reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kusiak no i ja nie mam zamiaru przez niego zmieniać, ale nie powiem, żeby mnie to nie wkurzyło, bo jednak ona w lipcu rodzi, więc pójdzie fama, że to my "odgapiliśmy" ;]
 
reklama
EMKA a ty dalej mdłości :szok:
Bubbles też chcem Lilianke podoba mi sie bardzo :)
maddalena widzisz wszystko jest super:))
musze byc cierpliwa, z tym żę on typ samotnik ale jak sie jest razem to nie powinno byc się samym o to chodzi ..ajjj


ja po lekarzu dalej żelazko na anemie,
i właśnie śmigam pod klatke myć auto bede miala z glowy na jakiś czas
 
Ostatnia edycja:
BŁAGAM NIE ZACZYNAJCIE TYLE NOWYCH WĄTKÓW które za chwilę umrą śmiercią naturalną !

Chcecie żeby wątek kosmetyczny pozostał czy przenieść post do zakupowego ?
 
Proszę Was o wypowiedź. Jeżeli chcecie, żeby został to go zostawię ;)
Bo to, że mi się wydaję niepotrzebny i szybko wyjąduje na ostatnim miejscu nie znaczy że tak musi być
 
Ok, wystarczyło upomnienie. Proszę usunąć wątek, przepraszam, że jako "nie znana" w ogóle pozwoliłam sobie cokolwiek pisać.
Dwa miesiące temu byłam przy zakładaniu głównych wątków, poźniej tylko czytałam bo miałam ciężko w pracy, a teraz jak mam więcej czasu chciałam trochę się do Was dołączyć. Nie szkodzi. Przepraszam wszystkich za utrudnienia :)
 
Wróciłam z łowów z .......... bratkami na balkon hihi Same dzisiaj szmatławce były i nic nie kupiłam. Szybko sadzę i lecę do kosmetyczki na pazurki.
My imię dla dziewczynki mamy, aa dla chłopca.. no cóż zaczynam coraz bardziej przekonywać się do tego wymarzonego przez mężaa Franusia. Nic mu naturalnie o tym nie mówię, ja imiona, które obstawiałam mąż przyjął gromkim śmiechem, bo jego przełożeni akurat tak mają na imię a wiecie, skojarzeń z pracą mężulek w domu nie chce mieć :-) no ale zobaczymy.
A co do wyników pappa, to jak pisałam w wątku wizytowym nawet przy wyniku 1:2 rodziły się zdrowe dzieci, więc trochę szczęścia trzeba mieć i meeeega wiarę, że się uda :-)
 
reklama
Ritta, ja w sumie nie mam zdania. Z jednej strony wątek kosmetykowy myślę, że tak jak napisałaś umrze śmiercią naturalną a z drugiej strony to ten nasz wątek zakupy to takie "mydło, widło i powidło". :sorry2:
Moim zdaniem brakuje wątku o wózkach, coś tam niektóre z dziewczyn naskrobały o pojazdach dla maluchów ale ja jestem zdania, że troche szkoda, że nie mamy osobnego miejsca do ich recenzjonowania. Ale to tylko takie moje skromne zdanie bo jako "pierworódka" o wózkach nie mam pojęcia. Zawsze mogę poczytać na innych wątkach :blink:
 
Do góry