reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Paula nie potrafie znalesc slow zeby dodac Ci otuchy. Bardzo mi przykro. Zycze Ci duzo sily i wierze ze doczekasz sie swojego malego szczescia.

Anusia chyba zdrowiej dla macicy jest najpierw wywolac skurcze. Moja siostra miala wywolywane poronienie 2 dni a i tak skonczylo sie zabiegiem.
 
reklama
Ritta ja dostałam leki na wywołanie skurczy najpierw, ale tylko po to,żeby przygotować macicę do zabiegu. Po ok 4 godzinach przyszedł anestezjolog i dostałam znieczulenie , a po ok 2 godzinach od znieczulenia dostałam narkozę i powiezli nnie na zabieg. Skurcze czułam krótko, nie musiałam sama rodzić. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji. To tak ciężkie przeżycie,że powinno się oszczędzić dodatkowego stresu, jeśli to tylko możliwe i wiek ciąży na to pozwala.
 
Anusia masz racje. Pamietam ze moja siostra bardzo zle to zniosla.
Ja z kolei nie mialam zadnych lekow wywolujacych skorcze tylko zabieg na zywca ale to bylo 10 lat temu. Mimo to nie doszukuje sie ludzkiego traktowania przez lekarzy w takich sytuacjach ...
 
Dziewczyny, na pierwszej wizycie lekarz zapisal mi ze do 14 marca mam brac femibion 1 a po 14marca femibion 2. Mamy 17 marca, zaczelam dzisiaj 14 tydzien ciazy a kilka tabletek femibion 1 jeszcze posiadam. Myslicie ze moge je skonczyc (jest ich z 5 sztuk) czy lepiej jutro skoczyc do apteki po ten femibion 2 i tamte juz odstawic?
 
Paula trzymajcie sie, nie wiem co więcej napisać...nic nie ukoi bólu :(

W środę idę na prenatalne badania, lekki stres jest...niby nie ma powodu do obaw ale zawsze w człowieku jakaś niepewność siedzi.
Któraś z wrześniówek była albo się wybiera??
 
Hej wczoraj już nie dałam rady wpaść tylko tyle co rano zamieściłam posta, cały dzień bez prądu, z małymi przebłyskami.... ;/ tragedia przez ta pogodę, wieje jak nie wiem gdzie, zimno, miałam dziś dać małą do przedszkola do dzieci ale chyba jeszcze ten tydzień ją przetrzymam bo pogoda nie za fajna a w piątek już ma być ładnie.

Wczoraj trochę popłakałam, małż stwierdził że jednak nie będzie robił akwa 180 litrów a wieczorem jak już byliśmy pogodzeni to wpadł na super pomysł... że może jednak... takieee małeee..?? a ja powiedziałam kategorycznie Zapomnij!! xd

Postawil akwa na swoją komodę to swojej nie dam zastawić. Ja sobie kupie jakieś fajne ramki i dam zdjęcia małej... te akwaria mi się już po nocy śnią....:D

Nie wiem za co się wziąć... nic mi się nie chce.

Zaczęłam przeglądać ciuszki na allegro, raczej takie Body, śpioszki, itp i znalazłam supper sprzedawce:D

Body nowe z George za 4 zł sztuka są nowe tyle że przepakowane bo sprowadzone z Uk chyba. I tak się powoli zastanawiam:D chociaż takie unisex:D Bo pewnie 1 kwietnia będę coś wiedzieć. Czy córka czy syn;d


PaulaMc. Bardzo mi Przykro:( Tulę:-*
 
Nie dziekuje :) ja bardzo sie cieszę bo jutro długo sie nie bede stresowac bo badanie o 8:30 ;) a Ty furciaczek o której w środę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się poweekendowo :)
Właśnie byłam na kontrolnych badaniach w szpitalu na krew i mocz, a tak mi się wstać nie chciało, no ale cóż, mus to mus..
Za tydzień we wtorek wizyta, ciekawa jestem tych wyników z usg, zabaczymy..

Paula bardzo mi przykro :( Życzę Ci dużo siły i walki o kruszynkę, oby następnym razem się Wam udało :)

Jakaś senna się dziś czuje, pewnie przez pogodę, albo przez godzinę pobudki, może potem się zdrzemnę trochę.
Pomysłów na obiad brak, ale może dziś jakąs zupę zdrobię..

Dla wszystkich dzisiejszych wizytujących &&& :)

Miłego dzionka :)
 
Do góry