

Anuka ja tez czasami mam takie kołatanie serca ale myśle że jeśli to jest chwilowe i żadko to nic złego :) z ciekawości zapytaj lekarza i moe ciśnienie sobie mierz :)

Haniu super że karoca juz jest i jesteś zadowolona :) to najważniejsze :) no i żeby dziewczynka się dobrze jeżdziło hhee :)

Nati dzisiaj chce mnie wyprowadzić z równowagi.. tak nie znośna jest że szok..
 
reklama
maltanka, ania to mnie uspokoiłyście.. właśnie wczoraj miałam wizytę i zapomniałam zapytać.

Mi właśnie powiedziała, że ta przezierność karkowa jest to badanie genetyczne i ona takich nie robi i du pa ... a teraz już jest za późno.Czyli do końca niczego się nie dowiem.

Mi mierzyła tylko obwód główki , brzuszka, kończyn, sprawdzała serce, żołądek, wątrobę itp...
 
Do góry