reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny właśnie zapisałam się na aminopunkcję.. za 10 dni.. 31.03 na godzinę 10.30.. mam nadzieję na wasze kciuki :*

M własnie ogarnoł balkon czekamy na znajomych i pichcimy :)
 
reklama
BubblesGirl mi ginekolog już dawno kazał zmienić na płaskie ;-), tłumacząc to tym, że już po porodzie mogą mi zostać bóle pleców. Nie wiem ile w tym prawdy, ale na wszelki wypadek kupiłam płaskie :-D

ania// ja już trzymam kciuki:-) grill...mniam...ale ochoty narobiłaś ;-)

Ja też głównie zaglądam na główny, wizytowy i oczywiście na brzuszki :-)
 
Ania// no pewnie, że będziemy trzymać kciuki:tak: ja mojego namawiam na grilla w niedziele jak będzie pogoda:-D

Animka ja jestem kurdupel(164 cm), więc się przyzwyczaiłam, że zawsze obcas czy koturn jest, żeby jakoś przy moim wyglądać:D Jak mam płaskie buty to się przy nim dziwnie czuję:p
 
Bubles możesz czuć sie drobna ;)

No my tez dzis sie nabiegalismy, najpierw dostawa kafli i innych rzeczy do łazienki , potem zamowienie tapet, spotkanie ze specjalista za chwile znowu kolejna ekipa jeszcze tylko obiadokolacja robię właśnie ... Potrm gniazdka włączniki eh a jutro to samo...
Maltanka pierwotny wiec dla nas lepiej ;) teraz tylko wykanczamy, w czw notariusz ;) i juz nasze ;)))

Madlena bo nie wiem czy pisałam juz b sie cieszę !!!
 
animka,ty masz jakieś problemy z kręgosłupem, czy to takie ogólne zalecenie?Ja jak idę "na miasto" też na korkach śmigam, ale tak w koło komina to na płaskim.
Ja mam 171, mąż ponad 1,90 i też przy nim jak idę na płaskim czuję się malutka:-) więc dziewczyny, wniosek sam się nasuwa, my mamy wzrost w normie, to nasi panowie są wielkoludami ;-)
 
Kochane, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale rano z mężem nie usiedzieliśmy w domu i pojechaliśmy po wyniki, a potem żeby się oderwać od głupich myśli pojechaliśmy na wiosenne zakupy. Wynik trisomii 21 to 1:143, wyjściowy był 1:900. pozostałe trisomie zmalały. Podczas usg NT było 1,2. Naprawdę nie wiem skąd się to wzięło...siostra ma obecnie super wyniki papa, w rodzinie brak chorób genetycznych. Musimy się wziąć za siebie i jakoś dotrwać do środy, żeby obgadać to z lekarzem...
Ania, trzymam mocno kciuki za twoje badania!!! Może i ja będę musiała zrobić amnio, chociaż wolałabym uniknąć...
Maddlena, cieszę się, że wyniki dobre!!! :)
A my także myślimy o imionach dla dzidzi ale wciąż nie znamy płci...
 
joani z kręgosłupem u mnie wszystko ok, to było takie ogólne zalecenie. Już chyba na hmmm...3 wizycie dostałam ochrzan za koturny. Podobno już na początku, kiedy nawet nie jesteś tego świadoma, wyginasz się jakoś inaczej i tworzy się "martwa strefa", która może dokuczać Ci już do końca życie...ile w tym prawdy nie wiem, ale na wszelki wypadek wolę już te płaskie ;-)
 
Koko mysle ze wyniki nie sa zle. Gdzies wyczytalam ze amnio zaleca sie przy ryzyku wiekszym niz 1:100. NT wyszlo bardzo ladne a jak juz piasaly dziewczyny pappa czasem wychodzi zafalszowane. Mysle ze nie masz sie czym martwic.
 
reklama
Do góry