reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ania// no właśnie ja zauwazyłam, że bardziej po słodkim mam zgagę, albo po mleku jeszcze

ann widzę, że ty z moich stron jesteś:tak:

animka, chocolatequa koszmar z tą służbą zdrowia naszą:wściekła/y: łachę robią, że kogoś przyjmą, nic nie wiedzą tylko wiecznie "najprawdopodobniej"
 
reklama
mi na szczęście mleko na zgagę pomaga :)

służba zdrowia... nie wypowiadam się.. unikam jak tylko moge...:)

maddlena spokojnie poczekamy aż będziesz miała więcej czasu :) miłego wyjazdu :)

Ann_ ja niestety nie mam pojęcia :)

My zaczynamy majówkę już dziś haha ( tylko szkoda że M jeszcze jutro do pracy musi iść ) na obiad dziś szaszłyki z elektrycznego grila hehe:)
 
Anuka, zmierz sobie cisnienie przy tych kolataniach. jesli bedzie podwyzszone ja bym pojechala do szpitala jesli to niejednroazowy skok. tak czy tak powiedzialabym lekarzowi prowadzacego bo moze byc to wskazanie do cesarki.

maltanka mnie tez meczy zgaga, ale popijam tylko wode:) w pierwszej ciazy zajadalam masowo migdaly. Ale chodzi o to zeby je jak najdluzej ssac i wyciskac z nich jak najwiecej soku, a nie gryzc jak paluszki ;)

nexiss, dzieki :)

Animka, masakra jakas :/ ale najwazniejsze ze macie to za soba. Ja tez nie przepadam za lekarzami a zwlaszcza w szpitalach. Takze milo wspominam moj porod gdzie urodzilam w czwartek a do domku wyszlismy w sobote :)

Ann, piszesz o kosciele... odkad jest z nami Ola i idziemy wspolnie na msze to nasze Dziecko wytrzymuje max 20 minut i konczy sie to wyjsciem z kosciola :) Jej sie bardzo podoba jak graja organy spiewa organista i w ogole, ale jak przychodzi do kazania, to jej sie po prostu nudzi. Najchetniej by raczkowala po calym kosciele, albo chodzila za raczki ;)

madlena, ja nawet nie chce myslec jakie bede miala tyly po 2 tygodniach za granica bez neta ;)
 
ania no nic może jeszcze gdzieś to wyszukam, ale to bardziej ciekawość niż potrzeba wiedzy :) i z grilla też smakołyki robią apetyt, ale do majówki trzeba poczekać to coś się zorganizuje.
 
Takie duszności i kołatania to tylko kardiolog i mierzenie ciśnienia, bo w ciąży można mieć nadciśnienie i trzeba pilnować. Zadyszka i przyspieszone bicie po wysiłku to ok, ale od leżenia i nieprzemęczania się to już tylko lekarz. Mi teraz też szybciej serce bije, ale to normalne.
Na wizytowym relacja moja u lekarza :-)
 
Uff nadrobilam ;)
Witam sie wieczorne - zaraz bede czytać wizytowy ale wierze ze wszystko było dobrze ;)

Ania szkoda ze musicie czekać jeszcze długi weekend... Ale jak to mówią na dobre wiadomości warto ;)

Gosia ;) No my tymczasowo jeszcze jesteśmy w Zawierciu wiec jeszcze bliżej czwy ;)

Ann witaj ;)

Animka dobrze ze juz w domku i wszystko juz ok - dostałaś jakieś skierowanie do lekarza na te nerki?

Hania czekamy na fotki Karocy i fotelikow ;)

Madlena wybaczymy - ale trochę sie martwilysmy:/ ;) dobrze ze to brak czasu ;)

Dziewczynki jak o czymś zapomniałam wybaczcie ale pamięć dobra ale krótka ;)

Ja na pęcherz tez miałam urosept- pomógł ;)

Dzis zawiozłam mojego psa do fryzjera, odebrałam okap i zostawiłam Niunke - psa u rodzicow, stwierdziliśmy ze jak ma byc kiepska pogoda to lepiej jej nie brać.. Odwiedzilam tez znajomych i chyba sie trochę przeciazylam bawiąc z ich synem bo troszkę boli mnie brzuszek wiec leże leże ;) jutro pakowanko finalnie i wyjazd ;) ah sie cieszę ;)

Pisalyscie o rzeczach dla juniorów - ja zaszalalam ostatnio za fes... Nawet nie przywiozłam do domu hehe zostawiłam u rodzicow ale nie mogłam sie powstrzymać jak weszłam do h&m ;))) moi rodzice sie tylko popukali w głowe jak zobaczyli zakupy haha ;)

Nio to lecę pozmywac i spać bo jutro długi dzien sie zapowiada ;)

Buzki dla Was !
 
reklama
hm oki, a więc jak ich nazwiemy wobec siebie? :-)

Myślałam że chodzi Ci o takie określenie według kodeksu rodzinnego i opiekuńczego - to powinno być tak jak napisałam... A takiej nazwy zwykłej to nie kojarzę, u nas w użyciu raczej kuzyn męża po prostu, ewentualnie kuzyn...
 
Do góry