reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

właśnie można wątek kosmetyków dać do zakupowego , wózki oraz inne tematy które nas ineteresują:tak:

justynaa chodzi o to abyśmy tu ustalaly nowe tematy :) abyśmy się też tu poznawały :)



kiedyś byłam w marcówkach 2010 i tam taki chaos się porobił:szok: !! z tematami było masę i nie chciało się aż na wszystkie zaglądać
 
Ostatnia edycja:
reklama
maddlen widzisz i wyniki dobre :*
Super :D

my po spacerku i po placu zabaw teraz niunia śpi a ja się biorę za szybki obiad :) póżniej znow spacerek a pod wieczor grill ale niestety tylko elektryczny na balkonie .. ale zawsze coś:) chyba wszystkie na spacerkach hehe bo coś cicho tutaj :)

justyna spokojnie :) po prostu jak będziesz chciała nowy wątek napisz i myśle że żadna z nas nie odmówi ci a bedzie to uzgodnione :) i pisz udzielaj się jak najwięcej :)
 
A ten wątek o kilogramach to w sumie po co.. przecież tu o wszystkim piszemy. Roumiem o wizytach, pupilach czy jak mówicie o wózkach fotelikach ale żeby aż tak się rozdrabniać... to się nie chce wszędzie zaglądać. Takie jest moje zdanie.
 
Joani zgadzam sie. Tez tego watku nie rozumiem. Przeciez juz nie raz rozmawialysmy na ten temat tutaj na glownym... Mysle ze jest duzo rzeczy o ktorych mozemy rozmawiac na glownym nie tworzac nowych watkow. Nawet jakbysmy sie mialy powtarzac. Bo do tamtych mysle ze nie bedziemy w koncu zagladac...
 
ania// a no pewnie wszystkie na spacerkach dzisiaj, ale kusisz tym grillem;-)

ja tyo szczerze mówiąc zaglądam najczęsciej tutaj, do reszty wątków raczej rzadko

obiad już mam zrobiony zaraz zjem i szykuję się na te warsztaty:tak:
 
W sumie to tez sie zdziwilam, ze ktos nowy zalozyl watek o WADZE, ale nikt nie zaprotestowal...
A nawet cos tam skrobnelam. Ale tez uwazam ga nie potrzebny, bo o wadze pisalysmy tu, albo przy okazji opisywanych wizyt...
 
Ja znów myślę, że i ten o pupilach i o wadze jest zbyteczny :-D

My i tak o większości spraw debatujemy na głównym wątku i to jest fajne :-)

A ja już po spacerku, będę się brała za obiadek dla męża.
Dzieciaki wyszalały się na placu zabaw i teraz padły pewnie pośpią do 17-18 :tak:
Eh pogoda cudna, oby jak najdłużej tak było
 
Ja znów myślę, że i ten o pupilach i o wadze jest zbyteczny :-D

My i tak o większości spraw debatujemy na głównym wątku i to jest fajne :-)

A ja już po spacerku, będę się brała za obiadek dla męża.
Dzieciaki wyszalały się na placu zabaw i teraz padły pewnie pośpią do 17-18 :tak:
Eh pogoda cudna, oby jak najdłużej tak było


Ja też właśnie szykuję obiadek dla męża:D
Kochana widzę że nie możecie się zdecydować nad imionkami:D

Faktycznie z tymi tematami nie ma co bo potem jeszcze pewnie przed porodem dojdą wiadomości ze szpitala.... i rózne takie a o wadze przecież większość wspomina na wizytowych:D
 
Katka niestety siostra męża urodziła Nadię :-)

I było u nas kilka drobnych spięć co do imion, ale już się odgadaliśmy :-D

Pochwal się co robisz na obiadek bo ja nadal siedzę i myślę :szok::-D
 
reklama
Dziewczyny ja właśnie wróciłam, latałam z mamą po mieście, ładnych parę kilometrów trzasnęłyśmy i moje nogi ledwo żyją:szok: Aż mi się odciski porobiły, bo mądra się wybrałam na wysokich obcasach, chyba trzeba się przerzucić na płaskie buciki:p Ja dzisiaj obiad robiłam tyko dla siebie, bo mój jutro ma ten bieg i sam sobie jakiegoś omleta przygotuje jak wróci z pracy, więc ja mam z głowy i mogę sobie teraz trochę odpocząć:))
 
Do góry