reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej dziewczyny :)

Udało mi się wczoraj kupić rabarbar w osiedlowym warzywniaku ale nie miałam pomysłu co dokładnie upiec więc zostawiam to na dzisiaj :) Chyba zrobię babeczki: Moje Wypieki | Słodko - kwaśne babeczki z agrestem i bezą (w wersji z rabarbarem są moim zdaniem lepsze niż z agrestem)

U nas dziś pogoda super od rana, mam nadzieję, że tak pozostanie :)

Ann witaj :) Ja też starałam się wstrzymywać z kupowaniem, aż pojechałam do szwagierki która rodzi w lipcu i zobaczyłam ile ona ma nakupione... wtedy poczułam się rozgrzeszona i na każdych zakupach jakąś drobnostkę kupuję :)

Hania wszystkie czekamy na prezentację karocy :D:D:D


To witaj w klubie kochana :-) ja już też się nie mogę doczekać..no absolutnie nic nie czuję...to widzę, że i za tydzień sytuacja może się nie zmienić ;-) ale wierzę, że ty już jesteś bliziutko i maluch w końcu się odezwie :-)

Ja od czasu do czasu jakieś kopniaki czuję ale niestety bardzo nieregularnie... :( To pewnie przez to łożysko na przedniej ścianie... Na czkawkę natomiast cały czas czekam...


Powodzenia dla wizytujących!!!!

I miłego dnia dla wszystkich!!!
 
reklama
Kurier będzie za pół godzinki :-)

Cieszę się strasznie, ale tyle kasy pójdzie, że szok :no:

Za wszystkie dziś wizytujące zaciskam kciuki ;-)
 
Dzień dobry :-)
Ann, na pewno będziesz wyglądać ślicznie! delikatne kroje pasują kobietom z brzuszkiem :)
Ania, współczuję, że jeszcze tyle musicie czekać na te wyniki :-( to przykre, że człowiek musi tyle czasu się stresować...
Maltanka, Joani, i ja się powstrzymuję ;-P choć jest ciężko bo nawet jak nie jadę do sklepu to kusi mnie żeby wejść na allegro :-D wybraliśmy już nawet kołyskę ale wciąż czekam na olśnienie, czy to dobry moment na zakupy :)
dziewczyny, wieki całe nie jadłam rabarbaru! :szok: muszę o tym pomyśleć :laugh2:
A u nas jeszcze mgły i pochmurno. W ogóle wszystkie dni są burzowe i nie ma okazji wyjść posiedzieć na dworze, a tak by się chciało...
Wczoraj najgorszą burzę przetrwaliśmy w Zusie (nawet Pani celowo nas przytrzymała żebyśmy nie musieli moknąć;p) na szczęście udało mi się pozałatwiać większość spraw.
Plany na dziś: praca, praca, praca, a jak wyjdzie słonko może wyjdę chwilę poplewić w ogródku... na obiad burgery z grilla :)
Pozdrawiam ciepło!!!
P.s no i zpaomniałabym o najważniejszym przecież! kciuki za wizyty kochane!!!! :-)
ostatnio jestem zadżumiona strasznie, przez pogodę ćmi mnie głowa i jeszcze zawroty głowy, eh...
 
witamy sie wtorkowo :)

zaciskamy kciuki za wizyty!


Ann, zamierzasz rodzic w Krakowie, czy gdzies blisko miejscowosci rodzicow? (pytam bo tez jestem z krakowa)
I tez mnie denerwuje wieczny smog... i przekroczone normy

Dooda, z mojego dotychczasowego doswiadczenie wiecej dzidziusiowych promocji jest w superpharmie z karta lifestyle niz w rossmannie:)

Hania, ja tez nie moge sie doczekac fotek Twojej fury :)

aiwpa, ja w poprzedniej ciazy nie mialam akurat zapalenia pecherza, ale angine i innym razem grype zoladkowa i mimo braku bloczkow jak powiedzialam ze jestem w 7 i 8 miesiacu ciazy przyjeli mnie poza kolejnoscia. Zdrowka w kazdym razie!

U nas pogodowo wczoraj bylo srednio, co chwile chmury burzowe przychodzily i odchodzily, ale dzis sie zapowiada ladniej. Mam nadzieje ze weekend majowy bedzie chociaz czesciowo sloneczny bo chetnie bysmy rozpoczeli sezon grillowy na dzialce :)

A ja po prostu co chwile latam siusiu, ale wczoraj sie dowiedzialam dlaczego. Mloda glowkowo ulozona stad ucisk, a Ola do 32 tyg byla ulozona miednicowo wiec byl luzik :)
 
Wesolutka, mam tak samo! Stefanek ułożony główkowo, a ja jak gdzieś jadę to muszę opracować mapę toalet :-D z tego wszystkiego zapominam, że pić przy tym trzeba jak smok :-)
 
Wesolutka fotki to jedynie mąż może zrobić bo u mnie aparat troszkę za słaby - już kiedyś o tym pisałam. Więc pewnie nie prędzej niż wieczorkiem bądź nawet jutro jak się doproszę :rofl2:

Ale ze swojej strony obiecuję, że będę go dręczyć i męczyć by cyknął fotki ;-)
 
Ann na pewno będzie piękna :)

Koko to podsyłam ci trochę słoneczka to i lepsze samopoczucie przyjdzie. Ja z zakupem wózka wczoraj wpadłam na pomysł, bo gondolę w sumie mam, a w zimie to i tak za bardzo nie nachodzę i nie mam też gdzie, a spacerówka dopiero na wiosnę i mówię do męża, że najwyżej pójdę z małym do sklepu posadzę go i wybiorę to co mi będzie pasowało:-D byle by był fotelik od razu, łóżeczko kompletne i parę ubranek nowych na początek

wesolutka, koko wy z toaletami, a ja jak gdzieś wychodzę to tylko szukam czy będzie gdzie usiąść, na poczatku jak dłużej gdzieś postałam to mi się słabo robiło i teraz mam fioła na tym punkcie:sorry2:
 
Hania, to tak jak u nas... w ogole ja nie umiem robic ladnych fotek. Wiec nasze zdjecia zawdzieczamy tylko mezowi :)
Nasz wozek ma przyjsc w piatek, a czekamy od wczoraj, wiec domyslam sie Twoje zniecierpliwienie jak juz tyle czekacie :)
Byl juz kurier? )

Koko, maz ostatnio musial stanac przy lesie i mowie ze jak bedzie ktos jechal to ma dac znac. I co odebral telefon i gosc na motorze jedzie i takiego zurawia na mnie :p:p

maltanka, tez to przechodzilam w tej ciazy, na szczescie krotko. Ale w momencie mnie lamalo i musialam sie polozyc. Dobrze ze Ola wyrozumiala i jak ja wsadzilam do lozeczka z zabawkami to nie protestowala ;)

animka, witaj.. cos przeoczylam i nie doczytalam... czemu szpital?
 
reklama
Do góry