reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witajcie
Ja dzisiaj pospałam trochę i wstałam po 10.00.
Wczoraj wieczorem oczywiście znowu tuliłam wc.
Pogoda ładna, ale trochę wieje, obiad na dzisiaj w sumie mam, aby musze chłopakom rybkę usmażyć, bo na 17 idę z koleżanką na warsztaty "Mamo to ja":tak:zobaczymy czy będzie coś ciekawego, a póki co idę z psiurem na spacer.

a_nka
:-D no bedzie z 5 lat jak nie byłam:-D:-D

EM_Ka oj to pewnie latania miałaś z kredytem, ale dobrze, że wypłacili, kupiliście mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym? widzę, że już dzisiaj tuliłaś wc, ja wczoraj wieczorem tuliłam

furciaczek super, że się sytuacja wyjaśniła z położną, zawsze to pewniej się czujesz jak masz koło siebie osobę znajomą

katka ja mam kapuśniak, wczoraj gotowałam i rybę zrobię na drugie

Rajo kciuki za wizytę, z maluszkiem na pewno wszystko ok

aluska90 witaj

nexiss super, że sezon grillowy rozpoczęliście, oj narobiłaś ochoty, zjadłabym taką karkóweczkę z grilla

candy przykro mi

maddlena i jak masz wynik? trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku, ba na pewno jest, psd. doczytałam jupiiiiii, a wiem co przeżywałaś, ja miałam tak samo w I ciąży z toksoplazmozą, zrobiłam wyniki w piątek a w poniedz. poszłam do lekarza oj cały weekend wyjęty z życia, aż nie chcę tego wspominać. cieszę się że wszystko ok.

soniafka udanego wypoczynku i spokojnego lotu

Bubbles ładne imię Liliana

joani ja zawsze tak mam, że wybiorę się na zakupy i wracam zawsze z czymś innym, a też musze się kiedyś przejść po lumpkach
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ok, wystarczyło upomnienie. Proszę usunąć wątek, przepraszam, że jako "nie znana" w ogóle pozwoliłam sobie cokolwiek pisać.
Dwa miesiące temu byłam przy zakładaniu głównych wątków, poźniej tylko czytałam bo miałam ciężko w pracy, a teraz jak mam więcej czasu chciałam trochę się do Was dołączyć. Nie szkodzi. Przepraszam wszystkich za utrudnienia :)

Ja nie mam do Ciebie pretensji ale zazwyczaj wspólnie ustalamy o założeniu nowych tematów.
Ten wątek nie jest ani mój ani Twój ani żadnej innej tylko NASZ. Ja biorę też pod uwagę, że będzie nam służył wiele lat (mam nadzieję, że będą takie które będą się długo udzielać i później dzielić doświadczeniami odnośnie maluchów) i chcę aby był porządek i chcę unikać "niepotrzebnych" tematów.

Soniafka jestem jak najbardziej ZA tematem dotyczącym np. wózków i fotelików.
Może macie jeszcze jakieś propozycje ?
 
Wejdzcie na inne fora dla kobiet w ciazy i zobaczcie ile jest watkow ktorych nie ma tutaj- a są bardzo przydatne, odziez, kosmetyki, wozki itp. Patrząc na wątek o pupilach stwierdziłam, że piszecie o wszystkim.

Nie ważne, przepraszam i dziękuję na sprowadzenie na ziemię. Myślałam, że nowe też mają jakieś szansę się wdrożyć.
 
justynaaa przecież nikt Ci nie broni się udzielać:tak: A myślę jak Ritta, żeby jak któraś chce założyć jakiś wątek to żeby ustalać to tutaj, bo później zrobi nam się wątkowy śmietnik i bałagan:) A po co nam milion wątków do których nikt nie będzie zaglądał?:)
 
Ostatnia edycja:
Wejdzcie na inne fora dla kobiet w ciazy i zobaczcie ile jest watkow ktorych nie ma tutaj- a są bardzo przydatne, odziez, kosmetyki, wozki itp. Patrząc na wątek o pupilach stwierdziłam, że piszecie o wszystkim.

Nie ważne, przepraszam i dziękuję na sprowadzenie na ziemię. Myślałam, że nowe też mają jakieś szansę się wdrożyć.

Ojj nie bierz sobie znów tego tak do siebie ale miałyśmy już tu dyskusję na temat nowych wątków i ustaliłyśmy, że najpierw poddajemy pomysł i jeśli ma to sens to to go zakładamy.
Może troche źle to zabrzmiało ale myśle, że Candy nie miała nic złego na myśli. Jesteś u nas jak najbardzej mile widziana i nie obrażaj się. ;-)
 
Justynaaa żadna z dziewczyn na pewno nie chciała Cię urazić, jak sama pisałaś nie miałaś czasu i dawno się nie udzielałaś, więc nie każda musi Cię znać czy pamiętać, dlatego Cię uznały za nową, a jednak mamy już tutaj ustalone jakieś zasady i po prostu było by miło jakbyś się do nich stosowała:) Bo zrobiłaś trochę "wejście smoka" hehe:)
 
Wejdzcie na inne fora dla kobiet w ciazy i zobaczcie ile jest watkow ktorych nie ma tutaj- a są bardzo przydatne, odziez, kosmetyki, wozki itp. Patrząc na wątek o pupilach stwierdziłam, że piszecie o wszystkim.

Nie ważne, przepraszam i dziękuję na sprowadzenie na ziemię. Myślałam, że nowe też mają jakieś szansę się wdrożyć.

Po pierwsze nikt Cię nie wygania i nie zabrania udzielać.

Po drugie my nie małpki i nie musimy mieć tak jak na innych wątkach. Jeśli uznamy, że nowe tematy będą przydatne możemy założyć. Sama też możesz dać propozycję.
A jak patrzę na wątek marcówek to mi słabo. 5 tematów usuniętych. Mnóstwo "martwych" tematów i ogólnie chaos. Tego chcę uniknąć.
 
reklama
Justynaaa duzo "nowych" dziewczyn tu zaglada i pisze i mysle ze zadna nie poczula sie przez nas odrzucona. Nikt Cie nie odrzuca i nie traktuje jak intruza. Jedyna uwaga do Ciebie to byla tylko o zalozonym przez Ciebie watku i chyba wytlumaczyly dziewczyny dlaczego. Ale jak najbardziej jestesmy za tym zebys sie udzielala dalej :)
 
Do góry