reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Stwierdziłam, że będę go ignorwać, jak on mnie może to czemu ja nie mogę, ciężko będzie bo teraz jestem wyjątkowo bardziej na wszystko wyczulona, jak to mi siostra radziła odpowiadać tylko "tak" i "nie" i spokój, nie dopytaywać, może sam zacznie się starać, skoro moje starania ma gdzieś, to ja też go mam (...)

Ide się wziąść za siebie, ubrać, pomysleć o obiedzie, coś wymyśleć, potem na spacer przewietrzyć się i nie myśleć o bzdurach :)
 
reklama
Witam!!!

Dziewczyny któaś z was pisała, żebym dała znać co załatwiłam w związku z ubezpieczeniem chorobowym prowadząc własną działalność gospodarczą.... no więc złozyłam ZUS ZUA , żeby przystapić do ubezpieczenia chorobowego.... składki dopiero mam przyjść w kwietniu żeby obyliczyły , bo maja się zmienić emerytalne i tak; składam, mój dochód brutto to 3500zł .Składka społeczna wyniesie; 1116,50, plus zdrowotna 270,40 , plus fundusz pracy sobie wzięłam 85,75. Czyli składka wyniesie ok 1500zł i od kwietnia - czerwca ( 90 dni) będę płacić takie składki a od 1 lipca idę na L4. Na L4 i na macierzyńskim powinnam dostawac gdzies 2400zł na rękę, nie wiem dokładnie, ale tak jakoś wychodzi.


pozdrawiam
 
Widzę kochane, że jest nas więcej, tych nie śpiących :-) Ja rano przed 6 wstałam na siku i potem położyłam się przed tv i jeszcze o dziwo dospałam do 8.30.
Od rana poważne tematy, pewnie przez to spać też nie możecie, bo ja nawet we śnie wszystko przeżywam i się wybudzam.
Nexiss, tu tylko ignorancja pomoże i choćby cię korciło bądź dzielna i czekaj na obrót sytuacji. Facetów trzeba uczyć i być nieustępliwym, wtedy będą chodzić jak w zegareczku ;-)
Szybki obiad na dziś, tylko co?? :-)
 
Joani my dziś na obiadek chyba rybka w sosie włoskim z biedronki ( 40 min. w piekarniku i już :) i ryż albo frytki zobacze na co M ma ochotę:)

Koko daj znać jak po wizycie.. co lekarz powiedział??? :)
 
Hej.

Ja tez musiałam mojego postawić wczoraj do pionu. Przez ostatnie 3 miesiące był na kursie. W prawdzie w tym samym mieście ale daleko i nocował 2 dni w tygodniu poza domem a przez ostatnie 2 tygodnie wracał tylko na weekend, więc wszystko na mojej głowie. Kurs się skończył i umówiliśmy się wcześniej, że dziś idzie z córką do ortodonty na 14:40, ja pracuje do 17 więc dużo musiałabym się urwać. A on wczoraj mówi, że dziś w pracy ma jakąś uroczystość z ministrem i innymi "ważnymi" i musi być. Wkurzyłam się i powiedziałam co o tym myślę. Dziś rano dzwoni że na "szopkę" nie poszedł i pójdzie do ortodonty. Grzeczny .. ;-) No niestety dzieci to odpowiedzialność obydwojga rodziców.
 
witam :)
zaraz nadrobie ,
kurcze od rana ból coraz silniejszy z dn na dzien , taki jakby nerw w posladku , że chodzic trudno , nie wiem jak zakupy zrobi o mamo , mam nadzieje ze bedzie zaraz przechodzilo , bo tak z tym bólem jest ,
ale dzis masakra,
zw tylko milosza jakos odprowadze


nexiss nie przejmuj się , widzę że dziwny jak mój,
trzeba to wszystko miec nie powiem gdzie i starac się nie przejmować choć sama wiem jakie to trudne







co do rozmowy o moich oczekiwaniach chyba na razie bezsensu bo on i tak ich nie spelni..
 
Ostatnia edycja:
Ritta no i dobrze, że Twój grzecznie nie poszedł i może on iść do ortodonty z córką, niech się też wykazuje a co:)) On ma i tak z Tobą dobrze, bo Ty bardzo wyrozumiała jesteś:)
 
reklama
Witam również wszystkie Mamusie :)
Tak czytam sobie, że u Was słoneczko się pokazuje a u mnie hmm.. niby w miarę ciepło ale pochmurno.. Jednak my się nie martwimy i na spacer i tak pójdziemy :) w niedzielę np. nawet w deszczu chodziliśmy hehe ;)
Do tego takie z Was ranne Ptaszki.. a ja wstaję ok. 9 :p czy pójdę spać o 21, czy o 24 to i tak wstanę zawsze o tej samej godzinie :D
Co do facetów i ich humorów, to jest na swój sposób tak jakby oni byli w ciąży :p Poza tym jeśli chodzi np. o pieniądze, to zawsze można pomyśleć czy w szafie nie mamy jakichś niepotrzebnych rzeczy, które przykładowo możemy sprzedać na allegro czy tablicy.. i w ten sposób choć troszeńkę uda się uniezależnić a wtedy taki Pańcio załapie zdziwko ;)
Notariusza, odbiór mieszkania, zakupy, stolarza i cały ten asortyment mamy już na szczęście za sobą :) wprowadziliśmy się bowiem już do naszego domku pod koniec października :) 3 mam kciuki - wszystko się uda załatwić :)

Pozdrawiam :)
 
Do góry