reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ktka, spokojnie, na pewno nic się złego nie dzieje. Zrób jak mówią dziewczyny, napij się coli albo zjedz coś mega słodkiego, glukoza na pewno go pobudzi :) daj znać, jak maluszek!
A do mnie rano przyjechał rogal, jest obłędny :D mąż go już wyprzytulał, ja zrobię to w nocy ;)
 
Soniafka, może twój rogal jest z kulkami styropianowymi, to szeleści. Ja na szcęście dostałam bez tych kulek, bo to faktycznie wkurza.
Ale się dzisiaj nachodziłam i ledwo żyję. Dałam koleżance L4 a ona zapomniała oddać.. a że wracają dopiero po świętach, to kadry dzwoniły do mnie.. no i zaczęła się gonitwa do koleżanki, pracy i urzędu. A mi kluczyki od samochodu wcięło.. wszystko obszukałam i nie ma... muszę potem z mężem jeszcze raz na spokojnie przejrzeć wszystko, bo będę uziemiona. Takie latanie po mieście to już nie na moje siły, brzuch zaczyna co raz bardziej ciążyć.. grawitacja w końcu ;-)
Katka spokojnie, odezwie się ;-)
 
Jestem już.
Wszystko jest ok, insulinę mam brać dalej jak biorę. Kontrolować i zapisywać cukier za miesiąc kontrola.

"Dla mnie nie istnieje pojęcie bezstresowe wychowanie. Dzieci muszą mieć wytyczone granice zachowania a nie pozwalać sobie włazić na głowę. Dziecko powinno wiedzieć co można robić a czego nie.
Powinno mieć jakieś swoje obowiązki, niewielkie ale zawsze by przystosować się pomału do dorosłego życia."

Tak dokładnie uważam,
 
Ostatnia edycja:
Dobra obudzilam go:)) frytkami z sisem czosnkowym:)

już w brzuszku smakosz rośnie :)

Dziewczyny a co sądzicie o bezstresowymi wychowaniu ??

mysle tak samo jak Hania.. granice muszą być dzieci muszą wiedzieć co wolno a co nie.. nie chodzi obicie szarpanie krzyczenie.. ale od klapsika w dupkę jeszcze nikt nie umarł :)

my już po obiadku :)

Anka dobrze że wszystko się uregulowało :) pilnować się insulinę przyjmować i bedzie wporządeczku :)



Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
zgadzam się z dziewczynami

Ja generalnie nie jestem zwolennikiem bicia natomiast wyznaczanie jasnych granic i kara za ich przekroczenie jest konieczna moim zdaniem... Oczywiście system nagród jest super ale nutę można się do niego ograniczać... Przynajmniej tak uważam na dzień dzisiejszy, natomiast to jak będzieu mnie to porębie okaże się w praktyce...
 
reklama
AAAA, i kolejne rzeczy w tym domu się psują :/ 2 godziny ślęczeliśmy nad głupią kosiarką próbując przywrócić ją do życia i nic :/ wredna małpa, akurat przed świętami zrobiła sobie wolne... Z tej rozpaczy aż zarobiłam ciasto na pizzę, musimy się trochę pocieszyć ;) niech tylko spróbuje nie wyrosnąć, bo jestem dziś w bojowym nastroju ^^

Co do wychowania, dla mnie wszystko jest w teorii, praktykować jeszcze nie miałam okazji więc z założenia jesteśmy przeciwni jakimkolwiek karom cielesnym, bicie więc nie wchodzi w grę, ale karny jeżyk jak najbardziej, bo system nagród i kar ponoć działa :) uważam, że dziecko musi wychowywać się zgodnie ze swymi potrzebami i zainteresowaniami ale bezstresowe wychowanie jest chyba dobre tylko dla rodziców...
 
Do góry