reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witajcie. Ja już od 5 nie śpię, mój Maluch będzie chyba w przeciwieństwie do mnie będzie rannym ptaszkiem;-) Dzisiaj usg, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Potem planuję ustalić co zrobić do jedzenia na święta i przygotuję listę potrzebnych zakupów.
Dziewczyny, a co myślicie o pójściu na koncert? Czy głośna muzyka nie zaszkodzi Maluchowi? Była któraś z Was w poprzednich ciążach na jakiś koncertach?

Katka, Sawi mam nadzieję, że wszystko ok u Was. Myślę też o Nexiss, oby wszystko z ciśnieniem było ok i by ją wypuścili na święta do domu.

Jeśli ktoś jeszcze dziś wizytuje, to 3mam kciuki&&&&
 
reklama
Hej jetem! Zgłaszam się! Wszystko ok! Macie racie, brak czasu, małż pojechał wczoraj rano w delegacja i jestem sama z małą, wczoraj rano byłam na wizycie, nie będę się rozpisywać w wizytowym, bo zbytnio nie ma o czym, byłam na kontroli z wynikami i nie robił usg, Położna posłuchała serduszka, wyniki mam w porządku, sprawdził tylko szyjkę... wszystko gra.. kolejna wizyta za 4 tyg...

Kazał mi jest posiłki o stałych porach, pewnie przez to wymiotuje że nie raz nie mogę zjeść nic a nieraz jem aż za dużo.
Potem szwagier przyszedł do małej jak spała a ja pojechałam na świąteczne zakupy. Jutro muszę piec babeczki;/

A dziś obudziłam się ze strasznym bólem głowy... szkoda gadać... Dziś zostały mi do umycia dwa okna...;/ a tak mi się nie chce że masakra...
 
Hey :) my dzisiaj pospałyśmy do 9 :szok: wow

słoneczko świeci ale chłodno jest :) ważne że nie pada :D

katka dobrze że u lekarza wporządku :) i maluszkowi pięknie serduszko biję :)

sawi miała jechać na szpital nie... i cisza może ją zostawili i nie ma z czego dać znać.. chociaż wolę wersję że po prostu czasu brak...:)

Bigbi ja pamiętam jak raz byliśmy na dniach chorzowa w ciąży z nati i właśnie konert był strasznie zaczeła kopać okryłam brzuszek kurtką zasłoniłam rękami i uciekłam daleko od hałasu i dopiero się uspokoiła w brzuszku jak delikatnie głaskać zaczełam.. musiała się bardzo wystraszyć.. z resztą ja też.. to był jakoś 5-6 miesiąc..

na dzisiaj planow brak .. tylko ogarnąć i obiad wykombinować tylko co na ten obiad.. to nie mam pojęcia :no:

kciuki za wizytujące !!! &&&&&& :*

miłego dnia :*
 
Dzień dobry w ten słoneczny dzień :) Jak dobrze, że świeci słońce to będzie można wyjść odpocząć w ogrodzie :)

Dooda i Madlena
zazdroszczę wyjazdu :) My na czas ciąży nie planujemy wyjazdów, ale odbijemy sobie później :-)

Bigbi
nie wiem czy koncert to dobry pomysł, taka głośna muzyka to też wibracje... Może zapytaj swojego lekarza?
Miłego dnia wszystkim!:-D
 
Katka, dobrze, że wszystko w porządku :-) ale nie radziłabym ci mycia okien, tym bardziej, że coś tam cię czasem pobolewa. Jak mąż nie może, to zostaw brudne, nic przecież się nie stanie. Mi na szczęście dzisiaj mąż umyje, pewnie nie zrobi tego tak pięknie jak ja, ale nic już nie będę się odzywała, ważne że pozimowy brud zniknie ;-)
Bigbi, koncert na pewno odczuje maluch i będzie się ruszał, ale to przecież nie jest zagrażające życiu. Ważne, żeby tylko ludzie cię nie zgnietli ;-)
Muszę też jakiś obiad wykombinować, może w sklepie coś wyśledzę :-)
 
Dzisiaj usg, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

w takim razie trzymam kciuki za wizytę ;) ja dzisiaj też wizytuję o 18.00 :-)

co do koncertu to zrób tak jak uważasz ale nie sądzę żeby muzyka zaszkodziła dzieciątku ;) ja byłam w 27 tyg na weselu, później gdzieś w 30 tygodniu na urodzinach dobrego znajomego w klubie gdzie była dyskoteka i jakoś nie odczułam, że maluchowi jest źle ;) uważaj tylko żeby w brzuch nikt cie nie walną bo jednak koncert to koncert i jak dużo ludzi jest to tam nikt nie patrzy jak tańczy (o ile to taki koncert o jakim myślę-z tańcami ;-)) to jest bardziej niebezpieczne niż głośna muzyka
 
Dziewczyny jestem i ja po wizycie :-) więcej w odpowiednim wątku

Ale napisze wam, ze ledwo żyję :confused2: wstać musieliśmy przed 6 rano bo wizyta na 8.30 ale dzieciaki trzeba babci zawieść i do Bydgoszczy dojechać...
Rano strasznie zimno, maluchy marudzą bo nie chcą wstać ehh

Teraz jeszcze na 13 mam diabetologa i spokój narazie :-)

Miłego dnia Wam życzę i trzymam kciuki za wszystkie wizytujące.
Zobacz załącznik 620350
 
witamy sie i my :)

dzieki dziewczyny za rady sprzetowe, mam nadzieje ze posluzy jeszcze jakis czas. Swoja droga wiekszosc z was miala takie przygody, co mnie troszke pocieszylo :)

trzymamy kciuki za wszystkie wizyty i zdrowka dla chorowitkow :)

u nas srednio z tym sloneczkiem, w dodatku siny wiatr i dosyc zimno, wiec chyba jednak na spacer zalozymy obie czapki i zimowe kurtki ;)

bigbi, ja w porpzedniej ciazy obskoczylam jeden panienski, 3 wesela, mecz pilki noznej i mlodej sie bardzo podobalo (chociaz i tak najwieksze wrazenie robilo na niej kino i organy w kosciele) :D
W tym roku wybieramy sie na mecz siatkowki wiec tez bedzie ciekawie ;)

Kusiak, ja mam mlodsza core niz Twoje skarby, ale u nas jest albo jedna dluga drzemka jesli ja przetrzymam rano kolo2 - 2,5 godziny, albo dwie krociutkie ok 45 minut. Ale tez nie zawsze ma ochote sie klasc, zwlaszcza na to druga drzemke...

Maddlena, super, tez zazdroszcze morza, bo ja jestem uzalezniona od niego, ale niestety maz nie podziela moich entuzjazmow... trzymam kciuki za pogode, zeby bylo slonko :)
My majowke odpuszczamy, ale dokladnie za miesiac jedziemy do Chorwacji... :)
 
Dziewczyny zostawiam suwaczek tylko pokazujący ten wiek ciąży z USG, bo w końcu u mnie właśnie nim lekarze się posługują. Terminu ostatniej miesiączki nie posiadam więc lepiej niech już tak zostanie :-D
 
reklama
Do góry